Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by D-Wade View Post
    Malo smo zahtevni? Ronaldo, Rivaldo i kompanija bili u najboljim igrackim godinama, a ovde imate klinaca koliko hocete....Tesko je ocekivati da oni igraju kao ta famozna generacija Brazila, a i mala je mogucnost da se takva generacija ponovi. Neymar ce biti igracina, ne znam sto ga toliko preziru neki ljudi i pljuju. Decko je odigrao dobro sinoc, pokazace on da je klasa.
    Meni to nikako ali nikako nije jasno Sinoc je prejako odigrao samo ga je onaj bilmez izbacio i ubacio Freda koji se nije vidio...
    Previse vi ocekujete od ovih klinaca koji su poceli igrati za prvi tim Brazila...

    A Argentina je imala duplo jaci tim sa jednim Messi-jem na celu, a igrom su razocarali, samo kruze oko gola i daju loptu Messi-ju da on nesto sam uradi...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • A jbg, nije Neymar kriv sto ga toliko dizu u nebesa, decko igra kao manijak za Santos. Robinho je sam sebe ukopao kada je otisao u Englesku, jer taj stil fudbala nije za njega sto se na kraju i ispostavilo kao tacno. Zato Neymar preferira Spaniju, jer njegov stil igre moze najvise doci do izrazaja u toj zemlji. Brazil ne igra kao pre zato sto nemaju toliko kvalitetnih igraca. Robinho u nekim proslim reprezentacijama ne bi imao mesta ni na klupi, sto vazi za vecinu sadasnjeg tima. Jednostavno, imaju par dobrih igraca, a ostalo je cisti prosek. Kakav tim ima Argentina, pa ne vidim da oni nesto bolje igraju? Brazil ima Neymara, Pata, Gansa, Kaku koji nije isti nakon povrede, Dani Alves-a i Maicon-a i Lucia......Sto je smesno.....Vezni red nemaju nikakav. Ganso ne moze sam da igra sa Lucas Leivom i kompanijom. Drugim recima, moraju da forsiraju individualnu igru, ne znam sto ih sada svi mrze u neko doba....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • E vidis Mumi,vi previse ocekujete. Ja od Neymara ocekujem da smiri malo igru,i da bude racionalniji-samim tim ce postati dobar igrac. On je na ovom prvenstvu odigrao dobro 170 minuta,i to je skroz ok jer decko ima 19 godina,a sto se tice psihe ima 12. A vi od njega pravite novog...nebitno koga. U svakom sportu se traze nove legende. Sto mene jako nervira. Jedan je Pele,jedan je Zidan,jedan je Jordan,jedan je Divac,jedan je Sostar,jedan je Vanja Grbic itd

        Treba pustiti decu da pokazu koliko mogu i da imaju svoje ime...samo svi znate da mnogo njih zavrsi kao Mezenga ili ako imaju srece kao Robinjo. ;)

        @ Nikog ja(mi) ne mrzimo,malo je ruzno da to kazes. Samo govorim(o) realno. Ne dizemo igrace u nebesa ;)

        Comment


        • Manite se svadjanja,gledajte ovo...






          Boze,molim te daj im da osvoje Copa America...
          Last edited by Phenom; 18-07-11, 17:53.

          Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

          Comment


          • Samo da dodam na prethodni post, selektor Brazila je napravio nekoliko smesnih gresaka, nije mi jasno kako u ovoj reprezentaciji nema mesta za Marcela koji je izmislio fudbal za Andre Santos-a, kako nema Bastos-a, nema Hulk-a a igra Fred, WTF?

            Kaka je takođe trebao biti u timu, sigurno bi vise doprineo od Leive i pomogao Gansu, ali to je samo moje misljenje.

            Samo Paragvaj....
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Normalno je da ce se svi otimati za Neymar-a kada je realno momak najveci talenat. Naravno, ne mora to znciti da ce on biti najbolji za par godina, ali trenutno je najveci talenat ubjedljivo. Veoma lagan igrac, leprsav i odlicno rjesava situacije 1 na 1 sto je pokazao i na ovoj Copa America. Ali kao sto Wade rece, jednostavno nemaju sada generaciju kao nekada, ovi momci su neiskusni jer su mladi...ali igrom Brazil u zadnje dvije utakmice nije razocarao...igrali su leprsavo, atraktivno - Brazilski.
              Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

              Comment


              • Originally posted by Ljuba90 View Post
                Ja samo kazem da ceo svet dize neke ljude u nebesa...brazilce naravno. Neymar je stoti Pele po redu...Videli smo kakav je Robinjo igrac postao-dobar. Ali ni blizu nekog odlicnog igraca.Evo jedan "novi Pele" je sad potpisao za Zvezdu...Ja ne mogu da verujem da je vama dovoljno da igrac zna petom da zvekne loptu...ali dobro,ja na fudbal skroz drugacije gledam. Zbog toga mi je Nemacka vec duze vreme omiljena reprezentacija.Naravno posle nase sirotinje

                Edit : Eto,Dale i Vule se slazu sa mnom,znaci da ne gresim

                Vule,secam se svega. Tada je fudbal bio nesto posebno,bar za mene

                @ Wade-ne mozes da tvrdis da ce biti igracina,to nikako. Takvi igraci su macka u dzaku. Zato je bolje imati "limitirane po talentu",ali zato sigurne igrace koji ce osvajati prvenstva sveta,evrope,amerike i lige sampiona. Tipa Ozil i kompanija sada,Zidan i kompanija nekada Mada Zidan je tata za sve nove Pele-e
                I meni isto,navijacu za Nemacku na sledecem EP,jer cisto sumnjam da ce Srbija proci.

                A Neymar sigurno propada ako ode u Madrid.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                  I meni isto,navijacu za Nemacku na sledecem EP,jer cisto sumnjam da ce Srbija proci.

                  A Neymar sigurno propada ako ode u Madrid.
                  Slazem se...Wade,nemoj da se uvredis. Nekada sam bas mrzeo Real,sada ih vec gotivim. Ali Neymar ne sme tamo,jednostavno ne sme. Dosta je igraca tamo propalo,to je cinjenica. Real sada ima postavu da osvoji sve,i uz malo srece ce biti blizu. Ali i dalje se Messi-Xavi-Iniesta najvise pitaju.

                  Prebacite ovo u diskusije

                  Comment


                  • Videcemo, ima vremena, mozda Di Maria ode a onda na scenu stupa tata Neymar, da vidimo onda kako Jose stvara novog Ronalda....

                    Mene ne interesuje tuđe misljenje o klubu za koji ja navijam, niti ce to moje misljenje promeniti, niti cu ja prepiranjem promeniti tuđe.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Niko ne pokusava da ti promeni misljenje,pa nemas tlinaest godina

                      Ali ja jako simpaticno to da te neinteresuje tudje misljenje,jako zrelo pre svega...

                      Di Maria je vec sad igracina,zasto bi isao negde? I eto,opet novi Ronaldo...ne moze sa sa tobom,moras ti jos mleka da pijes

                      Comment


                      • Salim se Ljuba jbt ......Neymar bi igrao napad kada bi dosao u Real.....;)

                        Ali ovo nije tema o tome, sto se tice preostalih timova, Urugvaj najjaci, sto znaci da bi oni sledeci trebali ispasti.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Tacno, sto bi prodavali Di Mariu.Odricu se odlicnog,da bi doveli "odlicnog" igraca.Samo da privuku medijsku paznju,a i zaradice na prodaji dresova.

                          EDIT:

                          Ako se salis,onda se nemoj ponasati tu kao razuzdani oroz.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by D-Wade View Post
                            Videcemo, ima vremena, mozda Di Maria ode a onda na scenu stupa tata Neymar, da vidimo onda kako Jose stvara novog Ronalda....

                            Mene ne interesuje tuđe misljenje o klubu za koji ja navijam, niti ce to moje misljenje promeniti, niti cu ja prepiranjem promeniti tuđe.
                            Zozea boli kurac za ovakve stvari, taj ce sad da uzme LS i da pali negde drugde.
                            sigpic

                            Comment


                            • Baš sad kad pomenu Mamba dresove, ovo je ruglo kakvi su brojevi na dresovima Brazila... Ne znam da li Nike i uređuje brojeve na dresovima ali ovo je strašno

                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Tacno, sto bi prodavali Di Mariu.Odricu se odlicnog,da bi doveli "odlicnog" igraca.Samo da privuku medijsku paznju,a i zaradice na prodaji dresova.

                                EDIT:

                                Ako se salis,onda se nemoj ponasati tu kao razuzdani oroz.
                                Koga sam ja to napao? Drogiras se Mamba, lepo je rekao Mandarinica....cccc....

                                Nash, neka on osvoji i srecan mu put.....mada se ja nadam da ce Jose ostati malo duze u Realu, jer je Boas sada u Chelsea-u, timu u koji Jose zeli, nece valjda odmah otkaz da popije.
                                sigpic

                                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                                Batica Wilshere je gospodin covek...

                                All hail the Chan-Chan man!

                                Comment

                                Working...
                                X