Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako Urugvaj igra diletanski ovo je bruka,ni jedne akcije,samo preskacu igru,i kada se svede imalu su vise sansi iz te jakare nego Argentina. Perez je budala,vidilo se da je za crveni,kao zivotinja igra.
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Bice dobro ako Urugvaj izvuce penale, ne mogu nista sa 10 igraca protiv Argentine

      Comment


      • Originally posted by manda View Post
        Kako Urugvaj igra diletanski ovo je bruka,ni jedne akcije,samo preskacu igru,i kada se svede imalu su vise sansi iz te jakare nego Argentina. Perez je budala,vidilo se da je za crveni,kao zivotinja igra.

        A zamisli sta nas ceka sad u 2 pol


        Al opet se forca za Urugvaj


        A za Pereza vazi ona " neki igraci ne koriste mozak dok igraju fudbal "

        Comment


        • Urugvaj ce nekako da dobije slobodan udarac od 26-7m i onda Forlan zakuca i onda svi u odbranu

          Comment


          • Dusane , Godin je povrijedjen , ne igra , ono je Lugano bio


            Hajmo Argentinci sad , lijepom igrom do pobjede ;)
            https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

            Comment


            • Odlicno se Tabarez zatvorio, Argentinci ne mogu da nadju resenje.
              sigpic

              Comment


              • Odlican Urugvaj sa igracem manje

                Comment


                • Evo Pastorea umesto Di Marie, odlicna izmena. Sad dobijaju na kreativnosti i Mesi i Pastore bi mogli nekim loptama da razbiju dobro skupljenu odbranu.
                  sigpic

                  Comment


                  • Kakva je Suarez klasa, vec dva zuta iznudio, muke muce stoperi Argentine s njim...
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Ovaj Zabaleta samo sutira,nikad covek nece da pogleda da doda,odma sutira.
                      Higuain je dao onaj gol,svaka cast,a evo ga opet,sa 5metra,okrene cuvara,i sutira pravo u golmana,c.
                      Kakva konekcija Suareza i Forlana...Millito je rupa,samo da ga proda Barsa ovog leta.
                      Uopste se u igri Urugvaja nije ni osetio igrac manje...

                      Mario Kempes:"Real Madrid can beat Barcelona, but they can never play as good as Barcelona."

                      Comment


                      • Tevez umesto danas bledog Kuna.

                        A Suarez je car stvarno, nije najbolji na svetu ali je 100% unikat. Liverpul je savrseno pogodio njegovim dovodjenjem.

                        EDIT: Evo Suarez i crveni iznudio, sad ce tek da bude interesantno!
                        sigpic

                        Comment


                        • Dobi Mascherano drugi zuti, tek sad postaje zanimljivo...
                          "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                          odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                          fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                          Comment


                          • Mascherano RED CARD


                            Idemo sad Urugvaj

                            Comment


                            • Zabaleta sve u nebo

                              Comment


                              • Muslera...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X