Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Jedva cekam ,ali steta sto je glupa arena uzela to... Bice strim ali mnogo vise volim na tv-u da gledam.U svakom slucaju ,napred Kolumbija Argentina ne znam kako ce preziveti ako ne osvoje ovo sada kada igraju kuci... Ne smem ni da zamislim,oni prosto moraju ovde da se okite zlatom.

    Comment


    • #47
      Pre je Avala prenosila Copa America,jbg sad cemo da se stekamo za stream.
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • #48
        Originally posted by Krle View Post
        Ne mogu da verujem da Menezes nije zvao Hulka za Kopu a zvao je Freda...

        http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Co...s#.C2.A0Brazil
        Ja ne mogu da verujem da nema Bastosa.To je po meni jos veci ''biser''.

        Gledam malocas statistiku ko je koliko puta osvajao Copa America.Iznenadio sam se kad sam video da je Argentina najvise puta osvajala i to 14 puta.Sem poslednje dve ostale su od perioda kad se fudbal nije igrao.Isto toliko osvojio je Urugvaj.A Brazil , namoje opste iznenadjenje, samo 8.

        Comment


        • #49
          Sastav Paragvaja,spisak se sastoji od 31 igraca,a do pocetka prvenstva mislim da se mora skratiti na 22 igraca,iznenadjenje je da nema Oscara Cardoza iz Benfice,njihov trener je rekao da misli da su ostali bolji

          Goalkeeper: Justo Villar, Diego Barreto, Joel Silva and Roberto Fernández.

          Defender: Paulo Da Silva, Marcos Cáceres, Antolín Alcaraz, Darío Verón, Aureliano Torres, Miguel Samudio, Iván Piris, Elvis Marecos, Luis Cardozo and Ismael Benegas.

          Midfielder: Víctor Cáceres, Cristian Riveros, Néstor Ortigoza, Jonathan Santana, Enrique Vera, Osmar Molinas and Edgar Barreto.

          Forward: Hernán Pérez, Roque Santa Cruz, Osvaldo Martínez, Orlando Gaona, Nelson Haedo, Marcelo Estigarribia, Lucas Barrios, Federico Santander, Pablo Zeballos and Julián Benítez.
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • #50
            Jbg JC, nema Cardoza...al' bice Larissa
            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

            Comment


            • #51
              Nisam ja toliko obracao paznju na nju koliko na njen mobitel
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • #52
                Naravno
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • #53
                  Originally posted by Joe Cole 10 View Post
                  Nisam ja toliko obracao paznju na nju koliko na njen mobitel
                  Za ovu godinu ocekujemo novi model, mislim telefona.

                  Comment


                  • #54


                    Mislim da bi za Copa Americu mogla uzeti Nokiu
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • #55
                      Mora da bude HTC, veci je.

                      Comment


                      • #56
                        Sto se mene tice, moze laptop

                        Comment


                        • #57
                          Larisa vredi vise od celog tima.... uhhhh sta mislite kako je tom liku pored nje bilo...
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • #58
                            Nije mu bilo lose, to je sigurno!
                            Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                            Comment


                            • #59
                              Selektor Brazila otkrio zašto je otpisao Marsela

                              - Za mene i za svakog Brazilca najvažnija stvar u fudbalu je reprezentacija. Ja želim da svaki moj igrač oseti isto. Prošli smo period kada smo tolerisali odbijanje da igraju za nacionalni tim, njihova kasnija izvinjenja... Ako dozvolim da se takve stvari nastave i na početku mog rada na mestu selektora, neće se dobro završiti - rekao je Menezes, koji je očigledno aludirao na "slučaj Marsela".

                              Naime, fudbaler Reala, pravdajući izostanak povredom, nije se odazvao pozivu selekora za prijateljski meč protiv Škotske.

                              http://www.sportal.rs/news.php?id=52993


                              Samo još da objasni nepozivanje Hulka!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #60
                                И Бастоса ...
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X