Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ako ne moze Brazil,nek uzme Paragvaj.

    Jedva cekam da pocne...JC bravo za otvaranje
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #17
      Jel se zna ko ce prenositi?
      Nesto mi mirise da ce arena da otkupi prava na prenos i da ce pola Srbije(a i vise) da izvisi od toga

      Comment


      • #18
        Arena najavljuje prenose evo vec mjesec dana ;)
        sigpic

        Comment


        • #19
          Ako se ne varam arena je vec otkupila prava ;)

          Ostajemo na streamovima..
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • #20
            Avala je prenosila proslo takmicenje i secam se da nijednu tekmu nisam propustio, cak su bile i neke specijalne emisije, bas je fino bilo odradjeno... Al' posto su nase nacionalne televizije sport nacisto izbacile iz programa (zato gledamo VB, Farme i turske serije ), izgleda da onome ko nema Arenu net ostaje jedina opcija...
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • #21
              Naci ce se i Arena na netu
              Mada bice tu dobrih streamova sa veetla sigurno ;)
              sigpic

              Comment


              • #22
                S obzirom da se igra u Argentini,ocekujte domacinsko sudjenje i sudjenje protiv Brazila.

                EDIT: Zaboravih da pohvalim Joe-a,bravo!
                Last edited by Casiraghi; 11-06-11, 15:31.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Bravo Joe

                  Comment


                  • #24
                    JC

                    Sviđa mi se ovaj stadion u La Plati. A Mario Kempeš je dobio svoj stadion

                    Inače navijam za Čile zbog Alexisa kao što sam i rekao. Naravno tu su i Brazil i Argentina (Žulio Cezar, Maikon, Lusio, Il Kapitano, Kambiaso, Milito) i svejedno mi je ko će da osvoji od ova 2 najveća favorita. Argentina je veliki favorit jer je domaćin.

                    Što se tiče Brazila, može se primetiti da nemaju neke zvezde u veznom redu, Kaka nije pozvan pa je evidentno da će Ganso ili Elano biti glavni plejmejkeri u ekipi. Lepa prilika za Gansa da se preporuči još bolje nekom evropskom gigantu. Isto to važi i za Nejmara.

                    Argentina paklen napad, ogroman izbor ima Batista. I nadam se da Mesi neće da mu igra AMC iza napadača. Batista je pametan, neće ponoviti grešku Maradone

                    Sviđa mi se i sastav Kolumbije.Jepes iz Milana, Zuniga iz Napolija, Zapata i Kvadrado iz Udinezea, Guarin i Falkao iz Porta i Rodaljega iz Vigana. Interesantna ekipa!

                    Urugvaj opasan, Kavani-Suarez-Forlan. Ekvador sa Valensijom, mada nemaju oni neke šanse ali interesantan su tim, učesnici SP 2002. i 2006.

                    A ne znam za Meksiko. Oni su napravili listu od 25 igrača i ona nije zvanična. Da li će posle ovi najbolji igrači što igraju na Gold Kupu da igraju i u Argentini. Da li bi mogli da odigraju 2 takmičenja za 1 leto? Čičarito, Vela, Guardado, Markes, Doš Santos...
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Vladan View Post
                      Arena najavljuje prenose evo vec mjesec dana ;)
                      Gledao sam samo Pao-Olimpijakos na areni, a pre oga nisam je gledao jos od F4 NLB lige.Ne pratim ih nesto, a vidim da prenose Kup Libertadores.Pretpostavio sam da ce oni prenositi.Ocekujem da cemo i mi koji imamo samo arenu sport 1 morati isto da trazimo streamove posto ocekujem od ovih slepaca da najbolje puste na areni sport 3 ili 4 sto vazi i za finale.

                      Comment


                      • #26
                        Ja nemam Arenu, nema veze, hvatacemo strimove

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by T-Mac View Post
                          Avala je prenosila proslo takmicenje i secam se da nijednu tekmu nisam propustio, cak su bile i neke specijalne emisije, bas je fino bilo odradjeno... Al' posto su nase nacionalne televizije sport nacisto izbacile iz programa (zato gledamo VB, Farme i turske serije ), izgleda da onome ko nema Arenu net ostaje jedina opcija...
                          Da, dobro je bilo ispraćeno ;)

                          Još se sećam ove pesme

                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • #28
                            Aaaaa sad sam se i ja setio ove pesme, jel Avala bese prenosila?

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by dusan1610 View Post
                              Aaaaa sad sam se i ja setio ove pesme, jel Avala bese prenosila?
                              Avala

                              Svaki meč su prenosili ;)
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #30
                                Da, secam se, bilo je i emisija, i svega, steta sto ponovo ne prenose

                                Comment

                                Working...
                                X