Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kiks , bit ce bolje , mora


    Idem da spavam , pozz
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Nadam se da ce u sledecoj tekmi Di Maria i Kun igrati od pocetka.

      Laku noc drustvo....
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Morat ce nesto brzo smisliti ako zele da osvoje ovo prvenstvo jer ovako nece ici.

        Laku noc svima
        TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

        "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

        LFC:18+5=THE GREATEST

        Comment


        • Za antifudbal je bod uvek bio i bice nagrada pa cestitam onom jazavcu Batisti na tome.Nadam se da planira da mu ekipa igra fudbal sledeci put.

          Laku noc ljudi!
          sigpic

          Comment


          • Koje su budale ove Argentici,nemogu pobjediti ovu Boliviju,ljudi su sisli sa cuke i nemaju veze,i ja padnem na Argentinu na kladzi.
            sigpic
            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

            Comment


            • Najjaca ekipa na turniru izvukla samo bod protiv najslabije.Bice veoma zanimljiva utakmica protiv Kolumibje i najverovatnije cu tu utakmicu da ptopustim sto zbog termina i sto zbog toga zato sto mi je dan-dva posle toga ispit.
              Kakvi su streamovi na youtbue-u?Trebalo bi sledeceg puta da vam pravim drustvo na utakmici Cile-Urugvaj posto ce biti na AS4, a ja taj kanal nemam.

              Comment


              • Maskerano kapiten Argentine??? Da sam na Zanetijevom mestu povukao bih se iz reprezentacije. Ali on neće, mnogo voli da igra za svoju zemlju a oni samo tako ponižavaju rekordera po broju nastupa za svoju zemlju i najiskusnijeg igrača.
                Možda jeste Argentina defanzivno počela sinoć ali mislim da Maskerano i Kambiaso moraju da budu u startnoj postavi. Laveci nije bolji igrač od Di Marie a Tevez bi možda mogao na klupu a umesto njega Kun.

                .......Kambiaso...Maskerano.......
                .................Pastore................
                .....Mesi....Aguero.....Di Maria....

                Iguain i Tevez da čekaju šansu sa klupe. Dobar balans bi bio kad bi ovako igrali između odbrane i napada.

                Evo veći highlights sinoćnjeg meča...

                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • To vam se desava kada vam je Mascherano kapiten,ne mozete ni jadnu Boliviju pobediti.
                  sigpic

                  Comment


                  • Maskerano je kapiten zato sto ga je Maradona postavio jer on je smatrao da je Zaneti mator i da nije ni za sta.Ovaj jazavac je vratio Zanetija ali nije oduzeo traku Maskeranu.

                    Al kako neko moze da igra sa 3 DM protiv bilo koga osim Barse?
                    sigpic

                    Comment


                    • Marotta reaguj.Posle ovoga bih dao 45 miliona za Aguera lagano....
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Veceras u 20.30 Kostarika-Kolumbija.Trebalo bi da gledamo mnogo bolju utakmicu,jos ce mozda neki Kolumbijac da se nasmrka ili naduva tako da bi trebalo da bude ludilo.
                        sigpic

                        Comment


                        • Slika preko YTa je fenomenalna,ima i opcija izbora komentatora,spa ili eng
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Slika preko YTa je fenomenalna,ima i opcija izbora komentatora,spa ili eng
                            Ali na veetle su reklame sa golim ribama.
                            sigpic

                            Comment


                            • YT jednostavno ne moze da se bori s tim
                              najvaznije je da ima mnogo streamova i sa veetla,ali na YT ne koci i to je isto veliki plus
                              sigpic

                              Comment


                              • Na YT je slika katastrofalna meni,jeste da ima izbor komentatora ali koci i slika je losa.Kod mene bolje rade oni veetle streamovi
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X