Announcement

Collapse
No announcement yet.

Copa America 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Koji cirkus
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Vamos Bolivia
      Vrhunski stream ;)
      http://veetle.com/index.php/channel/view#4dfa945689630
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Ernesto View Post
        Dobro, tesko je porediti Barsu i Argentinu, jednostavno Barsa je masinerija. Njima su stoperi stalno na 40 metara od gola i svih deset igraca u polju im se nalazi izmedju 40-og i 60-og metra, ljudi se non stop krecu, uvek u presingu... gotovo uvek oduzmu loptu na protivnickoj polovini, i tada su vec opasni po gol protivnika. Messi u Barsi ima loptu konstantno u nogama, predribla jednog i dva igraca, navuce jos jednog na sebe i doda loptu prvom slobodnom igracu do sebe, tako Messi dolazi do asistencija u Barsi. Ali ja kada sam rekao playmaker, mislio sam na nekoga poput Xavi-a, koji je u stanju, i ima takav pregled igre da doda kroz 10 igraca loptu u noge ili dugu loptu preko cele odbrane. Jednostavno ne moze sve da se gleda kroz statistiku...;)
        Ma sve to stoji ali samo kazem da protiv ovih balvana moze i on da kreira kad bi se ostali malo pokrenuli bez lopte.Nije Mesi Cavi po pitanju toga,ali itekako zna da proigra kroz par igraca kad treba,nisu mu u Barsi samo takve asistencije a ja sam ti verovatno najveci hejter statistike.

        Bolivija vodi
        sigpic

        Comment


        • Аааааааааа на минут сам био на другом сајту, нисам гледао и ... мунуше гол. Како су га дали ?
          Arise, Serbia!
          You fell asleep long ago,
          And have lain in the dark.
          Now wake up
          And rouse the Serbs!


          sigpic

          Comment


          • Genijalna reakcija Banege...
            sigpic
            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

            Comment


            • Urose, kako da ti kazem, takvo umetnicko delo se retko viđa.
              sigpic

              Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

              "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

              Batica Wilshere je gospodin covek...

              All hail the Chan-Chan man!

              Comment


              • Дајте још неки податак па ћу да склопим ваљда нешто у глави
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Korner,Indijanac iz Bolivije udara petom,Banega pokusava da nagazi loptu i ona mu prolazi ispod noge,jedva dosla do gola
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Moz mislit koliko je ozbiljna ekipa dje Banega organizuje igru, a Laveci igra desno... drugim rijecima, dajte nam Argentinu da se igramo.

                    Comment


                    • Pastore umesto Banege i Kun umesto Lavezzi-a, koji kao panj igra. Onda mozda i mogu nesto......
                      sigpic

                      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                      Batica Wilshere je gospodin covek...

                      All hail the Chan-Chan man!

                      Comment


                      • Uh, sto me nerviraju igraci koji cekaju prvi kontakt da padnu...
                        A u pozadini samo cepa Dale, Dale
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Фала Дачо
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Uuuuuuuuuuuuuuu. Izvadi ih golman.

                            Comment


                            • Kakav zicer za 0-2
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Kakve ofsajd zamke
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X