Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ja ne znam kako ce se Pirellieve gume trositi , meni se svidja sto su se na pocetku sezone jako dosta trosile a ponovo u Monacu je recimo Vettel odradio 1 ulazak i pobedio ... Tu se nikad ne zna ... Pit-Lane jeste kratak i daje odlicnu mogucnost za odlasak , recimo videli smo u MC Buttona kako je to odradio i koliko je bio brzi od Nanda i Vettela i opet nije mogao preci zbog MC-a i suzbijenih mesta ... Na Zil Vilnevu ima vise mesta za preticanje i mislim da uz dobru taktiku se do rezultata moze doci... U Kvalifikacijama navijam za Webbera jer je jedino on u mogucnosti da srusi Vettelu pole , mislim da niko drugi to ne moze a ako Vettel ne budi prvi startao nece mu se pisati dobro ... Ocekujem da se Williams malo probudi , bar neki bod da uzmu ,da Mercedes dodje do izrazaja kao i Renault ... Definitivno jos ako kisa bude u Kanadi , jaoo da mi je samo kisu videti moze biti svasta ... Ako Nando bude u prva 4 na startu ponovo moze dobar rezultat napraviti a za Felipea me ne zanima , navijam za Ferrari samo zbog Nanda tako da ... Ali volio bih da i Massa dodje do izrazaja xD...
    Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

    Comment


    • #32
      Nando je inace izjavio da bi trka u Kanadi trebala da lezi Ferarijima, kao ne zavisi toliko od aerodinamike koja je njima najveci problem, a on obicno ne promasuje takve stvari. U Monaku se pneumatici nisu trosili zato sto nema jakih kocenja i velikih brzina, a uz to nemojte zaboraviti da je trka u Monaku nekih 40ak km kraca od drugih trka, sto nikako nije malo. Kao sto sam i rekao u uvodu, Monako i ovu stazu je nemoguce uporediti.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        Originally posted by Vanja #66 View Post
        Ima i toga... Ali to su sve motorne lazi... Ali, ajde ne bih da spamujem vise... Pocele su da se vode i jako lepe tehnicke diskusije, to mi se jako svidja! Samo, jesu li svi zaboravili na F1 kolumnu...
        Sjajno primeceno. Samo MO8 je okacio onaj dobar tekst o aerodinamici. Hajde ljudi pisite, vidim da ovde ima onih koji sjajno poznaju ovu tematiku, pa nije u redu da to znanje ne sire.
        Btw, sad ce meni kraj ispitnog roka, bice mi dosadno na leto i onda cu vas sve udaviti i sa legendama i u kolumni.
        Last edited by Nebojsa; 10-06-11, 10:44.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #34
          Originally posted by NebojsaNS View Post
          Nando je inace izjavio da bi trka u Kanadi trebala da lezi Ferarijima, kao ne zavisi toliko od aerodinamike koja je njima najveci problem, a on obicno ne promasuje takve stvari. U Monaku se pneumatici nisu trosili zato sto nema jakih kocenja i velikih brzina, a uz to nemojte zaboraviti da je trka u Monaku nekih 40ak km kraca od drugih trka, sto nikako nije malo. Kao sto sam i rekao u uvodu, Monako i ovu stazu je nemoguce uporediti.
          Pa pravo da ti kazem ocekujem da ovo bude najkonkurentniji Ferari ove sezone,da se Alonso bori za pobjedu.Masa je isto rekao da ocekuje da ce biti mnogo konkurentniji,posebno na mekim pneumaticima.Kad se vidi kakva je staza u Montrealu onda ne bi trebao RB da odskoci,mada su nas spustali na zemlju
          Od Meklarena se i ocekuje da se ovdje pokazu,Baton je stabilan,Luis ce pucati na pobjedu.A posto ce biti 2 DRSa onda bi mogli da gledamo ludu trku i borbu do kraja za prvu poziciju
          sigpic

          Comment


          • #35
            Sa konferencije za novinare od juce

            Q. You didn't have a good race here last year?

            VP: No.

            Vitali Petrov - brzo i koncizno
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              http://www.autosport.com/news/report.php/id/92102

              Cela konf.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                http://www.chatzy.com/300711426065

                Pridruzite se na chatu. Napisite ime odredite boju i chatujte.
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Dame i gospodo, Zid sampiona... Fetel je sada pravi sampion
                  Last edited by Nebojsa; 10-06-11, 16:02.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Konacan poredak prvog treninga:
                    Rozberg
                    Alonso
                    Sumaher
                    Masa
                    Baton
                    Hamilton
                    ...

                    Ok, mislim da ovo niko nije ocekivao aj Ferari jos kako tako ali Mercedes Fetel u zidu, Veber daleko. Mmmm, mirise na zanimljivu trku.
                    Na celom svetu samo Crvena zvezda

                    Comment


                    • #40
                      Fetel se zakucao u zid?

                      Comment


                      • #41
                        Vettel se slupao ? U kakvom je stanju bolid ?
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42
                          Slupao se u Zidu sampiona, prigodno. Bolid je ostecen, tesko ce ga popraviti do veceras. Ali bitno da njemu nije nista.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #43
                            Sporo je ovo,moze to i mnogo brze,tako da se necu previse radoviati zbog rezultata koje je Mecka ostvarila ;)
                            Zid sampiona dok se ne isproba u trci nije zid sampiona
                            sigpic

                            Comment


                            • #44
                              Pa sto se nije dobro slupao kao Perez ,malo jace da propusti 2-3 trke da ga momci ovi malo stignu
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #45
                                http://www.autosport.com/news/report.php/id/92124

                                Evo vam izvestaj i rezultati.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X