Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Canadian Grand Prix - Circuit Gilles Villeneuve

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Niko nista vise ne prica bar da sam ja video. Bilo je price odmah posle Monaka, ali nisam od tad video nista novo. Najveci problem je sto su najcesci uzrok crvene zastave losi uslovi na stazi zbog kise, pa se tako otvara mogucnost da se promene gume. Rupa u pravilima kada se prekine zbog neceg drugog. Najvervatnije ce Vajtning i ekipa ubuduce odredjivati da li smeju ili ne da se menjaju gume.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • #17
      Originally posted by bice View Post
      Bravo za otvaranje teme,bice zanimljivo ovo oko guma tipujem da ce Fetel najvise 2 puta da ide,mada mozda i 1 kao u MC-u ali mislim da to ovde ne donosi nesto posebno.
      Ma nema sanse samo jednom, na ovoj stazi ne bi mogao da se brani kao u Monacu. Mislim da ce minimum biti 2 pit stopa, ali realno je da ce vecina ici na 3, mozda opet 4.
      sigpic

      Comment


      • #18
        Inace za vikend se predvidjaju pljuskovi. Situacija se jos vise usloznjava.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          Kakva dva, prosle godine sa Bridzstonima je bilo 3 za vecinu. Super meke ce ovde izdrzati, 7, 8 krugova max.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #20
            This weekend will see a double DRS zone for the first time ever now the FIA feels comfortable with the technology, and the two activation locations will be coupled, with the first on the long run-in to the hairpin and the second on the long run out.

            @Nebojsa
            Ovo se ne slaze sa tvojim prvim linkom. Videcemo sta je tacno....
            sigpic

            Comment


            • #21
              @Tony Odakle je to? Zvuci mnogo logicnije, bar meni.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #22
                Sa Eurosporta.
                Pa i meni je logicnije, ona prva krivina je ok za preticanje, ali ukosnica je mnogo bolja...
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Onda je verovatno dobro. Mislim da je Vajtning na to mislio pod ,,nova tehnologija koju smo imali u Turskoj, ali nismo zeleli da je testiramo``.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    Svaka cast Nebojsa za otvaranje teme

                    Sjecam se prosle godine kako su stradale gume,pa se ne bih slozio sa bicetom da ce Fetel ici samo dva puta,cak vjerujem da ce neki i po cetiri puta ici,ali vidjecemo.Kisa bi sve ucinila interesantnijim.
                    I eto neka se jedan sampion zakuca u svoj zid,a neka on ne bude Sumi
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Kanada je staza kna kojoj preovladava potreba za srednjom kolicinom prijanjanja i zato ova staza stedi gume.Ove godine Pireli donosi iste gume kao u Monaku, i mislim da se nece glupirati sa 3-4 nego da ce pravi stratezi ici na ne vise od 2 boxa ali opet...pit-lane na ovoj stazi je nesto kraci kod drugih pa ce sigurno omoguciti neke egzibicije sa strategijama.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Bogme ovde sve strucni.....ja nemam veze....al eto navijam za Vetela....nadam se njegovoj pobedi.....
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by MarkedOne8 View Post
                          Kanada je staza kna kojoj preovladava potreba za srednjom kolicinom prijanjanja i zato ova staza stedi gume.Ove godine Pireli donosi iste gume kao u Monaku, i mislim da se nece glupirati sa 3-4 nego da ce pravi stratezi ici na ne vise od 2 boxa ali opet...pit-lane na ovoj stazi je nesto kraci kod drugih pa ce sigurno omoguciti neke egzibicije sa strategijama.
                          E bas zbog kratkog pit lane-a mislim da ce se ici na 3/4 stopa jer se isplati. Imas mogucnost da vozis brze krugove. Takodje se ne isplati ona Vettelova taktika iz Monaca jer bi ga ovde prestizali lagano.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Originally posted by Tony_G View Post
                            E bas zbog kratkog pit lane-a mislim da ce se ici na 3/4 stopa jer se isplati. Imas mogucnost da vozis brze krugove. Takodje se ne isplati ona Vettelova taktika iz Monaca jer bi ga ovde prestizali lagano.
                            Tacno, zato ce Hamilton biti opasan, ako mu bolid izdrzi...
                            A s obzirom na izbor guma, i Ferrariju ce ovo biti potencijalno jako dobra trka!
                            Indigo, ovde pisu samo pasionirani posmatraci F1! Sojic, hahaha!

                            Vamos Alonso, Forza Ferrari!

                            Comment


                            • #29
                              @Vanja
                              Mislis pasirani
                              Na celom svetu samo Crvena zvezda

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by NebojsaNS View Post
                                @Vanja
                                Mislis pasirani
                                Ima i toga... Ali to su sve motorne lazi... Ali, ajde ne bih da spamujem vise... Pocele su da se vode i jako lepe tehnicke diskusije, to mi se jako svidja! Samo, jesu li svi zaboravili na F1 kolumnu...

                                Comment

                                Working...
                                X