Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kolumna - komentari i dogovori

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • F1 kolumna - komentari i dogovori

    Ja bih pisao o aerodinamici i ostalim tehnickim novotarijama koje su vezane za dizajn boilda.Da li odmah da krenem da pisem ili...?
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

  • #2
    Originally posted by MarkedOne8 View Post
    Ja bih pisao o aerodinamici i ostalim tehnickim novotarijama koje su vezane za dizajn boilda.Da li odmah da krenem da pisem ili...?
    Molim te pokusaj sto plasticnije da objasnis da mi obicni smrtnici mozemo da razumemo.
    sigpic

    Comment


    • #3
      Originally posted by MarkedOne8 View Post
      Ja bih pisao o aerodinamici i ostalim tehnickim novotarijama koje su vezane za dizajn boilda.Da li odmah da krenem da pisem ili...?
      Odmah kreni da pises
      sigpic

      Comment


      • #4
        Svaka cast majstore!
        sigpic

        Comment


        • #5
          Ako vam se sviđa kako pišem, možete da mi pošaljete zahtev ako vas interesuje neka posebna tema vezana za Formulu1.Trudim se koliko mogu da pomognem radoznalim forumašima i nadam se da će i komentatori da pročitaju ovo.
          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

          sigpic

          Comment


          • #6
            F1 kolumna - komentari i dogovori

            Ovde cemo se dogovorati i komentarisati kolumne, kako ne bilo disproporcije u duzini postova. Kolumna ce ostati otkljucana, ali molim vas u nju kacite samo konacne tekstove. Sve drugo ce biti preusmereno ovde.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #7
              @MarkedOne8
              Ok je ovo, ali je prilicno opste. Ovo su neke najosnovnije stvari o aerodinamici, ako znas jos nesto, i ne samo ti, nego i svi ostali, molim te napisi(te).
              Mene iskreno zanima da radim za neki tim u F1 ili Le Mans seriji (kao inzenjer, naravno, za vozaca kasnim sa licnim razvojem nekih 13-14 godina ), i ne, ne salim se, tako da bih voleo da znam sto je vise moguce.

              Comment


              • #8
                Znam ja jos mnogo toga ali ne mogu da odmah krenem na ,,nuklearnu aerodinamiku" zato sto ce se neki manje iskusni zbuniti i onda propade posao.Za sada prvo ide najosnovnije, ali ne brini, ubrzo ide i ono sto tebe interesuje.

                Ovo za posao...i meme bi to zanimalo, ali u nekom drugom zivotu bih se mozda time bavio.Mnoge stvari sam cak i sam provalio i zapitao se zasto timovi nebi ugradili te stvari koje su inace po pravilima.
                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                sigpic

                Comment


                • #9
                  Originally posted by MarkedOne8 View Post
                  Znam ja jos mnogo toga ali ne mogu da odmah krenem na ,,nuklearnu aerodinamiku" zato sto ce se neki manje iskusni zbuniti i onda propade posao.Za sada prvo ide najosnovnije, ali ne brini, ubrzo ide i ono sto tebe interesuje.

                  Ovo za posao...i meme bi to zanimalo, ali u nekom drugom zivotu bih se mozda time bavio.Mnoge stvari sam cak i sam provalio i zapitao se zasto timovi nebi ugradili te stvari koje su inace po pravilima.
                  Imas privatnu poruku...

                  Comment


                  • #10
                    Lepa prezentacija Jos o dolasku ugljenicnih vlakana u F1! Sve nakon ovoga je istorija...

                    Vala Iceman i ti si objasnio neke stvari!
                    Last edited by Vanja #66; 05-07-11, 10:14.

                    Comment


                    • #11
                      @vanja

                      xxexex ja mislim da je pomoglo svima onima koji nisu znali
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by Iceman View Post
                        xxexex ja mislim da je pomoglo svima onima koji nisu znali
                        Ja coce jesam zna o tome, ali dobro si napisa, pohvale su na mjestu!

                        Comment


                        • #13
                          Samo bih da skrenem paznju na nesto.To sto RBR-ovci imaju po nekada podignuto zadnje krilo dok ostali nemaju, to nije zbog veceg potiska na prednjem krilu vec zato sto imaju vise potiska na zadnjem krilu.Da nemaju tok dodatnog potiska na zadnjem krilu, DRS bi morali da koriste manje-vise kao i ostali.Setite se sta sam ja napisao u mom delu kolumne...da prednji i zadnji potisak mora da je u ravnotezi.Eto to je mala zamerka.Inace, sve je na mestu.
                          ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                          "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                          I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Ice, hajde samo stavi link za izvorne tekstove.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by NebojsaNS View Post
                              Ice, hajde samo stavi link za izvorne tekstove.
                              evo dodao sam ispod textova
                              www.balkansimracing.com/forum

                              Real cars. Real racing. Dobrodosli

                              Comment

                              Working...
                              X