Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 kolumna - komentari i dogovori

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Da, Alene, Schumi nije imao coveka sa titulom pored sebe. A nece ga do sledece godine imati ni Rossi... ;) Ti ljudi prave atmosferu oko sebe tako da ko god nov dodje, brzo zeli da izadje. Nakon 2000. i 2001. mislim da niko nije ni pomisljao da ode u tim sa Schumiem. Pobedio bi svakog, garantujem. Samo zbog toga sto je uradio za Ferrari...

    Jel bi mogao mogao da napises svoje misljenje o ovoj zameni MS-LH u temi Driver market?

    Comment


    • #32
      Originally posted by Vanja #66 View Post
      Da, Alene, Schumi nije imao coveka sa titulom pored sebe. A nece ga do sledece godine imati ni Rossi... ;)
      Hejden, majku mu
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #33
        U, e, tu njegovu titulu sa jednom pobedom znas kako racunam... Daj, volonter, vidis da pricamo o ozbiljnim stvarima.

        Priznajem, smetnuo sam s uma to potpuno. Ovaj prelaz mi je bas ulepsao dan, iz vise razloga.

        Comment


        • #34
          Fino ti izreklamira sajt
          Last edited by Dule Krtola; 28-02-16, 11:11.

          Comment


          • #35
            Ne, reklamiram svoje tekstove. Da bih dokazao autorski rad, postavim link. Reklamiranje bi bilo da stavim samo link, ovako nije. I Vanja se s tim složio.

            Comment


            • #36
              Koliko god reklamirao neki svoj tekst tako i reklamiras sajt. To je tako.
              Mozda nemas namjeru, ne znam ali reklama sajta (kroz tekst) je vidna.

              Comment


              • #37
                Složili smo se, mnogo pre što si nam se pridružio u moderaciji Dule, da je ovakvo pisanje ok jer je tema F1 kolumna dobra ideja, ali nažalost u njoj se ne piše dovoljno. Kao što Bastia reče, link je potvrda autorskog rada, ništa više...

                Što se samog teksta tiče, ok je pristup, i meni je muka svake kritike na svaku novu odluku, ali fakat je da je ovo još jedna od onih promena koje ne zadiru u srž već samo presipaju iz šupljeg u prazno. Bernie vešto igra igru sa celim F1 svetom i fanovima - predloži neku nebulozu koju ni ne planira da sprovede i onda se kroz razgovore dođe do onoga što on želi da vidi... I verujem da moćnicima u sportu (dakle kompanije i pojedine individue) ne odgovara da se te prave promene naprave, izgubili bi svoje mesto u svemu tome...

                Comment


                • #38
                  Ako je on vec autor tih tekstova onda nema potrebe da stavlja linkove od sajta. To je meni logicnije no ovo sto radi.

                  Comment


                  • #39
                    Slazem se sa Dulom, link je rekama za taj sajt. Nije nista licno, isto sam bio i protiv one dvojice koji su to radili pre nekog vremena.
                    O samim kolumnama cu veceras ili sutra.

                    Comment


                    • #40
                      U tom slučaju, mogao sam pokupiti tekst bilo gdje, ili ga čak prevesti i postaviti. Ali ok, nije problem, neće više biti linkova, a sad barem znate gdje možete naći moje tekstove ako vas zanimaju

                      Comment


                      • #41
                        Bači ti tekst, ne sumnjamo mi u tebe

                        Elem
                        Posto je Alen P uz F1 malo duze nego svi mi, mogao je baciti neki tekst kao nesto nekad-sad formula 1.

                        Comment


                        • #42
                          Tekstovi nisu i neće biti brisani jer su u pitanju autorski tekstovi Bastie. Nasuprot tome, komentari na tekstove su obrisani sa teme Kolumna i neka se više ne ostavljaju. Bastia, stavi linkove u Spoiler ubuduće i to je dovoljno...

                          Comment


                          • #43
                            Inace Bastia cisto da znas da ja ne brisem tekstove da ne dodje do neke zabune.

                            Comment


                            • #44
                              Na kakvo tačno brisanje tekstova misliš?

                              Comment


                              • #45
                                Pa ja na ovoj stranici ne vidim ni jedan tekst a jutros ih je bila puna stranica.
                                Pa posto sam ja protivnik stavljanja linkova sa tudjih sajtova, da ne bude da sam ja obrisao.
                                Cisto da se ogradim, nista vise.

                                Comment

                                Working...
                                X