Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    I naravmno majstor, ostavljam vam da pogadjate ko je u pitanju
    [ATTACH=CONFIG]830[/ATTACH]
    Gaizka Mendieta,legenda!
    sigpic

    Comment


    • Trebao sam Hierra staviti, legendu Reala, koji je to car bio.

      Ima dosta igraca Brajkula, ne mogu svi u jedan tim...
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • Originally posted by D-Wade View Post
        Trebao sam Hierra staviti, legendu Reala, koji je to car bio.

        Ima dosta igraca Brajkula, ne mogu svi u jedan tim...
        Eto ja sam se sjetio Kluiverta!
        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

        Comment





        • Evo jos jednog velikog majstora , nikad nije bio medju najboljima , ali je sigurno jedan od onih koje niko nikad zaboraviti nece
          https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

          Comment


          • Ne znam pomenu li neko Van Bastena, Kumana, Gulita, Rajkarda, Klinsmana, Bremea, Heslera, Rojtera, Dungu, Romaria, Bebeta, Buručagu, Kaniđu, Stoičkova, Hadžija, Papena, braću Laudrup, Larsona, Protasova ... Ma, mnogo ih ima, bre ..

            Comment


            • Originally posted by Dale View Post



              Evo jos jednog velikog majstora , nikad nije bio medju najboljima , ali je sigurno jedan od onih koje niko nikad zaboraviti nece
              Kakva je za mene senzacija bila kad sam gledao ovu legendu ...
              sigpic

              #PRAVDA ZA BRAĆU

              Comment


              • @Don Markoni
                Na vama starijima je da ih pomenete.

                Otac mi uvek uz fudbalsku utakmicu pocne pricati o Savicevicu,Mateusu i Klinsmanu.Omiljeni igraci mu bili.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Don Markoni View Post
                  Ne znam pomenu li neko Van Bastena, Kumana, Gulita, Rajkarda, Klinsmana, Bremea, Heslera, Rojtera, Dungu, Romaria, Bebeta, Buručagu, Kaniđu, Stoičkova, Hadžija, Papena, braću Laudrup, Larsona, Protasova ... Ma, mnogo ih ima, bre ..
                  Sastavljali smo postave od onih koje smo gledali uzivo,verujem da bi Vladan kao ubedljivo najstariji mogao nesto vise da kaze o ovim majstorima.

                  Klaudio Kanidja,najveci neiskoriscen talenat u istoriji po mnogima.Najbrzi igrac sa loptom ikad.Nazalost,klipovi na YT nisu bas dobro uradjeni i kaze mi cale da nisu stavili ni delic onoga sto je znao i sto je radio.Evo jednog klipa,gde se odlicno vidi brzina:


                  EDIT:Sam je kriv sto se druzio sa Maradonom narkomanom.Maradona je prvo nesto osvojio pa krenuo da se sprda a ovaj se sprdao celu karijeru.
                  Last edited by Casiraghi; 30-05-11, 21:10.
                  sigpic

                  Comment


                  • Casillas-Cafu,Maldini,Nesta,Carlos-Gerrard,Zidane,Pirlo-Messi,Henry,Ronaldo (pravi,cuj pravi,ima pravi i krivi )
                    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                    LFC:18+5=THE GREATEST

                    Comment


                    • Da bre Lotar Mateus i Hristov Stoickov, malo je reci majstori!

                      Comment


                      • Igrači koji su ostavili utisak na mene Zola, Vialli, R. Baggio, Ravanelli i neponovljivi Gazza. Kad bih biro od svih legendih izabrao bih Besta i Cantonu. To su vise bili umjetnici nego fudbaleri.

                        Comment


                        • Sad Vladan i ja ispadosmo matori kao Krkobabić !!
                          Ja sam Kaniđu obožavao, ali ni približno kao Batistutu !!!
                          Eto, zaboravih, takođe, npr. Gazu, Linekera, da ne pomisliste da sam zaboravio, nego ste već pomenuli Zi-Zua, Ronalda, Dešampa, mnogo sam cenio Melera ...Ih, kad bih sad sve nabrajao ...

                          Comment


                          • Originally posted by Don Markoni View Post
                            Ih, kad bih sad sve nabrajao ...
                            Zato je tema otvorena pa ima vremena,polako,ne moramo sve odma.

                            Mislio sam inace o pojedinim igracima da nesto vise pisemo,neke tekstove i malo dublje analize o njihovoj igri,ali ne znam ima li zainteresovanih?
                            sigpic

                            Comment


                            • Naravno, ali ništa preterano dugačko ili da bude skidano sa NET-a, već isključivo lična impresija ...
                              Evo, npr., meni je Batistuta najdraži igrač ikada i nikada se niko sličan neće pojaviti .. Valjda i matorim, pa nemam potrebu za idolima .. Kada je reč o samoj gri, uvek me je fascinirao njegov osećaj za gol, sa kojom lakoćom je tresao mreže iz svih pozicija, i nogom i glavom podjednako ... Kupio me je za sva vremena kad je moja omiljena Fiorentina ispala iz Lige, tim su napustili i Efenberg i Laudrup i mnogi drugi, on je ostao, igrao u Seriji B, ako se dobro sećam dao je 26 golova, vratili se odmah u elitu i osvojili kup ..
                              Van terena uvek odmeren, skroman, kulturan, doteran ..Ma, ne bi mu tek tako navijači podigli kip kod Artemio Frankija .. Najveća tuga su mi ta svetska prvenstva, naročito ''98. i 2002. kad su igrali ubedljivo najlepše !!

                              Comment


                              • Originally posted by Don Markoni View Post
                                Naravno, ali ništa preterano dugačko ili da bude skidano sa NET-a, već isključivo lična impresija ...
                                Evo, npr., meni je Batistuta najdraži igrač ikada i nikada se niko sličan neće pojaviti .. Valjda i matorim, pa nemam potrebu za idolima .. Kada je reč o samoj gri, uvek me je fascinirao njegov osećaj za gol, sa kojom lakoćom je tresao mreže iz svih pozicija, i nogom i glavom podjednako ... Kupio me je za sva vremena kad je moja omiljena Fiorentina ispala iz Lige, tim su napustili i Efenberg i Laudrup i mnogi drugi, on je ostao, igrao u Seriji B, ako se dobro sećam dao je 26 golova, vratili se odmah u elitu i osvojili kup ..
                                Van terena uvek odmeren, skroman, kulturan, doteran ..Ma, ne bi mu tek tako navijači podigli kip kod Artemio Frankija .. Najveća tuga su mi ta svetska prvenstva, naročito ''98. i 2002. kad su igrali ubedljivo najlepše !!
                                Licna impresija se podrazumeva. ;)

                                Ma najveca steta je to SP u SAD 1994 kad su Bati i Kanidja radili sta su hteli sa protivnickim odbranama,ali je Maradona omatorio pa u toj ekipi niko nije imao loptu da da.1998 i 2002 su isto steta ali ovo posebno,jer je to jedan od boljih napadackih tandema u istoriji fudbala,odlicno su se kapirali.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X