Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Pa ko je spomenuo Ronalda iz Reala ?

    Navedi mi po cemu je Messi bolji od Ronalda ?
    sigpic

    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

    Batica Wilshere je gospodin covek...

    All hail the Chan-Chan man!

    Comment


    • #62
      Originally posted by dusan1610 View Post
      A u kosarci statistika ne dolazi ako dobro igras?
      Ima dosta igrača koji igraju samo za statistiku... U fudbalu već ne mogu da se prave takve statističke kalkulacije...
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #63
        Originally posted by Vladan View Post
        Ja ne mogu Mesiju nista da osporim,da oduzmem.Samo vidim da u reprezentaciji i u Barsi to nije isto.Isto tako gledam Spaniju i vidim sta radi covjek o kojem niko ne prica.Znas o kome se radi
        Ovo sto Mesi radi je fantasticno i ja cu prvi reci ako uzme SP da je najbolji svih vremena.Svakako je vec sad jedan velikan fudbalske igre.
        O Caviju se radi naravno.A sto se tice Mesijeve igre u reprezentaciji i u Barsi nikako to ne moze biti isto kad ima razlicite uloge,a samo je podbacio u realizaciji na SP,kakve im je samo lopte davao ono je fenomenalno,nisam ni mislio da ima toliko dobar pregled igre,ali sta vredi kad su ih prvenstveno Maxi i Di Maria nenormalno gubili.Probacu da nadjem ako ima na YT,gledao sam odlicnu analizu Mesijeve igre na SP gde se jasno moze videti da je realizacija jedino u cemu je podbacio i da se ustvari nije obrukao kako 99% ljudi na planeti kaze.
        sigpic

        Comment


        • #64
          Uhhh ne mogu više, iscrpeo sam se sav...

          Messi DA BEST!!!

          Idem da gledam Inter-Palermo sad...

          Samo da napomenem da je jedini tim koji je zaustavio Barselonu u prethodne 3 veličanstvene sezone katalonskog kluba, INTER
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • #65
            Originally posted by Black Mamba 24 View Post
            Dule kakve veze kosarka ima sa ovim?:facepalm
            Krle je zapoceo neku pricu u vezi toga ;)

            Comment


            • #66
              Originally posted by dusan1610 View Post
              Krle je zapoceo neku pricu u vezi toga ;)
              On je kosarku samo naveo kao primer,ne treba odmah pocinjati diskusiju o kosarci.
              sigpic

              Comment


              • #67
                Originally posted by S-Nash View Post
                O Caviju se radi naravno.A sto se tice Mesijeve igre u reprezentaciji i u Barsi nikako to ne moze biti isto kad ima razlicite uloge,a samo je podbacio u realizaciji na SP,kakve im je samo lopte davao ono je fenomenalno,nisam ni mislio da ima toliko dobar pregled igre,ali sta vredi kad su ih prvenstveno Maxi i Di Maria nenormalno gubili.Probacu da nadjem ako ima na YT,gledao sam odlicnu analizu Mesijeve igre na SP gde se jasno moze videti da je realizacija jedino u cemu je podbacio i da se ustvari nije obrukao kako 99% ljudi na planeti kaze.
                Ja ne kazem da se obrukao,ispratio sam to prvenstvo od prve do poslednje utakmice,samo nije poveo svoju reprezentaciju do kraja,a to rade najbolji.Mlad je,ima svakako jos vremena za njega.Ovo nije kao Seva,on ima igarce,to sto im je savez postavio narkomana na mjesto selektora je sasvim druga stvar,a taj rekao bih ima nesto protiv igraca Rivera...
                Gledao si sigurno tokom SPa Juznu Koreju i svi su mogli da vide za sta je sposoban Park,on u Manu igra nesto sasvim drugo,ali i dalje je to taj igrac iz PSVa.Cavi je cudo,cudo bez ZLatne lopte i to mi smeta!
                sigpic

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Krle View Post
                  Uhhh ne mogu više, iscrpeo sam se sav...

                  Messi DA BEST!!!

                  Idem da gledam Inter-Palermo sad...

                  Samo da napomenem da je jedini tim koji je zaustavio Barselonu u prethodne 3 veličanstvene sezone katalonskog kluba, INTER
                  I Chelsea, samo sto su se onda sudije umijesale...;)
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by Vladan View Post
                    Ja ne kazem da se obrukao,ispratio sam to prvenstvo od prve do poslednje utakmice,samo nije poveo svoju reprezentaciju do kraja,a to rade najbolji.Mlad je,ima svakako jos vremena za njega.Ovo nije kao Seva,on ima igarce,to sto im je savez postavio narkomana na mjesto selektora je sasvim druga stvar,a taj rekao bih ima nesto protiv igraca Rivera...
                    Gledao si sigurno tokom SPa Juznu Koreju i svi su mogli da vide za sta je sposoban Park,on u Manu igra nesto sasvim drugo,ali i dalje je to taj igrac iz PSVa.Cavi je cudo,cudo bez ZLatne lopte i to mi smeta!
                    Za ovo te potpuno razumem jer i meni smeta sto su je Dzerardu prakticno ukrali 2005.A ne znam koje godine je Cavi zasluzio?Prosla nije Mesijeva vec Snajderova ipak,2009 je Mesijeva a to su 2 i ova je treca sezona kako Cavi igra svoj najbolji fudbal,a i ova je ipak Leova i svima je jasno da ce je uzeti jos otkad je dao onaj gol Realu.
                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Evo za sve koji misle da Mesi zavisi od Cavija i Inieste,nazalost nema ovakvih klipova sa ostalih utakmica sa SP.

                      Dakle vidimo da se propisno ispromasivao,a ovako je bilo i u ostalim utakmicama.Vidimo da je uglavnom sam sebi stvarao sanse tako da to nema veze ni sa Iniestom ni sa Cavijem.Ovo isto radi i u Barsi samo sto realizuje vecinu situacija,a nikako ne zavisi od njih dvojice,vec sa njima moze da osvaja a sa ovom ekipom nije mogao.
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        Pojma nemate,znaci 15godina karijere(Pelea,Marodne,Zidana,Ronalda...),Mesi je prestigao u 2-3sezone,vece gluposti nisam cuo u zivotu.
                        SP je svijetska smortra najboljih fudbalera,tu samo dolaze najbolji,i tu se postaje legenda,ne u spanskoj ligi,gdje se izivljava na losim timovima,i LS.
                        I o Mesiju ce se moci reci za 10.godina da li je bio najbolji svih vremena,a ove 2-3sezone su dobar pocetak,jos takvih 6-7,i pritom SP,pa e biti najbolji,tek je na pocetku.
                        sigpic
                        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                        Comment


                        • #72
                          Originally posted by S-Nash View Post
                          Naravno da se secam Denilsona,jos veci neiskoriscen talenat je Kanidja.A Ronaldo jeste imao povrede ali se on uspesno oporavio i pokidao sve,a onda je poceo da se sprda u Realu.Trebali su da haraju Evropom a uzeli jednu Primeru.A ne mozes reci da ovo sto Mesi radi nije nesvakidasnje,jer u istoriji fudbala nije postojao tako dobar finiser i asistent(pod ovim ne mislim na te cifre).Sto se tice Pelea i Besta,ipak su igrali u vremenima sa smesnim odbranama.A Ronaldinja ne treba stavljati u rang sa ovima,previse neozbiljnosti i on je pomalo i YouTube igrac.Mogao je vise da je hteo i mogao je da igra ozbiljnije posto je verovatno talentovaniji od svih njih ali talenat je jedno a uspeh drugo.
                          Slazem se za Ronaldinha, covek je najtelentovaniji igrac kojeg sam ikada video, i neverovatno harizmatican, najzanimljiviji za gledanje. Na zalost na najvise nivou trajao je samo 4 godine, i to ako racunamo sezonu u PSG-u. Ali te 4 godine su milion puta lepse i zaniljivije za gledanje nego Messijevo vodjenje lopte i menjanje pravca koje ne moze da isprati nijedan covek na svetu visi od 160cm. Klip govori vise od hiljadu reci....

                          http://www.youtube.com/watch?v=knMwbVOol14
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Sve je to lepo sto vi pricate Mesi, Ronaldo, Pele, Best....ali Zinedin Zidan je svakako najbolji fudbaler svih vremena ;)

                            Comment


                            • #74
                              velika je razlika u fudbalu koji se igra danas i onom od pre 10 god.,a da ne govorimo pre 20,30,40... Sve je teze i teze biti najbolji i zato smatram da je Messi ipak najbolji svih vremena.Ima 23 godine a covek bi pomislio da ima 30 koliko toga je vec uradio.Igrace bar jos 10 godina i ako Argentina ikada bude imala normalnog trenera ne sumnjam da ce uzeti i SP.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by Tony_G View Post
                                Slazem se za Ronaldinha, covek je najtelentovaniji igrac kojeg sam ikada video, i neverovatno harizmatican, najzanimljiviji za gledanje. Na zalost na najvise nivou trajao je samo 4 godine, i to ako racunamo sezonu u PSG-u. Ali te 4 godine su milion puta lepse i zaniljivije za gledanje nego Messijevo vodjenje lopte i menjanje pravca koje ne moze da isprati nijedan covek na svetu visi od 160cm. Klip govori vise od hiljadu reci....

                                http://www.youtube.com/watch?v=knMwbVOol14
                                Pa kako drugacije Mesi da igra?A evo upravo si postavio klip i to govori o cemu pricam,da je Ronaldinjo pomalo YouTube igrac jer ljudi padaju na poteze a niko nece,a mnogi i ne zele da vide,prethodnih par puta kad pokusa da izvede neki potez pa mu ne uspe i onda kad ga izvede je bog otac.Naravno da je veliki igrac ali previse neozbiljnosti,mogao je vise i mogao je da bude jos bolji i efikasniji.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X