Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by Vladan View Post
    A sta cemo sa debelim Ronaldom?Sta je on radio sa loptom,kakvo ubrzanje je imao,osjecaj?
    Mesi je znaci od svih bolji?Pele,Best?
    Jedino je Ronaldo mozda bolji od njega po igrackim sposobnostima.A Pele i Best nisu ipak u rangu Mesija,Ronalda i Zidana(po meni 3 najbolja igraca ikad).Igrali su pre 300 godina i nisu imali takve sposobnosti.Jednostavno je fudbal od tada otisao na visi nivo,a oni su majstori svog vremena koje su neki igraci prevazisli svojom igrom.
    sigpic

    Comment


    • #47
      Ajde ne budite smesni, Messi ako osvoji SP ce biti najbolji svih vremena ? Nije bolji od pravog Ronalda i nije bolji od Zidana. Nema tu mrznje prema Messi-u, jer ga postujem, ali nije on toliko dominantan kao sto je to Ronaldo bio. Uostalom, Ronaldo i Zidan su jedini igraci koji su tri puta proglaseni za najbolje igrace sveta !
      sigpic

      Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

      "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

      Batica Wilshere je gospodin covek...

      All hail the Chan-Chan man!

      Comment


      • #48
        Originally posted by D-Wade View Post
        Ajde ne budite smesni, Messi ako osvoji SP ce biti najbolji svih vremena ? Nije bolji od pravog Ronalda i nije bolji od Zidana. Nema tu mrznje prema Messi-u, jer ga postujem, ali nije on toliko dominantan kao sto je to Ronaldo bio. Uostalom, Ronaldo i Zidan su jedini igraci koji su tri puta proglaseni za najbolje igrace sveta !
        U januaru 2012 cu te ovo pitati.
        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by Krle View Post
          Ti iako si tamo na teniskom pdf-u alfa i omega i nekad dodješ ovde za fudbal ja ti nisam napisao kako sumnjam u tvoje fudbalsko znanje... Iako mislim da ti tenis mnogo bolje ide...

          Zidana volim i cenim i ja ali nikada neću da kažem da je najbolji kad nije.

          Mesi je nevidjen, ovakav talenat za fudbalsku igru nije imao niko... I to kažem potpuno neutralno jer nisam fan Barselone.

          Ako sad nije najbolji ikada sigurno će biti kad završi karijeru jer uglavnom tad ljudi pričaju kako je neki tamo bio veliki igrač...
          Ali pominjes 2002. a Zidan nije igrao na tim utakmicama,pa malo mi je cudno to je sve!Ali ko god kaze da je Mesi u ovom trenutku najboilji svih vremena automatski je pljunuo na covjeka koji je sa Bordoom izbacio Milana u Kupu Uefa,na covjeka koji je uzeo SP,EP,koji je uzeo LS,Calcio i Primeru,koji je uzeo Kup Konfederacija,Interkontinentalni Kup.I sve to kao glavni u ekipi,na covjeka koji je ono cudo izvukao u finalu protiv Leverkuzen,na covjeka koji je dao dva gola u finalu SP,na jednog od tri ikad koji su na dva finala SPa davali golove.
          Talenat?Evo ja smatram da je Best bio veci talenat,Ronaldo isto.Nisam ja najpametniji,iamo mi svi nase favorite,ali ja ne mogu reci da je Novak najbolji svih vremena kad on to nije,ne mogu reci da je Kobi najbolji kad on to nije,ali za Zidana mogu,a nisam jedini.To sto je tebi cudno je druga stvar,ali mnogi smatraju Zidana najvecim svih vremena,iako on to nikad nece reci.mesi jednog dana mozda,za tri ili sedam godina,ali jos uvijek ne.
          sigpic

          Comment


          • #50
            Aman covece, jeste Messi dobar, ali i da bude tri puta, jednostavno nije bolji od Ronalda. Po svemu gledano nije bolji, jedinu prednost Messi-a u top formi i Ronalda u top formi je pregled igre, koju on ima u odnosu na debelog. Sut ima losiji, dribling losiji, osecaj za gol ima losiji. O cemu pricamo ? Od Zidana da je bolji ? Nije !
            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • #51
              Originally posted by S-Nash View Post
              Jedino je Ronaldo mozda bolji od njega po igrackim sposobnostima.A Pele i Best nisu ipak u rangu Mesija,Ronalda i Zidana(po meni 3 najbolja igraca ikad).Igrali su pre 300 godina i nisu imali takve sposobnosti.Jednostavno je fudbal od tada otisao na visi nivo,a oni su majstori svog vremena koje su neki igraci prevazisli svojom igrom.
              Sve se mijenjalo,sport napreduje strahovitom brzinom,ali ono sto sam imao prilike da vidim,a potrudio sam se da dosta toga nadjem Pele je bio cudoviste,sa kakvom je lakocom igrao,sa kakvom elegencijom.Best nije uradio ni blizu onoliko koliko je trebao,ali on je bio boem.Ronaldinjo je mogao mnogo,ali sta tek reci za Denilsona,ne znam sjecas li se njega,ali taj je mogao sve sa loptom,sto je odlucio da bude klovn je druga stvar.Debeli Ronaldo je bio car i nije imao srecu sa povredama,ali to sto je on radio je nesto nenormalno,to sam tada vidio i nikad vise ;)
              sigpic

              Comment


              • #52
                Svako ima svoje misljenje i bilo bi cudno da se svi slazemo oko necega pa tako i ovoga.Mnogo je vrhunskih fudbalera bilo da bi tako lako bilo odrediti najboljeg,svako ima svoj ukus i zato mu je neki igrac bolji i drazi od nekog.Po meni:

                1.Maradona
                2.Pele
                3.Zidane
                4.Ronaldo
                5.Messi (s tim da ako nastavi igrati ovako moze po meni postati najbolji igrac svih vremena,nisam odavno gledao da neko sa takom lakocom igra.)

                Ima tu jos mnogo vrhunskih igraca pogotovo starijih:Van Basten,Eusebio,Gerd Muller,Best i jos dosta njih ali po meni se dosta razlikuje danasnji fudbal gdje je nesto teze uspjeti pa samim tim biti i bolji igrac.
                TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                LFC:18+5=THE GREATEST

                Comment


                • #53
                  D-Wade, Ronaldo čak nema nijedno finale LŠ a kamoli osvojenu titulu u najelitnijem evropskom takmičenju...

                  Vladane, stvar je u tome što su po većini u svetu najbolji ikada Maradona i Pele, od sada i Mesi, ti sad što ubacuješ Zidana to je tvoje neko subjektivno mišljenje... No dobro, svako ima svoje mišljenje...

                  Ne gledam ni ja baš uvek statistiku ali i ona je merodavna pogotovo u fudbalu gde igrači baš i ne mogu da igraju samo za statistiku kao u rukometu, košarci itd. Ovde statistika jednostavno dođe, ako dobro igraš...
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #54
                    Je li Robert Horry bolji igrac od Michael Jordan-a ? Je li Krle ?

                    Je li Messi ima titulu prvaka sveta ?

                    Gledaj na individualnim nagradama, ko ima vise ? To sto Messi ima LS je jedina prednost koju on ima u odnosu na Ronalda. Rekao sam, Messi je strasan igrac, ali sta je Ronaldo radio, to se jos nije ponovilo. Covek je sa 20 godina, na 47 meceva dao 45 golova, a ako si gledao neke snimke njegove sta je radio po Italiji, onda znas koliko je on dominantan bio u odnosu na druge.
                    Last edited by D-Wade; 29-05-11, 20:00.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #55
                      Originally posted by Krle View Post

                      Vladane, stvar je u tome što su po većini u svetu najbolji ikada Maradona i Pele, od sada i Mesi, ti sad što ubacuješ Zidana to je tvoje neko subjektivno mišljenje... No dobro, svako ima svoje mišljenje...
                      Ali odakle ti ovo?Ovo prvi put danas cujem?Ako malo proguglas vidjeces da je u svim anketama i na svim forumima o najboljim igracima svih vremena tu i Zidan.Tacno je,tu su i Pele i Marodana.
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        Originally posted by Vladan View Post
                        Sve se mijenjalo,sport napreduje strahovitom brzinom,ali ono sto sam imao prilike da vidim,a potrudio sam se da dosta toga nadjem Pele je bio cudoviste,sa kakvom je lakocom igrao,sa kakvom elegencijom.Best nije uradio ni blizu onoliko koliko je trebao,ali on je bio boem.Ronaldinjo je mogao mnogo,ali sta tek reci za Denilon,ne znam sjecas li se njega,ali taj je mogao sve sa loptom,sto je odlucio da bude klovn je druga stvar.Debeli Ronaldo je bio car i nije imao srecu sa povredama,ali to sto je on radio je nesto nenormalno,to sam tada vidio i nikad vise ;)
                        Naravno da se secam Denilsona,jos veci neiskoriscen talenat je Kanidja.A Ronaldo jeste imao povrede ali se on uspesno oporavio i pokidao sve,a onda je poceo da se sprda u Realu.Trebali su da haraju Evropom a uzeli jednu Primeru.A ne mozes reci da ovo sto Mesi radi nije nesvakidasnje,jer u istoriji fudbala nije postojao tako dobar finiser i asistent(pod ovim ne mislim na te cifre).Sto se tice Pelea i Besta,ipak su igrali u vremenima sa smesnim odbranama.A Ronaldinja ne treba stavljati u rang sa ovima,previse neozbiljnosti i on je pomalo i YouTube igrac.Mogao je vise da je hteo i mogao je da igra ozbiljnije posto je verovatno talentovaniji od svih njih ali talenat je jedno a uspeh drugo.
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Originally posted by Krle View Post
                          Ne gledam ni ja baš uvek statistiku ali i ona je merodavna pogotovo u fudbalu gde igrači baš i ne mogu da igraju samo za statistiku kao u rukometu, košarci itd. Ovde statistika jednostavno dođe, ako dobro igraš...
                          A u kosarci statistika ne dolazi ako dobro igras?

                          Comment


                          • #58
                            Originally posted by S-Nash View Post
                            Naravno da se secam Denilsona,jos veci neiskoriscen talenat je Kanidja.A Ronaldo jeste imao povrede ali se on uspesno oporavio i pokidao sve,a onda je poceo da se sprda u Realu.Trebali su da haraju Evropom a uzeli jednu Primeru.A ne mozes reci da ovo sto Mesi radi nije nesvakidasnje,jer u istoriji fudbala nije postojao tako dobar finiser i asistent(pod ovim ne mislim na te cifre).Sto se tice Pelea i Besta,ipak su igrali u vremenima sa smesnim odbranama.A Ronaldinja ne treba stavljati u rang sa ovima,previse neozbiljnosti i on je pomalo i YouTube igrac.Mogao je vise da je hteo i mogao je da igra ozbiljnije posto je verovatno talentovaniji od svih njih ali talenat je jedno a uspeh drugo.
                            Ja ne mogu Mesiju nista da osporim,da oduzmem.Samo vidim da u reprezentaciji i u Barsi to nije isto.Isto tako gledam Spaniju i vidim sta radi covjek o kojem niko ne prica.Znas o kome se radi
                            Ovo sto Mesi radi je fantasticno i ja cu prvi reci ako uzme SP da je najbolji svih vremena.Svakako je vec sad jedan velikan fudbalske igre.
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Je li Robert Horry bolji igrac od Michael Jordan-a ? Je li Krle ?

                              Je li Messi ima titulu prvaka sveta ?
                              Kakve veze imaju ova pomenuta dvojica???

                              Dobro, najbolji će biti kad završi profesionalnu karijeru, dobar broj ljudi i sad tvrdi da je najbolji ikada ali sve u svemu biće najbolji po završetku karijere...

                              D-Wade ti mnogo subjektivno gledaš na ovo. Po tebi je i Cristiano Ronaldo bolji od Mesija jer je ovaj prvi iz Reala i onda sad se trudimo da navodimo razloge zbog čega je i on bolji od Mesija.

                              Zidan i Ronaldo imaju tri zlatne lopte, nema problema, sledeće godine Mesi se izjednačuje sa njima sa nepunih 25 godina...
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • #60
                                Originally posted by dusan1610 View Post
                                A u kosarci statistika ne dolazi ako dobro igras?
                                Dule kakve veze kosarka ima sa ovim?
                                U fudbalu jeste teze doci do dobre statistike,ali ni to nije merilo jer bi uvek ofanzivni igraci bili najbolji.
                                Moja lista najboljih (onih koje sam gledao) je veoma kratka:
                                Ronaldo
                                Messi/Zidan...
                                ...Henry
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X