Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Mesi nema ni Kopu,a vi pricate da je najbolji svih vremena!Kao i svi klinci,sto vise golova da to je bolji,a ko namjesti te golove i ko osvaja SP i EP,ma to nije ni bitno!A da,bas je zasluzio ovu Zlatnu loptu,nije je zasluzio i svi to znaju!
    sigpic

    Comment


    • #17
      Maradona nema LŠ pa šta??? To znači da on nije među najboljima???

      Vidi podatak da Mesi ima 24 asistencija ove sezone uz 53 gola!!!

      Čovek drži fudbalske lekcije prethodne 3 sezone a ima nepune 24 godine... Već 2 LŠ i to je davao golove u oba finala. Arsenalu 4 gola na jednom meču u 1/4 finalu LŠ! Majstorska partija protiv Reala sad u polufinalu, 2. gol je bio savršenstvo nad savršenstvima. Ove sezone oborio rekord LŠ sa 12 pogodaka!!!

      Ove godine će zasluženo osvojiti zlatnu loptu.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • #18
        Maradona sigurno nije najbolji,Maradona je narkoman,narkomanima nije mjesto u sportu!Ali si ti bacio sve sto je radio francuski majstor,a da njega nije bilo Francuska nikad ne bi bila sampion svijeta i Evrope,Real ne bi uzeo LS,Juve ne bi uzeo one silne titule!A sta je sve uradio Cavi za ove godine.Ima sve titule kao i Mesi+EP i SP.Hmmmmmmmmm govori li ti to nesto?Zasto se Mesi ne vidi nikad u reprezentaciji,zasto tamo ne pravi razliku?Ronaldo je pravio,Zidan je pravio,zasto to ne radi Mesi?Kad to bude radio,odnosno ako to bude radio mozemo da pricamo!
        sigpic

        Comment


        • #19
          A znam da ce te potegnuti sad Maradonu i njegove trenerske sposobnosti.Ja cu Domeneka,ne postoji gori i retardiraniji trener od njega.I Zidan sa svoje 34 godine dovede reprezentaciju do finala SP,pritom se posprda sa Ronalidnjom koji je tada bio najbolji svih vremena za sve klince!

          Over and out!
          sigpic

          Comment


          • #20
            Čekaj ti sad kažeš da su i Zidan i Ronaldo bolji od Maradone??? Pretera ga

            Vladane gledaj malo svetlije na Mesija i njegove uspehe i videćeš da je najbolji ;)
            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
            C'E SOLO L'INTER

            Comment


            • #21
              Zidan i Maradona ne mogu da se porede.Ronaldo isto.Kad se Zidan i Ronaldo budu dopingovali i drogirali onda mozemo da pricamo.Maradona je sam priznao da je koristio isti doping koji je nekad koristio Tim Montgomeri,to nikako ne moze biti sportista i jedan od najboljih svih vremena,nikako!
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by Vladan View Post
                Maradona sigurno nije najbolji,Maradona je narkoman,narkomanima nije mjesto u sportu!Ali si ti bacio sve sto je radio francuski majstor,a da njega nije bilo Francuska nikad ne bi bila sampion svijeta i Evrope,Real ne bi uzeo LS,Juve ne bi uzeo one silne titule!A sta je sve uradio Cavi za ove godine.Ima sve titule kao i Mesi+EP i SP.Hmmmmmmmmm govori li ti to nesto?Zasto se Mesi ne vidi nikad u reprezentaciji,zasto tamo ne pravi razliku?Ronaldo je pravio,Zidan je pravio,zasto to ne radi Mesi?Kad to bude radio,odnosno ako to bude radio mozemo da pricamo!
                Da li se Cavi ili Zidan video u reprezentaciji sa 24 godine i gde su Francuska i Spanija bile 1996 i 2004.Obojicu su jos u tim godinama smatrali za perspektivne igrace.Dalje,Cavi je uzeo to zato sto Spanija ima nenormalno jaku ekipu popunjenu na svim pozicijama.Naravno,igrao je odlicno ali mnogo je lakse sa Viljom,Toresom,Iniestom,Cabi Alonsom,Pujolom,Kasiljasom,Fabregasom i ostalima nego sa Maxijem,Gutijeresom,Demikelisom i propalim Veronom.Niko nije smatrao da Argentina moze do SP 2010 sa tom ekipom bez Kambijasa,Gaga,G.Milita.Igrala im je gomila prosecnih igraca,mnogi cak i ne na svojoj poziciji,iz kojih samo dobar trener izvlaci maksimum,a Maradona to nije nikako.Uz to nije bila ni dobra atmosfera u ekipi.Mesi nije bio na najvisem nivou ali je bio najbolji i sa tom igrom,u jednoj drugacijoj ulozi pokusavao da poveze redove.Na svakoj utakmici su mu saigraci prodali bar 20 dobrih lopti koje im je dao.Jedino sto je sam kriv je sto se ispromasivao,ostalo je odlicno odradio.Tevez i Iguain takodje nisu bili na svom nivou,a Di Maria je lose odigrao SP,nije nista pokazao.A kad Mesi zavrsi karijeru videcemo da li je bolji igrac.SP 2010 Argentina nije nikako mogla da uzme pa ga ne treba pljuvati.To sto nije dao gol ne znaci da je lose igrao,ali to je sam kriv sto je navikao ljude na gomilu golova pa misle da ako nije dao da nije dobro igrao.
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Pa ja mislim da ni Zidan samog sebe ne svrstava u najboljeg igrača svih vremena. Uzeo je 1 LŠ i 1 SP. Igrao je još 2 puta u finalu LŠ i još jednom u finalu SP. A gde je bio na SP 2002. i EP 2004.???

                  Ali ovako u svetu retko ko još poredi Zidana i Mesija. Mislim da je evidentno da je ovaj drugi uspešniji već sada, i u današnjem vremenu se mnogo više gleda šta igrač uradi za klub nego za reprezentaciju iako je i ona veoma bitna... Uglavnom se vode poredjenja između Maradone i Mesija.
                  IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                  ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                  C'E SOLO L'INTER

                  Comment


                  • #24
                    Eto koliko ne znas.A meni ne pada napamet da ti objasnjavam neke stavri.Inace svi strucnjaci smatraju ZIdana u TOP 3 svih vremena,a ogromna vecina za najboljeg!
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Krle View Post
                      Pa ja mislim da ni Zidan samog sebe ne svrstava u najboljeg igrača svih vremena. Uzeo je 1 LŠ i 1 SP. Igrao je još 2 puta u finalu LŠ i još jednom u finalu SP. A gde je bio na SP 2002. i EP 2004.???

                      Ali ovako u svetu retko ko još poredi Zidana i Mesija. Mislim da je evidentno da je ovaj drugi uspešniji već sada, i u današnjem vremenu se mnogo više gleda šta igrač uradi za klub nego za reprezentaciju iako je i ona veoma bitna... Uglavnom se vode poredjenja između Maradone i Mesija.
                      Zidan je bio povredjen na SP 2002.
                      Ne bi se trebao gledati broj osvojenih trofeja,vec igra,koje kvalitete poseduje taj igrac.Ako neko kao Vidic ima losu reprezentaciju kako ce on nesto osvojiti?
                      Ja mislim da je Messi bolji,ali ne zbog toga sto je osvojio vise sa klubom.
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Zidan je bio povredjen na SP 2002.
                        Ne bi se trebao gledati broj osvojenih trofeja,vec igra,koje kvalitete poseduje taj igrac.Ako neko kao Vidic ima losu reprezentaciju kako ce on nesto osvojiti?
                        Ja mislim da je Messi bolji,ali ne zbog toga sto je osvojio vise sa klubom.
                        Mesi nema SP,nema cak ni Kopa Amerike,nema ni titulu u nekoj drugoj ligi,ali je on najbolji svih vremena!Sad stvarno odoh.
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by Vladan View Post
                          Mesi nema SP,nema cak ni Kopa Amerike,nema ni titulu u nekoj drugoj ligi,ali je on najbolji svih vremena!Sad stvarno odoh.
                          Nisam rekao da je najbolji svih vremena...ali nisam ni rekao da je bolji od Zidana zbog titula.
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            Mesi je već sad bolji od Zidana i ako neko to ne želi da shvati to je njegov problem. Šta da se radi...

                            Slažem se Mamba za neke igrače nije reprezentacija merilo, sve zavisi i kakve saigrače imaju u državnom timu...

                            Ali ljudi neće da prihvate Mesijev neverovatan uspeh, neverovatan kvalitet sa nepune 24 godine. Nije normalno šta je čovek uradio u prethodne 3 sezone...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • #29
                              Nije Mesi najbolji svih vremena, slazem se sa Vladanom i svim onim sto je rekao, golovi i asistencije nisu jedino merilo

                              Comment


                              • #30
                                Originally posted by dusan1610 View Post
                                Nije Mesi najbolji svih vremena, slazem se sa Vladanom i svim onim sto je rekao, golovi i asistencije nisu jedino merilo
                                A ko je rekao da jesu?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X