Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • juninho je bio bog slobodnjaka
    "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

    "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

    Comment


    • Fudbal se menjao iz decenije u deceniju i zato se ne moze tek tako izabrati neki drim tim ili najbolji igrac svih vremena. Sto se mene tice, konkurencija u danasnjem fudbalu je mnogo slabija nego sto je bio slucaj pre 10,15 godina...

      Danas maltene ne postoji nista ni priblizno igracu kakav je nekada bio Franco Baressi, Roberto Baggio, Diego Maradona....

      Svetski fudbal se sveo na borbu za zlatnu loptu izmedju 2 igraca, od kojih je jedan sjajnog kvaliteta ali sigurno nije najbolji svih vremena, a drugo je jako daleko cak i od top 20 igraca u poslednjih 15 godina.
      Last edited by Astore; 12-06-11, 19:55.

      Comment


      • Astore dobrodosao na forum,uzivaj!
        sigpic

        Comment


        • Hvala, hvala!

          Evo jednog gola velemajstora:

          Comment


          • Doktor......

            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Jeste debeli bio igracina, da nije bilo povreda sada bi verovatno pricali o najboljem napadacu svih vremena.

              Comment


              • On i jeste najbolji napadac svih vremena ali nije to toliko ni do povreda,s obzirom na to da se uspesno oporavio i odigrao SP i jos 2 sezone pa je poceo da pije,smanjio trening i ugojio se,prosto mu se nije vise igralo konstantno na najvisem nivou,zasitio se.
                sigpic

                Comment


                • Evo zbog koga je jedan od najveći poceo da prati fudbal, Zinedid Zidan

                  ”Kada sam bio dječak uživao sam gledati uživo utakmice na stadionu Velodrome u Marseilleu. Tada je predsjednik Marseillea Bernard Tapie doveo u Marseille izvanredne igrače poput Blaža Sliškovića, Forstera, Mozera, Francescolija, Papina... Sjećam se sezone 1986/1987. kad je u Marseilleu igrao izvanredan veznjak Blaž Slišković, kojeg sam uživao gledati. Zaista, Slišković je bio čudesan igrač, koji je na zadivljujući način zabijao golove čak i direktnim udarcem iz kornera. Danas djece za idole imaju Lionela Messija i Cristiana Ronalda, a meni i mojoj generaciji idoli su bili tadašnji velikani Enzo Francescoli, Blaž Slišković i Jean-Pierre Papin”, kazao je Zidane.

                  Comment


                  • http://www.youtube.com/watch?v=ULeFI...eature=related За мене је Зидан најбољи, о некима старијима немам право да причам нисам их гледао али због овог човека сам рецимо пратио утакмице Јувентуса и Реала. Увек господин на терену освојио је све што се могло освојити миран тих без скандала једном речју велемајстор ( Оно са Матерацијем не рачунам )
                    sigpic

                    Comment


                    • Poceo sam pratiti fudbal samo zbog jednog igraca,a to je Il Fenomeno!
                      Stvarno je najbolji napadac do sada koji se pojavio u Svijetskom fudbalu,a tu su jos Zidane,Raul,R.Carlos..

                      Comment


                      • Heh kad se setim detinjstva... Ovim redom sam imao idole: R.Baggio-Y.Djorkaeff-J.J.Okocha-Ronaldo itd itd,mozda sam mnoge zaboravio ali ovi su me se najvise ticali

                        Ovakvih vise nema

                        http://www.youtube.com/watch?v=6DM20...eature=related
                        Last edited by milanche; 30-03-12, 14:55.

                        Comment


                        • Poruka za one koji misle da su Messi i Ronaldo bogovi fudbala - neka odrastu....

                          Ronaldinjo, Maradona, Zidan, Ronaldo...takve igrace pomenuta dvojica ne mogu da bace u senku rekordima i samo silnim golovima..da bi bili najbolji treba im vise od toga, a to oni nikad nece da imaju...

                          Comment


                          • Prvi gol je za divljenje, kakva genijalnost

                            Comment


                            • Evo malo detaljnije o Ronaldinjovoj utakmici protiv Figuirensea...covek je za 5 od 6 golova najveci "krivac" .....

                              Messi, Kristijano, Neymar...jebite se manekeni !! je bi te se !!!!

                              Comment


                              • Mislim da je ovo prikladno mesto..... Film "O Gringo" o majstoru fudbala:

                                https://rapidshare.com/files/2174212...16.Qu3.d.B.avi

                                Comment

                                Working...
                                X