Announcement

Collapse
No announcement yet.

Najbolji od najboljih - oni zbog kojih fudbal pocinje da se prati

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Don Markoni View Post
    Evo, npr., meni je Batistuta najdraži igrač ikada i nikada se niko sličan neće pojaviti .. Kada je reč o samoj gri, uvek me je fascinirao njegov osećaj za gol, sa kojom lakoćom je tresao mreže iz svih pozicija, i nogom i glavom podjednako ... Kupio me je za sva vremena kad je moja omiljena Fiorentina ispala iz Lige, tim su napustili i Efenberg i Laudrup i mnogi drugi, on je ostao, igrao u Seriji B, ako se dobro sećam dao je 26 golova, vratili se odmah u elitu i osvojili kup ..
    Van terena uvek odmeren, skroman, kulturan, doteran ..Ma, ne bi mu tek tako navijači podigli kip kod Artemio Frankija .. Najveća tuga su mi ta svetska prvenstva, naročito ''98. i 2002. kad su igrali ubedljivo najlepše !!
    batistuta_455.jpg Još jedan od mojih favorita! Bati-goal!
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Ma kakav Messi najbolji igrac da li ste vi normalni???
      Pele je bolji od njega bio ali za koju godinu ce ga ako ovako nastavi Messi prestici.Kad bude osvojio sve sto moze nek se javi,pa 53 golova od toga je 10 dao jadnoj Almeriji,Hihonu,Herkulesu,Saragosi i tako tim slabijim ekipama.
      Ali je znao i da odigra kad najvise treba.Nema on nikoga u reprezentaciji da mu namesta golove,niti nekog saigraca.Da nece mozda Kambjaso ili Aimar da mu salju lopte,sile nema e pa nikada nece ni osvojiti SP.
      ZAto najveci svih vremena Pele,Ronaldo i Zidan,mada ima tu jos nekih,Messi nikako,ima taj jos dosta vremena pa tek za neku godinu moze da se prica da je blizu najboljima.Toliko od mene. ;)
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Kad se samo setim tadasnje postave mog omiljenog tima iz Kalca.Toti,Bati,Montela,Tomasi,Kafu,Emerson a na klupi Grande Don Fabio.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Kad se samo setim tadasnje postave mog omiljenog tima iz Kalca.Toti,Bati,Montela,Tomasi,Kafu,Emerson a na klupi Grande Don Fabio.
          Aldair, Visent Kandela, Marko Delvekio, Tardel na golu (ako se tako zvao onaj Brazilac) i naravno veliki dzoker, kao i majstor Hidetosi Nakata! Sjajan sastav....
          EDIT:golam se zvao Tafarel ;)
          Last edited by Brajkula; 30-05-11, 22:47.

          Comment


          • AKo se neko seća humanitanog meča Evropa protiv ostatka sveta , kako su Bati i Ronaldo pokidali Zidana, Figa i ostale, ono je bilo strašno !!

            Comment


            • Originally posted by Don Markoni View Post
              AKo se neko seća humanitanog meča Evropa protiv ostatka sveta , kako su Bati i Ronaldo pokidali Zidana, Figa i ostale, ono je bilo strašno !!
              Koliko je bilo 7:2!?
              A secam se da smo i mi imali predstavnika valjda u Slavisi jokanovicu, tj. trebao je da nastupi Pedja Mijatovic ali je zbog povrede preskocio taj duel.

              Comment


              • Koliko se sećam, bilo je 4:1 .. Bati dao 3, Ronaldo 1 ..

                Comment


                • Originally posted by Don Markoni View Post
                  Koliko se sećam, bilo je 4:1 .. Bati dao 3, Ronaldo 1 ..
                  Moguce, mada ja mislim da je bilo vise, ako mislimo na isti mec, tj. na onaj pred zreb za SP 1998, sad cu iscackam mec na netu ;)
                  Last edited by Brajkula; 31-05-11, 01:19.

                  Comment


                  • Bilo je 5:2
                    evo sastava ekpia http://www.fifa.com/newscentre/news/newsid=71633.html
                    a evo i rezultata http://wwp.greenwichmeantime.com/wor...worldstars.pdf datum je 18.08. mec je odrzan u Moskvi!

                    Comment


                    • OK, lepo od tebe što si se iscimao, mene mrzelo ... Sve u svemu, Zuba mi nikada nije bio pretereano simpatičan, ali nikad neću da prežalim što Bati i on nisu neku sezonu odigrali u istom klubu ..

                      Comment


                      • Originally posted by Don Markoni View Post
                        OK, lepo od tebe što si se iscimao, mene mrzelo ... Sve u svemu, Zuba mi nikada nije bio pretereano simpatičan, ali nikad neću da prežalim što Bati i on nisu neku sezonu odigrali u istom klubu ..
                        DA ne ode "zuba" u Real imao bi sanse jer je nedugo posle toga Batigol presao i Inter....jeste steta jer i ja mislim da bi bili ubitacan tandem!

                        Last edited by Brajkula; 31-05-11, 15:20.

                        Comment


                        • Kanidja je stvarno bio nesto neverovatno.. zao mi je sto sam u vreme njegovih najboljih partija bio klinac

                          U dresu Atalante 1989/90
                          Attached Files
                          Last edited by ClayWarrior; 31-05-11, 21:20.
                          Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                          sigpic

                          Comment


                          • Edgara sam obozavao
                            Sta reci za Kokua,kod Van Gala je sve bio,samo nije golman
                            Nigerijci su bili prejaki '98 zaista ih je bilo uzivanje gledati.Jos sam tada imao Playstation,a najbolji fudbal je bio Valderama,sta je radio Amokaci
                            Kad pomenuh Valderamu,moram i Kolumbijce,on,Asprilja i Rinkon izmedju ostalih,ma nema sta,igrao se drugaciji fudbal nekad,dobra vremena...
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Kad pomenuh Valderamu,moram i Kolumbijce,on,Asprilja i Rinkon izmedju ostalih,ma nema sta,igrao se drugaciji fudbal nekad,dobra vremena...
                              A Iguita?
                              sigpic

                              Comment


                              • U zaboravio sam El Loca,ma on je bio car
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X