Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ma ja ne znam sta hoces ti sa ovim da postignes,ja sam to napisao,ti mislis da nije tacno i zdravo,ne moras se obazirati isto kao i na te sajtove na koje naletis,ja sam isto procitoao nekih stvari ovdje koje nisu tacne,procitam naziv teme i skontam da cu bezveze komentarisati,ne vidim u cemu je problem uopste
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Ne mora baš svaka, najobičnija spekulacija da se postuje...
      Pa ja kad bi sad uzeo da kopiram sa sportske.net sve transfer vesti pa to bi bilo smešno...

      A i nema potrebe da se ljutiš za ono. Ja sam rekao ko je od medija napisao ono za Motu! Ti sigurno nisi sam to izmislio...

      Al' ajde da se ne mešam više, evo postuj slobodno šta hoćeš. ;)

      I Mariću nemoj da se brineš ništa , nastavi ti sa tvojim postovima, dobro to radiš a i nekako dobro izabereš vesti ;)
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Da sam ja napisao straincu o tome,pa hajde nek si i prigovorio,al jedna od 5-6 recenica mislim da to i nije strasno i tragicno,posebno jer i nije neki igrac u pitanju nego Motta

        Cazorla izjavio da nece nigdje ici i da je prezadovoljan u Villarealu...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by Krle View Post
          Pa ajde sad da pišemo svaku običnu spekulaciju...

          Pogotovo engleski mediji su poznati po svojoj tačnosti. Izuzev Sky Sport-a koji ne izmišlja toliko...

          A ovo za Motu vidim neki naši preveli sa nekog sajta.

          Gledaj ovaj sajt na primer http://www.sportske.net/vest/transfe...ona-45380.html

          Perez:''Ma Nejmar ne vredi ni 15 miliona!''

          Prvi čovek Madriđana nije bio baš oduševljen debijem mladog asa na Kopa Amerika. Iz Santosa kažu da ''puca u prazno'', pošto ne žele da puste prvu zvezdu.
          Predsednik Real Madrida, Florentino Perez, uputio je kritike na račun potencijalnog pojačanja Kraljevskog kluba, Nejmara.

          Brazil je odigrao bledu utakmicu bez golova sa Venecuelom, a Nejmar na svog potencijalnog poslodavca nije ostavio nikakav utisak.

          Mediji u Španiji kažu da je on itekako bio razočaran Nejmarovom partijom i na pitanje novinara da li ć platiti 45 miliona evra koliko traži Santos, odgovorio je.

          ''Ma, ovaj dečko ne vredi ni 15 miliona'', bio je kratak Perez.

          Predsednik Santosa, kaže da je Perez već razgovarao sa njim o Nejmarovom statusu i da sada priča iz nemoći da ga dovede u Madrid.

          ''Petorica predsednika su tražila Nejmara, ali kada dođe SP 2014. godine, on će još uvek biti ovde'', rekao samovereno Luiz Alvaro De Oliveira.



          Jeste baš ovo je rekao Perez. Odmah se vidi da je izmišljotina... Ovi naši odakle li prevode ovo da mi je znati!

          Ne mora da znaci da prevode, mozda su bas oni obavili ekskluzivan intervju sa Perezom po zavrsetku utakmice samo su jos trebali negde da napisu ''...izjavio je Perez za sportske.net''

          Comment


          • Ekipa Crvene zvezde se poklako kristališe za sledeću sezonu. Posle odlazaka Ognjena Koromana (Krila Sovjetov), Saše Stamenkovića (Nefči) i Pavla Ninkova (Tuluz), redove kluba sa "Marakane" napustili su Aleksandar Jevtić i Mohamed Aval Isah. Kako SPORTAL.RS saznaje sada već bivši napadač crveno-belih potpisao je, kao što je bilo najavljeno, ugovor na tri godine sa kineskim prvoligašem Žang Šuom, dok se na isti vremenski period, ali na vernost norveškom Rozenborgu, obavezao borbeni vezni fudbaler iz Gane.

            Odlazak Isaha bio je očekivan, a Zvezda je u Nenadu Kovačeviću, povratniku, pronašla adekvatnu zamenu za Ganijca, koji je napustio "Marakanu" posle dve i po godine.
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Da sam ja napisao straincu o tome,pa hajde nek si i prigovorio,al jedna od 5-6 recenica mislim da to i nije strasno i tragicno,posebno jer i nije neki igrac u pitanju nego Motta

              Cazorla izjavio da nece nigdje ici i da je prezadovoljan u Villarealu...
              mislim da Cazorla treba da ide u neki jaci tim
              FORZA MILAN!!

              Comment


              • nece Real prodati Benzemu .. jer nemaju mn napadace ... osim ako kupe neko
                FORZA MILAN!!

                Comment


                • Originally posted by Niksa View Post
                  nece Real prodati Benzemu .. jer nemaju mn napadace ... osim ako kupe neko
                  Ma i ja cisto sumnjam da ce ga prodati, jer pozicija napadaca im je bas diskutabilna, nemaju ih dovoljno...a ako bi se vec odlucili da prodaju nekoga, onda neka to bude Higuain.
                  Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                  Comment


                  • Originally posted by Niksa View Post
                    mislim da Cazorla treba da ide u neki jaci tim
                    Uzimajuci u obzir da ce Villareal igrati LP,nisam siguran gdje bi to on bolji status imao i koji je to jaci tim gdje bi on mogao igrati..
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Milan Bisevac pored ponuda PSZ ima ponuda i iz nemacke to jest Salkea i stutgarda

                      Comment


                      • Adam potpiso za Liverpool.

                        Comment


                        • Originally posted by tata Mumi View Post
                          Ma i ja cisto sumnjam da ce ga prodati, jer pozicija napadaca im je bas diskutabilna, nemaju ih dovoljno...a ako bi se vec odlucili da prodaju nekoga, onda neka to bude Higuain.
                          Higuain je bolji od Benzema
                          FORZA MILAN!!

                          Comment


                          • Originally posted by Candid View Post
                            Adam potpiso za Liverpool.
                            super pojacajne za Liverpul ;)
                            FORZA MILAN!!

                            Comment


                            • Ukusi su razliciti,za mene je Benzema klasa u odnosu na Higuaina ;)
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Benzema je najbolji spic Reala i izuzetno kompletan igrac, Iguain je takodje zverina a ne tolika a obojica su izmislili fudbal za Adebajora.

                                A ukoliko Murinjo nastavi da igra protiv Barse na isti ili slican nacin, Iguain mu je najbolji spic za tu postavku.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X