Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Maric91 View Post
    Gde god da si nasao, pretpostavljam da je samo novinarska patka.
    Gde ce takav igrac u Poljskoj ligi koja je tek malo jaca od nase.Za Jovanovica bi bilo idealno da zavrsi u Francuskoj ili Nemackoj posto mislim da bi mu te dve lige najvise odgovarale.Vece su sanse da ce zavrsiti u Wolfsburgu koji ga je trazio zimus, a nadam se da ce i sada ostaviti na Liverpulovu adresu neku ponudu, nego u tamoj nekoj ekipi koja je u rangu Partizana i Zvede i mozda malo slabija od obe ekipe.
    sorry ,prolupao sam,ne obracaj paznju... (editovao sam post)

    Comment


    • Cuo sam da ce Vucinic doc u Arsenal u zamenu za Clishy-ja
      www.balkansimracing.com/forum

      Real cars. Real racing. Dobrodosli

      Comment


      • Он је близу Јувентуса ...
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Dobrodosao je Vucinic, ali mislim da sada trenutno malo vece sanse da dodje Aguero.Ipak Juve moze Atletiku da prosledi Tijaga i Storarija i zbog toga mislim da je vrlo moguce da ce se desiti transfer.Sutra bi trebalo Juve da donese odluku.

          Comment


          • Ashley Young je prosao lekarske preglede u Man utd...verovatno sutra potpisuje ugovor...

            Comment


            • Roma je otkupila Borijelov ugovor za 10 miliona evra.To je bilo ocekivano s obzirom da je Milan otkupio Ibrini ugovor od Barselone.

              Comment


              • Napoli se već bio dogovorio sa Đenovom oko transfera Krišita ali nisu uspeli da se dogovore sa igračem...

                “If he has a move to Inter or Paris SG on his mind then it is game over.


                http://www.football-italia.net/jun23q.html

                Napustiće Krišito Đenovu sigruno, samo je pitanje gde će otići

                EDIT: Ešli Jang u Junajtedu zvanično

                http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...er-united.aspx
                Last edited by Il Capitano; 23-06-11, 15:56.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • http://sport.blic.rs/Fudbal/Svetski-...sao-u-Junajted

                  Od Mancinija mi se povraca

                  Comment


                  • 24 miliona evra za tamo nekog prosecnog igraca.A bice samo jos jedan igrac u klupi za rezerve.

                    Crnogorski reprezentativac Marko Basa je presao iz Lokomotive u Lil.U pitanju je cetvorogodisnji ugovor.

                    Comment


                    • Sledece sezone ce u Italiji ne biti vruce nego pakleno vruce i vatreno ...

                      2 tima idu samo direkt u Ligu Sampiona a 3 u kvalifikacije a poceli su svi da se strasno pojacavaju ...

                      Juve otkupio ona 4 igraca : Martia,Kvaralelju,Motu i nmg se setiti koga jos ... Dovode bar kazu da imaju odlican budzet i zele Ligu Sampiona ... Enrike se u Romi isto pojacava i oni ce da budu stasni ... Milan i Inter su standardni ... 4 tima , 2+1 mesto ... Plus Udinese,Lazio,Fiorentina i Napoli ce sigurno da vrebaju svoju sansu , luda sezona sledeca
                      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                      Comment


                      • Mutu u Ceseni, Donadel u Napoli i Joaquin u Malagu..

                        Comment


                        • Hoakinu je bila poslednja godina ugovora, pa je Valensija morala da ga proda.
                          Iznenadjen sam da Malaga se uopste ne razbacuje sa parama.Kada se saberu svi njeni transferi to dodje kao jedan transfer Mancester Sitija.

                          Comment


                          • hahaha malaga
                            zimus baptista, demikelis, mareska a ove nistelroj, matijsen, tulalan, buenonote, monreal, sancez

                            Comment


                            • I to za neke male pare ih je Malaga dovela.
                              Aleksandar Ignjovski je prosao medicinske preglede i potpisace ugovor sa Verderom.Bas bih voleo da se Dijego vrati, al cisto sumnjam da ce Verder dati 10 miliona evra za Dijega.Ostaje im da dovedu stopera i da ojacaju vezni red, posto ko zna kada ce se Naldo vratiti na teren.
                              Za sada su vrlo dobro odradili prelazni rok.

                              Comment


                              • Originally posted by Maric91 View Post
                                Hoakinu je bila poslednja godina ugovora, pa je Valensija morala da ga proda.
                                Iznenadjen sam da Malaga se uopste ne razbacuje sa parama.Kada se saberu svi njeni transferi to dodje kao jedan transfer Mancester Sitija.
                                Pa imao je njihov gazda jednom izlaganje kako se nece razbacivati iako ima finansija za to nego ce graditi tim polako, postepeno sa nekim normalnim ciljevima, prvo solidno u ligi evrope pa dalje kako se razvije situacija...

                                Comment

                                Working...
                                X