Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Originally posted by 'bacpoola View Post
    Sto se Nanija tice, mislim da ako ce da odlazi da ce ide negde gde ce moci da igra desno, jer je na levoj strani makar upola manje produktivan nego po desnoj. Zato je on i skupio toliko asistencija i golova, jer je Valensija bio povredjen, a ovaj zacementirao desnu stranu. Cim se Valensija vratio+Karagerov start Nani vise ne blista toliko.

    Tako da opet, i da ode u Juve, sve mu se na isto svodi, igrao bi levo, zbog Krasica.
    Licno, ako te zanima, i ja mislim da od Nanija nema nista, ubrojao sam ga medju ostale jer se povezuje sa Juveom ovih dana, kao odgovara Konteovom stilu itd., ma dosadno novinarima, lupetaju, dizu tiraz i tako

    Comment


    • #47
      Geret ce u neki veci klub,necu sa konja pa na magarca(nista licno Juventusovim navijacima).
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #48
        Originally posted by manda View Post
        Geret ce u neki veci klub,necu sa konja pa na magarca(nista licno Juventusovim navijacima).
        Pa gde ce veceg od Juventusa

        Comment


        • #49
          Dobro,covjek je potencijal za LS i trofeje.
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • #50
            Bejla vidim u Mancesteru,samo ne znam kad ce to da se desi.Vels,levo krilo,nekako mi sve lici na to da ce da zameni Gigsa.
            sigpic

            Comment


            • #51
              Ma ide u Juve i tacka
              Sve je moguce, mada sto kase Nash, nekako je to i najlogicnije u ovom trenutku, videcemo...

              Comment


              • #52
                Originally posted by Candid View Post
                Juve I Napoli iagrizli za Inlera.
                ;)
                Inler ipak u Juventusu

                Sastanak koji je trajao skoro 3h u Torinu je završen dobro za Juventus kako navodi ekspert za Italijanski mercato, GianLuca Di Marzio.
                Sastanku su prisustvovali Marotta i njegov pomoćnik Paratici i agnet Inlera. Prema riječima Di Marzia Inler bi uskoro trebao potpisati za Juve. Na sastanku je dogovoren ugovor od 4 godine i plata od 2,5 miliona po sezoni sa bonusima.
                Početkom sljedeće sedmice Marotta odlazi u Udine da se dogovori oko cijene Inlera koja bi trebala da iznosi max. 15 miliona eura.

                Comment


                • #53
                  Znao sam, sad ce Udineze da oslabi kada im uzmu i Alexisa

                  Comment


                  • #54
                    Originally posted by dusan1610 View Post
                    Znao sam, sad ce Udineze da oslabi kada im uzmu i Alexisa
                    Nista ovo nije gotovo sa Gokanom, tek 70 posto posla, a i Napoli tu nesto mrsi situaciju....mada iskreno mislim da ce na kraju gospodin zavrsiti u Juveu.
                    Sto se tice Udinesea, velika steta, msm da bi uspeli da izbore LS, ovako kada rasprodaju svoje najbolje igrace (naravno i ako ne nadju adekvatne zamene) ima peske da ispadnu.

                    Comment


                    • #55
                      Nadam se da ce sad prodati trulog Mela, jer je Inler po vokaciji dosta slican igrač. Cak su obojica skloni crvenim kartonima.

                      Comment


                      • #56
                        Tottenham je ipak rešio da menja Gomesa, veoma pametan potez i vrlo je moguće da dovode Musleru, takodje odličan potez...

                        http://www.football-italia.net/may29j.html
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #57
                          Slazem se.Previse je ove godine pravio kikseva da bi i dalje uprava Totenhema imala poverenje u njega.Pozdravljam taj potez uprave.Nadam se da ce se transfer ostvariti.

                          Comment


                          • #58
                            Mrtva trka, gde ce Modric u Chelsea ili u United

                            Comment


                            • #59
                              http://www.sportske.net/vest/medjuna...pul-43366.html
                              dobar potez liverpula....

                              Comment


                              • #60
                                Treba sacekati ali svakako da je najblizi Liverpulu.Ono sto je sigurno je to da ce karijeru nastaviti u PL.Nadam se da ce to Komoli da odradi po francuskoj liniji i da dolazi za dzabe,pa da ostane vise para za neke druge igrace,recimo Janga i Hazarda.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X