Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

    Sezona je gotova,sad cekamo kako ce timovi da popune rupe u svojim redovima.Prvi veliki transfer(svi to znaju ali mora se tema sa necim otvoriti ) je dolazak Davida De Gee u Mancester za 18,3 miliona funti.

    http://www.skysports.com/story/0,195...950673,00.html
    sigpic

  • #2
    Previse je mlad taj golamn trebali su nekog iskusnije jedno 15-ak godina iskusnije,salim se,ovaj decko moze da postane legenda,ako se snadje i zadovolji ocekivanja,a nema razloga da ne bude pogodak,kada ga Fergi bira

    Bravo za temu,Nash ;)
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • #3
      Novi Van der Sar

      Comment


      • #4
        Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari,analize

        Ova tema je slicna onoj za transfere,s tim sto se odnosi samo na PL i ovde sam mislio da malo vise diskutujemo i analiziramo sta transferi donose nasim omiljenim stranim ekipama.

        Kao sto svi znamo,Van der Sar je dobio svoju zamenu u mladom De Gei.Svakako ubedljivo najbolji golman sveta do 21 godine.Jos jedan odlican potez velikog Fergusona.Mada me De Gea najvise podseca na golmana ljutog rivala,Reinu.Brani nemoguce i zna da kiksne kao petoligaski golman,ali dobro,zaista je mlad.Najbitnije je da ima reflekse i da nije linijas,a na ostalom se da poraditi.Reina je takodje taj tip golmana a iz sezone u sezonu ima sve manje i manje kikseva.Odlaskom Van der Sara je najbolji golman lige,mada je i Hart fenomenalan ali uzmimo u obzir da su Reini u dosta meceva Kirjakos i Skrtel bili stoperski tandem i sve je jasno.Tako bi i De Gea trebao da napreduje iz sezone u sezonu,a ima potencijal da bude u rangu Kasiljasa,Bufona,Kana i ostalih.Ono sto mu je najvise falilo u Atletiku je komunikacija sa odbranom,mada sa Vidicem i Ferdinandom ne bi trebalo da bude problema.

        EDIT:Evo i nekih od najboljih parada mladog golmana:
        Last edited by Casiraghi; 25-05-11, 21:46.
        sigpic

        Comment


        • #5
          Nista od prelaska Karima u Arsenal

          Real Madrid striker Karim Benzema’s agent has denied speculation linking the player to a £21.6 million move to Arsenal claiming he went to London purely for “personal business”.

          Comment


          • #6
            Originally posted by manda View Post
            Previse je mlad taj golamn trebali su nekog iskusnije jedno 15-ak godina iskusnije,salim se,ovaj decko moze da postane legenda,ako se snadje i zadovolji ocekivanja,a nema razloga da ne bude pogodak,kada ga Fergi bira

            Bravo za temu,Nash ;)
            Hvala

            Ma to je pun pogodak Manda,nema sta da razmisljas. ;)
            sigpic

            Comment


            • #7
              Pirlo iz Milana u Juve dzabe,Ziegler iz Sampe u Juve dzabe,Pazienza iz Napolija u Juve dzabe,trenutno zvanicne ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #8
                Bosanskohercegovački reprezentativac Senad Lulić(Young Boys) novi je igrač Lazija, piše Corriere dello Sport.

                a to naši mediji prenose http://www.sarajevo-x.com/sport/nogo...anak/110525056

                i još prenose da Kolarov ide u Firencu.

                Comment


                • #9
                  Da, a da bi u tom slucaju Vargas otisao u City.
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #10
                    Aguero blizu potpisa sa Juventusom,dogovrio je sve sa Juventusom problem predstavlja cena Marotta je ponudio 35 miliona Atletiko trazi 45 miliona...
                    Ajde bre dajte 45 milki da najzad dovedemo nekog dobrog igraca
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • #11
                      Originally posted by bice View Post
                      Aguero blizu potpisa sa Juventusom,dogovrio je sve sa Juventusom problem predstavlja cena Marotta je ponudio 35 miliona Atletiko trazi 45 miliona...
                      Ajde bre dajte 45 milki da najzad dovedemo nekog dobrog igraca
                      Nadam se da ovo nije istina jer ce loše biti za Juve a i za tebe BICE. Ujfaluši izjavio za Marcu: ''Kun je odlučio otici u Real Madrid''
                      http://www.marca.com/2011/05/25/futb...306316639.html

                      Comment


                      • #12
                        Real ne kupuje igrače Atletica... Ili Juventus ili Chelsea ili City (ovi zadnji isto mogu da se umešaju) su najbliži Agueru.
                        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                        C'E SOLO L'INTER

                        Comment


                        • #13
                          Govori gluposti Ujfalusi,znam za to govorilo se da je Aguero kupio kucu pored Murinja i Kake,ali svi mediji pisu da je na korak od Juventusa,postoji dogvor izmedju Atletika i Reala o neprodavanju igraca,a i predsednik Atletika je rekao da je SAMO Juventus poslao ponudu za Aguera tako da su sve ostalo lazi ;)
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #14
                            Mada Raul nije bio profi igrac ali je on presao iz Atletika u Real Madrid. Ma da i ja ne vjerujem da ce doci u Real jer je preveliki rivalitet između Atletika i Reala.

                            Comment


                            • #15
                              Originally posted by D-Wade View Post
                              Da, a da bi u tom slucaju Vargas otisao u City.
                              I ja mislim da bi u tom slucaju taj transfer delovao kao promasaj!

                              Comment

                              Working...
                              X