Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To je vec preterivanje,po meni bi bilo najbolje da ostane tu gde jeste i da se Arsenal ozbiljno pojaca ali cisto sumnjam da ce nesto ozbiljnije uraditi.Treba tom Vengeru zaista dati otkaz,covek ne zna sta radi.Nista ne osvajaju i veliki broj dobrih igraca zeli da ide.
    sigpic

    Comment


    • #32
      http://sport.blic.rs/Fudbal/Evropski...atka-u-Spaniju
      Zigara mora pobjeci iz Birmigema
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • #33
        UEFA treba da kazni Barsu,ovo je vrbovanje covjeka,a pritom Arsenal nece da ga proda.
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • #34
          Kako ih mrzim!



          Nacrtao bih mu nesto,ali nije bas...
          sigpic

          Comment


          • #35
            Cenim kako Barsa igra, neverovatno...ali ih mrzim zbog toga sto dosta gomilaju kvalitetne igrace a pritom 11 igraca igra 90 posto vremena (ziv primer su Maskerano i Afelaj, kvalitetni igraci koji zasluzuju cak da se nadju i u 11, ali...koliko bi samo jedan od njih dvojice dobro dosao npr. Juventusu, Romi, Totenhemu, Arsenalu, Liverpulu, medjutim....sad ce i Fabregasa da dodaju na tu gomilu....ziveo finansijski fer-plej)!

            Comment


            • #36
              Juve I Napoli iagrizli za Inlera.

              Comment


              • #37
                http://www.sportingo.com/football/a2...p-chelsea-star

                U neko doba i ovo, sta vi mislite...
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • #38
                  Bio bi pun pogodak i za jedne i za druge,takav igrac im je preko potreban.
                  sigpic

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by S-Nash View Post
                    Bio bi pun pogodak i za jedne i za druge,takav igrac im je preko potreban.


                    Mada, bice mi zao kada ode Kalou, ne znam....nekako je simpatican taj igrac a i dobar...ali eto, sta da se radi
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • #40
                      Originally posted by tata Mumi View Post
                      http://www.sportingo.com/football/a2...p-chelsea-star

                      U neko doba i ovo, sta vi mislite...
                      Vise bi voleo da umesto njega vidim u crno-belom dresu Nanija, Bejla, Bastosa, Dzudzaka koji se vezuju za Juve nego njega, ne kazem da je Kalu los, naprotiv, ali Juveu je potreban igrac koji ce da ih pomeri korak unapred, ne verujem da Kalu ima taj kvalitet!
                      Sto se tice Arsenala, nzm, imaju oni dosta tih bocnih igraca, sada jedino ako prodaju Arsavina...mada ja da sam u upravi Celzija pre bih prodao Maludu nego Kalua, zbog godina i otvorio se za tu poziciju golemo kad vec imam pare...nzm sada

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Brajkula View Post
                        Vise bi voleo da umesto njega vidim u crno-belom dresu Nanija, Bejla, Bastosa, Dzudzaka koji se vezuju za Juve nego njega, ne kazem da je Kalu los, naprotiv, ali Juveu je potreban igrac koji ce da ih pomeri korak unapred, ne verujem da Kalu ima taj kvalitet!
                        Sto se tice Arsenala, nzm, imaju oni dosta tih bocnih igraca, sada jedino ako prodaju Arsavina...mada ja da sam u upravi Celzija pre bih prodao Maludu nego Kalua, zbog godina i otvorio se za tu poziciju golemo kad vec imam pare...nzm sada

                        Pa nomalno je da su Nani, Bale, Bastos bolji Ali eto i Kalou-a povezase s Juventusom u neko doba.
                        Malouda je izjavio da zeli ostati, a i on je u planu za selidbu iz Chelsea-ja ovog ljeta, ma uglavnom...bice svega i svacega.
                        Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                        Comment


                        • #42
                          Kalua treba i jedni i drugi da uzmu jer im treba i klupa,taj momak toliko zivosti zna da unese da to nije normalno.Ja licno bi rado voleo da ga vidim na klupi u Liverpulu.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Da jedan od ova dva,Nani ili Bejl predje u Juve,ja cu se samobanovati na mjesec dana.
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • #44
                              Originally posted by Brajkula View Post
                              Vise bi voleo da umesto njega vidim u crno-belom dresu Nanija, Bejla, Bastosa, Dzudzaka koji se vezuju za Juve nego njega, ne kazem da je Kalu los, naprotiv, ali Juveu je potreban igrac koji ce da ih pomeri korak unapred, ne verujem da Kalu ima taj kvalitet!
                              Sto se tice Arsenala, nzm, imaju oni dosta tih bocnih igraca, sada jedino ako prodaju Arsavina...mada ja da sam u upravi Celzija pre bih prodao Maludu nego Kalua, zbog godina i otvorio se za tu poziciju golemo kad vec imam pare...nzm sada
                              Sto se Nanija tice, mislim da ako ce da odlazi da ce ide negde gde ce moci da igra desno, jer je na levoj strani makar upola manje produktivan nego po desnoj. Zato je on i skupio toliko asistencija i golova, jer je Valensija bio povredjen, a ovaj zacementirao desnu stranu. Cim se Valensija vratio+Karagerov start Nani vise ne blista toliko.

                              Tako da opet, i da ode u Juve, sve mu se na isto svodi, igrao bi levo, zbog Krasica.
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Originally posted by manda View Post
                                Da jedan od ova dva,Nani ili Bejl predje u Juve,ja cu se samobanovati na mjesec dana.
                                Obrati paznju sta sam iskopa na jednom Juveovom forumu, sad koliko je tacno, tj. da li e spekulacija ili ne (msm na prvi deo posta gde se pominje Bejl) nzm, ali bi licno voleo da se tako nesto dogodi, sto je i logicno
                                Ozbiljno se obavljaju opregovori sa Bejlijem koji je jednomm nogom u Juventusu.Dolaskomm Inlera,Pirla,Pacijence nece imati mesta za Mela.Rednap je izjavio da mu fali igrac klase Mela+Amaurija kojeg jako ceni,i plus 22 miliona Evra.A dobice po sezoni cisto 5 miliona Evra,500000 vise nego sad Amauri.Mediji javjaju da je posao oko Lihtenstajnera pri kraju.Po savetu Modjija Juve je odustao od Teveza jer ima necistu glavu.Oko Teveza se konsultuvao Lipi sa Ferugsonom i istopreneo misljenje Anjeliju.Izjava Elkana je bila da je Juventus i Ferari prestiz porodice i rastuce moci Exor spa i Fiata,koji ovih dana preuzima Krajsler za godinu dana preuzece 70 posto Krajslera i racuna se da ce Fiat spa ujedinjen sa Krajslerom imati profit oko 5,6 milijardi dolara i promet od 140 milijardi dolara,plus Fiat spa industrijski koji ce imati profit oko 2 milijarde i promet od 40 milijardi.Zato porodica insistira da Juventus bude stari najbolji,i najveci i nece zaliti novac.Jer po izjavi porodice po njima Ferari i Juventus su dva najvaznija dragulja i stvar prestiza.
                                Sa moje tacke gledista veoma zanimljiv post

                                Comment

                                Working...
                                X