Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad Mojes nece da proda Artetu jer nema zamjenu za njega,a ovaj je ljut jer bi da ide,ludnica.
    N'Gog i Kakute u Bolton.Prica se da Arsen sprema neko veliko iznenadjenje za kraj,mada se danas svasta prica
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      Ustvari, na ostrvu je ostalo još 1h i 45min zbog časovne zone... Ima još do toga...

      A ne znam do kada traje transfer rok u Rusiji. Danas mislim da se ne završava jer bi već bio gotov i ne bi bila ova vest za Hulka!?
      Rusi imaju 3 prelazna roka, sad ne znam jesu li oni zavrsili zbog casovne zone.
      sigpic

      Comment


      • http://www.goal.com/en/scores/transfer-zone

        Comment


        • President Moratti, is it a victory that you have kept hold of Wesley Sneijder?

          "More than a victory it's a desire. It's our desire because he's a top-class player, who naturally attracts interest from others. And I must say that he has always behaved very well because he's said, on many an occasion, and despite what has been written in the papers, "president, I want to stay at Inter'. So, I repeat, he has acted properly. As far as I'm concerned, it's a good thing that Sneijder has stayed because it ensures the overall level of talent in the side remains high."

          So it wasn't true, as we read, that Wesley was a bit unsettled...

          "I read that in the paper too and thought it was true. Then I spoke to him and... it wasn't."

          So why didn't Inter get Rodrigo Palacio in the end?

          "Because we got Zarate, our first choice, without doubt."
          Tako je! Mnogo mi je drago da ću Snajdera bar još godinu dana gledati u Interu. A svaka čast za Zaratea koji je bio ispred Palasija!
          Kakav dan za Inter sa dovođenjem Forlana i Zaratea!


          Brajan Ruiz izgleda ide u Fulam i to za dobre pare...
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Neka drugom prosipa tu pricu,da je Man htio da mu da koliko je trazio ne bi sad bio u Interu,nema ovo veze sa Moratijem,a mislim i da se Vesli kaje,zna on sta bi znacilo igranje u najjacoj ligi i to u takvom timu,Inter je daleko od tog nivoa trenutno,a sad se gradi tim ispocetka...
            sigpic

            Comment


            • Gaj Demel presaou Vest Hem.
              Markanski napadac Jusuf Hadzi vratio se u Ren.
              Reprezentativac Obale Slonovace Romarik je prosledjen u Espanjol gde ce u narednih godinu dana provesti kao poyajmljen igrac.
              Piter Krauc je novi napadac Sanderlenda.Mada izvor nije pouzdan.
              Djovani dos Santos ce ostati u Totenhemu, barem do zimskog prelaznog roka.
              Amauri nece da predje u OM.
              Sada citam da i Porto dovodi Bnedtnera.

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Neka drugom prosipa tu pricu,da je Man htio da mu da koliko je trazio ne bi sad bio u Interu,nema ovo veze sa Moratijem,a mislim i da se Vesli kaje,zna on sta bi znacilo igranje u najjacoj ligi i to u takvom timu,Inter je daleko od tog nivoa trenutno,a sad se gradi tim ispocetka...
                Ne može tako da se priča iz novina Šta bi bilo kad bi bilo Inter ga nije prodao i to je najvažnije!
                Nadamo se odličnoj saradnji Veslija, Alvareza, Forlana, Zaratea, Pacinija i Milita!

                Đovani Doš Santos ostaje u Totenhemu...
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Neka drugom prosipa tu pricu,da je Man htio da mu da koliko je trazio ne bi sad bio u Interu,nema ovo veze sa Moratijem,a mislim i da se Vesli kaje,zna on sta bi znacilo igranje u najjacoj ligi i to u takvom timu,Inter je daleko od tog nivoa trenutno,a sad se gradi tim ispocetka...
                  Cezar Lusio Samjuel Maikon Zaneti Kambijaso Alvarez Snajder Forlan Zarate Pacini, ne bih se ja tek tako zaletao i pricao da Inter nije na nekom nivou. Da ne pominjem da ima jednu finu dugacku klupu od 10 igraca.

                  Comment


                  • Craig Bellamy has joined Liverpool from Manchester City on a two-year deal
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • Spurs midfielder Wilson Palacios has completed his move to Stoke on a four-year deal for an undisclosed fee.

                      Comment


                      • Wesley Sneijder.....

                        Thanks for all the support, from all over the world!! I will stay with Inter next season. Have a good night everyone.
                        I respect all the Man Utd fans, who supported me the whole transfer window! I'm a winner and I will make you Interisti proud this season!!!!
                        Meireles hoce da ide, Chelsea spreman da plati 13 miliona funti za Meireles-a.
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • 10:39 PM BST More from Wesley Sneijder on twitter...

                          sneijder101010 Wesley Sneijder
                          I respect all the Man Utd fans, who supported me the whole transfer window! I'm a winner and I will make you Interisti proud this season!!!!
                          Šta je gospodin! Tako je bre care

                          EDIT: D-Wade
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Cezar Lusio Samjuel Maikon Zaneti Kambijaso Alvarez Snajder Forlan Zarate Pacini, ne bih se ja tek tako zaletao i pricao da Inter nije na nekom nivou. Da ne pominjem da ima jednu finu dugacku klupu od 10 igraca.
                            Cinjenica je da je on pricao o plati sa Manom,sad se mora uvlaciti navijacima,da je Man dao tih 30 000 vise sad bi bio na Teatru,normalne su ove izjave,meni samo smeta sto Morati prica,nije ga on zadrzao ako je prihvatio neciju ponudu,Snajder je nije prihvatio i zato je tu dje jeste jos uvijek.

                            Milan je jos jaci nego sto je bio,a sigurno su jaca dva spanska,dva mancesterska i jedan londonski klub u ovom trenutku
                            sigpic

                            Comment


                            • Meireljes u Celsi,CHTV vec vrti njegove golove i asistencije
                              sigpic

                              Comment


                              • Something had to already be in place if Raul Meireles is going to join join Chelsea in the next 120 seconds. I suspect we won't find out until after the deadline has passed...

                                Comment

                                Working...
                                X