Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by FresHMaN91 View Post
    Pa vidis valjda da su mu pare udarile u glavu. Ne zna covek sta prica, prso je sa mozgom. Sa ekipom koju sad ima, trebalo bi sve da osvoji sto se osvojiti moze ove sezone, ali ja znam da nece jer je glup trener, i po meni totalna budala. Ja mislim da bi trebalo Mesija da kupi jer nema dovoljno napadaca.
    Bravo.

    Treba uzeti Messi-ja i Ronalda, a Aguera na klupu onda.

    Ma bilmez obicni...

    @ Wada

    Pa ako 2 prekvalitetna igraca igraju istu pozicjiu, jedan je na klupi a ovaj drugi igra. Kada se ovaj standardni povrijedi, tesko da ce ovaj sto je stalno na klupi bio imati dorbu formu. Nemoguce je da 2 vrhunska igraca na jednoj poziciju budu u vrhunskim formama, jedan mora propasti. ;)
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Sad sam pročitao za De Rossia i nemam šta da kažem ako je onaj arap tolko glup da mu da pare ja ne znam.....
      sigpic

      #PRAVDA ZA BRAĆU

      Comment


      • Dijego bi trebalo da predje u Atletiko Madrid za 10 miliona evra.Navodno je sve dogovoreno.
        Sem Dijega dogovaraju i prelazak Gvardada iz Deportiva u Madrid.
        Forlan dobio dozvolu da pregovara sa Interom.
        Marko Borijelo je odbio Fulam, ali se sada kao sledeca njegova destinacija spominje Zenit.
        Milito odbio PSz zato sto zeli da u ovoj sezoni popravi svoj proslosezonski bledi nastup na terenu.
        Dani Alves odbio ponudu od Anzija.Mesecna primanja bi mu bila da je prihvatio 15 miliona evra godisnje.

        Comment


        • De Rosi ostaje u Romi, sad treba da potpiše novi ugovor i postaće najplaćeniji igrač kluba (ispred Totija). A i čovek mnogo voli Romu, verovatno da će do kraja karijere ostati tamo...

          Juventus izgleda dovodi Đakerinija iz Ćezene za 50% ugovora. A Martinez u suprotnom pravcu ide na pozajmicu...

          EDIT: Inače prošle sezone protiv njih je postao popularan

          Last edited by Il Capitano; 24-08-11, 18:33.
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • To se zove ljubav prema klubu.
            A sto se tice Juvea ocekivao sam neko malo zvucnije ime.
            Krle, posto si rekao da pratis Seriju A, sta je zapelo kod prelaska Gastona Ramireza u Juventus ili Karlosa Eduarda?

            Izgleda da ce Dijara preci u Totenhem za 12 miliona evra.Samo da kida kao i VDV kad je dosao iz Reala.
            PSZ se interesuje za defanzivca Porta Rolanda.

            Comment


            • Originally posted by Maric91 View Post
              To se zove ljubav prema klubu.
              A sto se tice Juvea ocekivao sam neko malo zvucnije ime.
              Krle, posto si rekao da pratis Seriju A, sta je zapelo kod prelaska Gastona Ramireza u Juventus ili Karlosa Eduarda?

              Izgleda da ce Dijara preci u Totenhem za 12 miliona evra.Samo da kida kao i VDV kad je dosao iz Reala.
              PSZ se interesuje za defanzivca Porta Rolanda.
              Oni su jedni od mnogih igrača sa kojim je povezivan Juve. Za Eduarda mislim da se nije ništa ni pokušavalo, za Ramireza je bila malo ozbiljnija priča ali nema ništa za sad ni od toga. Ne zna se za Juve kog su kontaktirali jer se mnogo igrača povezuje sa njima, nijedno određeno ime nije više spominjano neko neko drugo. Možda je za levu stranu Bastos bio najviše spominjan ali je Lion odbio obe ponude od Juventusa i nema ništa od toga.

              A predsednik Ćezene potvrdio da Đakerini prelazi u Juve.

              http://en.wikipedia.org/wiki/Emanuele_Giaccherini
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Ipswich sign Jimmy Bullard from Hull on a two-year contract
                sigpic

                #PRAVDA ZA BRAĆU

                Comment


                • Diarra nece iz Reala, isfurao Tottenham....Cudi me pomalo ta odluka...

                  http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-Hotspur.html
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • Originally posted by D-Wade View Post
                    Diarra nece iz Reala, isfurao Tottenham....Cudi me pomalo ta odluka...

                    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...m-Hotspur.html
                    Ali tesko da ce i igrati u Realu...

                    Ali bitno je neka je Manda vratio Dislike
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Ne kontam ga stvarno , isto kao da ne zeli da igra ..

                      Mourinho je rekao da na njega nece racunati , a on sad kaze da nece da ide , ali hajd' mozda nece da ga i u Tottenhamu zezaju za engleski jezik haha
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Ne sviđa se Mourinho-u njegova (ne)disciplina, tako da mi je ovo bas iznenađenje. Mada, njega hoce i PSG, pa mozda hoce u Francusku da se vrati.....
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Volfsburg je spreman da posalje ponudu Arsenalu za Tomasa Rosickog.
                          Arsenal se raspituje za usluge defanzivca Reala Raula Albiola.Arsenal je spreman da plati 8 miliona funti.
                          Ibisevic bi trebalo uskoro da potpise za Blekburn.
                          Emanuele Djakerini je potpisao za Juventus.Dosadasnji fudbaler Cezene presao je za 3 miliona evra.
                          Sebastijan Koates ce u narednih 48 sati potpisati za Liverpul.
                          Barton je prosao medicinske preglede i trebalo bi da potpise za KPR.
                          Nakon jos jednog neuspesnog pokusaja da se dovede Snajder, Mancester junajted ce pokusati da dovede Gansa.
                          Fernarndo Gago je blizu odlaska iz Real Madrida i trebalo bi da predje u Romu.
                          Hamburg i Volfsburg se bore za potpis veznog igraca Borusije iz Menhengladbaha Marka Rojsa.Njegova cena je 15 miliona evra.
                          Ako ne dovedu Hazarda, Arsenalova sledeca meta je kserdan Saciri, koji trenutno nastupa za Bazel.

                          Comment


                          • Originally posted by Maric91 View Post
                            Volfsburg je spreman da posalje ponudu Arsenalu za Tomasa Rosickog.
                            Arsenal se raspituje za usluge defanzivca Reala Raula Albiola.Arsenal je spreman da plati 8 miliona funti.

                            Ibisevic bi trebalo uskoro da potpise za Blekburn.
                            Emanuele Djakerini je potpisao za Juventus.Dosadasnji fudbaler Cezene presao je za 3 miliona evra.
                            Sebastijan Koates ce u narednih 48 sati potpisati za Liverpul.
                            Barton je prosao medicinske preglede i trebalo bi da potpise za KPR.
                            Nakon jos jednog neuspesnog pokusaja da se dovede Snajder, Mancester junajted ce pokusati da dovede Gansa.
                            Fernarndo Gago je blizu odlaska iz Real Madrida i trebalo bi da predje u Romu.
                            Hamburg i Volfsburg se bore za potpis veznog igraca Borusije iz Menhengladbaha Marka Rojsa.Njegova cena je 15 miliona evra.
                            Ako ne dovedu Hazarda, Arsenalova sledeca meta je kserdan Saciri, koji trenutno nastupa za Bazel.
                            Gde nađe ovo leba ti posebno za Albiola me zanima ?
                            sigpic

                            #PRAVDA ZA BRAĆU

                            Comment


                            • Za Albiola sam video na vise sajtova.
                              A za Rosickog sam video na blicu i na jednom stranom sajtu.Mada sada vidim da se pominje svuda.Mada sigurno sam da ce Rosicki da odradi ugovor do kraja, a i sada mislim da je vazan igrac za rotaciju u Arsenalovoj igri.
                              Ipak to su samo spekulacije.;)
                              Mozes slobodno da ukucas obe stvari na netu pa videces sta ce da izadje.

                              Comment


                              • Realno 8 milki za Albiola je dzabe samo da nas Murinjo ne sjebe doduše slabo ga je koristio prošle sezone
                                sigpic

                                #PRAVDA ZA BRAĆU

                                Comment

                                Working...
                                X