Strana 3 od 70 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 1040

Tema: Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Forum Resident Casiraghi avatar
    Datum registracije
    13.08.2010
    Moć reputacije
    128897402
    To je vec preterivanje,po meni bi bilo najbolje da ostane tu gde jeste i da se Arsenal ozbiljno pojaca ali cisto sumnjam da ce nesto ozbiljnije uraditi.Treba tom Vengeru zaista dati otkaz,covek ne zna sta radi.Nista ne osvajaju i veliki broj dobrih igraca zeli da ide.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

2. Your Google Adsense code here
    Mandusic manda avatar
    Datum registracije
    10.11.2008
    Moć reputacije
    1208775
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYfAerSEQYbnkG-_9bsNvA7qpVmLMdQ1uaiCAM9r8rI7rKvSpI6Q
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

Mandusic manda avatar
    Datum registracije
    10.11.2008
    Moć reputacije
    1208775
    UEFA treba da kazni Barsu,ovo je vrbovanje covjeka,a pritom Arsenal nece da ga proda.
    http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRYfAerSEQYbnkG-_9bsNvA7qpVmLMdQ1uaiCAM9r8rI7rKvSpI6Q
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

Selo Doboj!!! Black Mamba 24 avatar
    Datum registracije
    28.09.2010
    Moć reputacije
    120214441
    Kako ih mrzim!

Nacrtao bih mu nesto,ali nije bas...
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=5137&type=sigpic&dateline=1399399244

Forum Resident Brajkula avatar
    Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749068
    Cenim kako Barsa igra, neverovatno...ali ih mrzim zbog toga sto dosta gomilaju kvalitetne igrace a pritom 11 igraca igra 90 posto vremena (ziv primer su Maskerano i Afelaj, kvalitetni igraci koji zasluzuju cak da se nadju i u 11, ali...koliko bi samo jedan od njih dvojice dobro dosao npr. Juventusu, Romi, Totenhemu, Arsenalu, Liverpulu, medjutim....sad ce i Fabregasa da dodaju na tu gomilu....ziveo finansijski fer-plej)!

Member Candid avatar
    Datum registracije
    22.02.2011
    Moć reputacije
    323
    Juve I Napoli iagrizli za Inlera.

Plavac bracala avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    838
    http://www.sportingo.com/football/a2...p-chelsea-star

U neko doba i ovo, sta vi mislite...
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

Datum registracije
    13.08.2010
    Moć reputacije
    128897402
    Bio bi pun pogodak i za jedne i za druge,takav igrac im je preko potreban.
    http://www.sportklub.info/forum/image.php?u=2761&type=sigpic&dateline=1402877605

Plavac bracala avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    838
    Citirati Originalno postavljeno od S-Nash Pogledati poruku
    Bio bi pun pogodak i za jedne i za druge,takav igrac im je preko potreban.

Mada, bice mi zao kada ode Kalou, ne znam....nekako je simpatican taj igrac a i dobar...ali eto, sta da se radi
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749068
    Citirati Originalno postavljeno od tata Mumi Pogledati poruku
    http://www.sportingo.com/football/a2...p-chelsea-star

U neko doba i ovo, sta vi mislite...
    Vise bi voleo da umesto njega vidim u crno-belom dresu Nanija, Bejla, Bastosa, Dzudzaka koji se vezuju za Juve nego njega, ne kazem da je Kalu los, naprotiv, ali Juveu je potreban igrac koji ce da ih pomeri korak unapred, ne verujem da Kalu ima taj kvalitet!
    Sto se tice Arsenala, nzm, imaju oni dosta tih bocnih igraca, sada jedino ako prodaju Arsavina...mada ja da sam u upravi Celzija pre bih prodao Maludu nego Kalua, zbog godina i otvorio se za tu poziciju golemo kad vec imam pare...nzm sada

Plavac bracala avatar
    Datum registracije
    03.04.2011
    Moć reputacije
    838
    Citirati Originalno postavljeno od Brajkula Pogledati poruku
    Vise bi voleo da umesto njega vidim u crno-belom dresu Nanija, Bejla, Bastosa, Dzudzaka koji se vezuju za Juve nego njega, ne kazem da je Kalu los, naprotiv, ali Juveu je potreban igrac koji ce da ih pomeri korak unapred, ne verujem da Kalu ima taj kvalitet!
    Sto se tice Arsenala, nzm, imaju oni dosta tih bocnih igraca, sada jedino ako prodaju Arsavina...mada ja da sam u upravi Celzija pre bih prodao Maludu nego Kalua, zbog godina i otvorio se za tu poziciju golemo kad vec imam pare...nzm sada

Pa nomalno je da su Nani, Bale, Bastos bolji Ali eto i Kalou-a povezase s Juventusom u neko doba.
    Malouda je izjavio da zeli ostati, a i on je u planu za selidbu iz Chelsea-ja ovog ljeta, ma uglavnom...bice svega i svacega.

Datum registracije
    13.08.2010
    Moć reputacije
    128897402
    Kalua treba i jedni i drugi da uzmu jer im treba i klupa,taj momak toliko zivosti zna da unese da to nije normalno.Ja licno bi rado voleo da ga vidim na klupi u Liverpulu.

Mandusic manda avatar
    Datum registracije
    10.11.2008
    Moć reputacije
    1208775
    Da jedan od ova dva,Nani ili Bejl predje u Juve,ja cu se samobanovati na mjesec dana.

Hero Member ExEric avatar
    Datum registracije
    10.04.2011
    Moć reputacije
    214748835
    Citirati Originalno postavljeno od Brajkula Pogledati poruku
    Sto se Nanija tice, mislim da ako ce da odlazi da ce ide negde gde ce moci da igra desno, jer je na levoj strani makar upola manje produktivan nego po desnoj. Zato je on i skupio toliko asistencija i golova, jer je Valensija bio povredjen, a ovaj zacementirao desnu stranu. Cim se Valensija vratio+Karagerov start Nani vise ne blista toliko.

Tako da opet, i da ode u Juve, sve mu se na isto svodi, igrao bi levo, zbog Krasica.

Datum registracije
    28.03.2011
    Moć reputacije
    214749068
    Citirati Originalno postavljeno od manda Pogledati poruku
    Da jedan od ova dva,Nani ili Bejl predje u Juve,ja cu se samobanovati na mjesec dana.
    Obrati paznju sta sam iskopa na jednom Juveovom forumu, sad koliko je tacno, tj. da li e spekulacija ili ne (msm na prvi deo posta gde se pominje Bejl) nzm, ali bi licno voleo da se tako nesto dogodi, sto je i logicno
    Ozbiljno se obavljaju opregovori sa Bejlijem koji je jednomm nogom u Juventusu.Dolaskomm Inlera,Pirla,Pacijence nece imati mesta za Mela.Rednap je izjavio da mu fali igrac klase Mela+Amaurija kojeg jako ceni,i plus 22 miliona Evra.A dobice po sezoni cisto 5 miliona Evra,500000 vise nego sad Amauri.Mediji javjaju da je posao oko Lihtenstajnera pri kraju.Po savetu Modjija Juve je odustao od Teveza jer ima necistu glavu.Oko Teveza se konsultuvao Lipi sa Ferugsonom i istopreneo misljenje Anjeliju.Izjava Elkana je bila da je Juventus i Ferari prestiz porodice i rastuce moci Exor spa i Fiata,koji ovih dana preuzima Krajsler za godinu dana preuzece 70 posto Krajslera i racuna se da ce Fiat spa ujedinjen sa Krajslerom imati profit oko 5,6 milijardi dolara i promet od 140 milijardi dolara,plus Fiat spa industrijski koji ce imati profit oko 2 milijarde i promet od 40 milijardi.Zato porodica insistira da Juventus bude stari najbolji,i najveci i nece zaliti novac.Jer po izjavi porodice po njima Ferari i Juventus su dva najvaznija dragulja i stvar prestiza.
    Sa moje tacke gledista veoma zanimljiv post

Strana 3 od 70 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •