Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by carter985 View Post
    ja opet ponavljam da zaista ne vidim cemu tolika opcinjenost modricem statistika mu je kranje mizerna a ne terenu deluje kao bambi sa polomljenom nogom... nije taj ni za dinamo a kamoli premijerligase...
    Preterujes sad brate,ali cinjenica je da ne vredi toliko koliko se prica da vredi.
    sigpic

    Comment


    • Originally posted by S-Nash View Post
      Preterujes sad brate,ali cinjenica je da ne vredi toliko koliko se prica da vredi.
      modric ove sezone: 51 tekma= 4 gola, 4 asista.. sve ukupno u totenhemu 91 tekma=9 golova.. cena 28miliona
      o`hara ove sezone: 14 tekmi=3 gola, 1 asist... cena 4,5 miliona
      vdv ove sezone: 36 tekmi=15 golova, 10 asista.... cena 20 miliona
      pa sad poledaj ucinke i cene pa mi reci da modric vredi i 5 miliona a kamoli 6 puta vise

      Comment


      • Originally posted by carter985 View Post
        modric ove sezone: 51 tekma= 4 gola, 4 asista.. sve ukupno u totenhemu 91 tekma=9 golova.. cena 28miliona
        o`hara ove sezone: 14 tekmi=3 gola, 1 asist... cena 4,5 miliona
        vdv oce sezone: 36 tekmi=15 golova, 10 asista.... cena 20 miliona
        pa sad poledaj ucinke i cene pa mi reci da modric vredi i 5 miliona a kamoli 6 puta vise
        Po tvom nacinu gledanja na fudbal,Cabi Alonso vredi 4-5 miliona.Ne mozes tako gledati jbg.Dobar je samo ne toliko koliko se prica da jeste.Meni je za njega VDV doktor i ne znam kako Modric moze vise da vredi ali mozda Dinamu ide procenat od sledece prodaje pa mu Mamic nabija cenu.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by S-Nash View Post
          Po tvom nacinu gledanja na fudbal,Cabi Alonso vredi 4-5 miliona.Ne mozes tako gledati jbg.Dobar je samo ne toliko koliko se prica da jeste.Meni je za njega VDV doktor i ne znam kako Modric moze vise da vredi ali mozda Dinamu ide procenat od sledece prodaje pa mu Mamic nabija cenu.
          Jbg ja razumijem zasto Harry trazi tolike pare za nejga, jer je Henderson presao za 20M...pa Tottenham zeli onda vece pare - logicno!
          Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

          Comment


          • Originally posted by tata Mumi View Post
            Jbg ja razumijem zasto Harry trazi tolike pare za nejga, jer je Henderson presao za 20M...pa Tottenham zeli onda vece pare - logicno!
            Henderson je presao za 16 miliona,ne znam sto svi pisu da je za 20.Verovatno zato sto je trebao za 20 pa je posle bila opcija 13+Ngog koji navodno vredi 7 i na kraju je placen 16 miliona.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by S-Nash View Post
              Po tvom nacinu gledanja na fudbal,Cabi Alonso vredi 4-5 miliona.Ne mozes tako gledati jbg.Dobar je samo ne toliko koliko se prica da jeste.Meni je za njega VDV doktor i ne znam kako Modric moze vise da vredi ali mozda Dinamu ide procenat od sledece prodaje pa mu Mamic nabija cenu.
              pa rekao sam u ranijem postu da mu je statistika mizirna i da jos pored toga na terenu deluje ko bambi sa polomljenom nogom... naravno da xabi ne vredi 4-5 miliona(vec vredi mnogo vise) i nema ni on bog zna kakvu statistku al za razliku od modrica i tekako utice na igru.... a jedino logicno objasnjenje je da maminho dobija procenat pa zato i tolika cena

              Comment


              • Originally posted by S-Nash View Post
                Henderson je presao za 16 miliona,ne znam sto svi pisu da je za 20.Verovatno zato sto je trebao za 20 pa je posle bila opcija 13+Ngog koji navodno vredi 7 i na kraju je placen 16 miliona.

                Ja sam tako svugdje procitao da je presao za 20M...jbg...lapsus!;)
                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                Comment


                • Ma svuda pise da je 20M Henderson, ali nebitno, 16 ili 20, nije preterana razlika.
                  Sto se tice Modrica njegovi kvaliteti su organizacija igre na sredini, i neki lucidni pasovi.
                  Ako pogledas statsistiku iz prethodne sezone -
                  Xavi 31 utakmica, 3 gola, 7 asistencija, sve ukupno u Barsi 638 utakmica, 62 gola
                  Iniesta 34 utakmice, 8 golova, 3 asistencije, sve ukupno na Barsu 415 utakmica, 38 golova
                  Pa ajd sad po statistica su prosecni igraci, ali svi znamo da su medju najboljima na svetu.
                  A ako Modric nije toliko dobar, aj mi objasni ko drzi Tottenhem u vrhu? Konstatno povredjeni Bale? Ne bih rekao. Napadaci? Svi su prosecni i daju malo golova.
                  Odbrana? Gomes kiksara, Ladley King uvek povredjen, a ni ostali nisu bolji.
                  Tu su jedini konstantni Modric i Van der Vaart (koji je upravo tako dobar zato sto ima iza sebe organizatora igre u Modricu, tako da on moze da igra poluspica i daje golove iz peterca).
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Tony_G View Post
                    Ma svuda pise da je 20M Henderson, ali nebitno, 16 ili 20, nije preterana razlika.
                    Sto se tice Modrica njegovi kvaliteti su organizacija igre na sredini, i neki lucidni pasovi.
                    Ako pogledas statsistiku iz prethodne sezone -
                    Xavi 31 utakmica, 3 gola, 7 asistencija, sve ukupno u Barsi 638 utakmica, 62 gola
                    Iniesta 34 utakmice, 8 golova, 3 asistencije, sve ukupno na Barsu 415 utakmica, 38 golova
                    Pa ajd sad po statistica su prosecni igraci, ali svi znamo da su medju najboljima na svetu.
                    A ako Modric nije toliko dobar, aj mi objasni ko drzi Tottenhem u vrhu? Konstatno povredjeni Bale? Ne bih rekao. Napadaci? Svi su prosecni i daju malo golova.
                    Odbrana? Gomes kiksara, Ladley King uvek povredjen, a ni ostali nisu bolji.
                    Tu su jedini konstantni Modric i Van der Vaart (koji je upravo tako dobar zato sto ima iza sebe organizatora igre u Modricu, tako da on moze da igra poluspica i daje golove iz peterca).
                    Pa da statistika nije uopste neko mjerilo, nije isto samo procitati neciju statistiku i gledati tog igraca.
                    A Modric uopste nije prenapunpan sto se cijene tice, a momak apsolutno ima kvalitete!
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Naleteo sam na vest da je Aleksis Sancez presao u Barsu za 37,7 miliona evra.
                      • Barcelona have won the signature of Chilean winger Alexis Sanchez in a deal thought to be worth £32 million. Neither Barcelona nor Sanchez's Italian club, Udinese, have confirmed anything, but the young star is reportedly in Spain for a medical and the deal should be finalized this week.
                      Last edited by Ricma; 20-06-11, 08:37.

                      Comment


                      • Od svih klubova sa kojima je povezan (sto ce reci prakticno svi veci klubovi u Evropi), najmanje je potreban Barsi. Da je otisao bilo gde drugde, bio bi siguran u prvoj postavi, ovako nisam bas siguran. Pretpostavljam da Gvardiola planira da ga rotira sa Pedrom. Verovatno je bolji od Pedra, alitesko ce ga izbaciti skroz iz prve postave jer je ovaj iz Barsine skole i dao je gomilu bitnih golova u poslednje dve godine, a i igra odlicno u bitnim utakmicama. Nije mi bas najjasnije, malo je Sancez skup za ojacavanje konkurencije.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • Sada kada je dosao Sancez, cini mi se da bi Afelaj mogao da ode na pozajmicu ili uopste nece videti igrati na Nou Kampu pred publikom.
                          Pa sad ne bih bas rekao da bi bio siguran u prvo postavi, al svakako imao bi 10 puta vecu minutazu nego sto ce imati u Barsi.Dobra vest svega ovoga je da ce Fabregas ostati u Arsenalu, pod uslovom da Inter ne posalje neku nepristojnu ponudu.

                          Comment


                          • http://www.goal.com/en/news/91/portu...-to-become-new

                            Viljas Boas najverovatnije postaje novi trener Celsija. Zanimljivo, bice mnogo poredjenja sa Murinjom i kroz tu prizmu ce posmatrati njegove rezultate. Bice to veliki pritisak, videcemo kako ce podneti. Bice i zanimljiv njegov odnos sa igracima poput Lamparda i Drogbe (ako ostane) koji su istih godina ili stariji od njega. Rizik koji bi mogao itekako da se isplati Celsiju. Mozda ce sa njim i Falkao.
                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • Ima sreću Boaš, starije je za jednu godinu od Lamparda i Drogbe

                              Ali on i zna te igrače, 3 godine je radio sa Murinjom u Čelsiju i dobro poznaje taj klub a i dobar broj igrača... Ali tek mu predstoji dokazivanje u najjačoj ligi na svetu!
                              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                              C'E SOLO L'INTER

                              Comment


                              • Da se i ja oglasim, povodom ove vijesti

                                Iskreno sam ocekivao da ce Hiddink biti trener i njega sam prizeljkivao zbog njegovog iskustva, autoriteta a i vec je dokazan trener!
                                Naravno, Boas nije los...naprotvi on je super talentovan trener, sa 33 godine osvojiti prvenstvo bez poraza i uzeti evropski trofej LE svakako nije mala stvar. Samo me brine, kako ce izdrzati pod tim pritiskom i kakvu taktiku ce primijeniti u Premier League-i!
                                Ali naravno, nadam se najboljem!;)
                                Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                                Comment

                                Working...
                                X