Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by manda View Post
    Klose presao iz Bajena u Lacio?
    Nema potrebe za znakom pitanja



    A Napoli se dogovorio sa Đenovom oko Krišita, polovina ugovora sad za 6m, druga naredne sezone... Vraća se u svoj rodni grad. Veliko pojačanje za Napoli pred LŠ...

    A dosta znači i za samu Seriju A dovođenje Klosea ;)
    Last edited by Il Capitano; 09-06-11, 17:04.
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by carter985 View Post
      ko bre vredi vise, modric? pa taj nije ni za dinamo, kakav tek manchester, i t`hem mu je puna kapa... a i generalno ne kapiram sta ljudi vide u tom modricu, pa kranjcar je za njega izmislio fudbal.
      Vrijedi itekako,ima strasan pregled igre i lopte koje prosto cijepaju odbranu ;)

      Klose u Lacio,odlicno
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Vrijedi itekako,ima strasan pregled igre i lopte koje prosto cijepaju odbranu ;)
        po meni ne vredi, da mi neko nudi da biram izmedju mordica i kranjcara ne bi se ni sekunde dvoumio, a da ne govorim da je vaart za obojicu doktor

        Comment


        • http://www.goal.com/en/news/9/englan...rdan-henderson

          Henderson i sluzbeno u Liverpool-u...

          Comment


          • Pa kada vidis Mancesterov jadni vezni red moze se zakljucitii da im treba igrac poput Modrica posto niko od Mancesterovih igraca nema to sto je Vladan naveo, a sto poseduje Modric.
            Last edited by Ricma; 10-06-11, 05:47.

            Comment


            • Giljermo Ocoa pozitivan na doping testu sa meksickom reprezentacijom. Zbog toga ce mu verovatno propasti transfer u Francusku, izbacen je iz reprezentacije zajedno sa jos cetvoricom takodje pozitivnih, a mozda bude i suspendovan od FIFAe ako B uzorak bude pozitivan. Steta, po meni jedan od najtalentovanijih golmana sveta, bilo bi lepo da mozemo da ga gledamo u Evropi.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • Originally posted by Maric91 View Post
                Pa kada vidis Mancesterov jadni vezni red moze se zakljucitii da im treba igrac poput Modrica posto niko od Mancesterovih igraca nema to sto je Vladan naveo, a sto poseduje Modric.
                Sva sreca pa je taj "jadni" vezni red osvojio titulu i usao u finale LS. Ne mogu da zamislim sta bi bilo da nismo "jadni" toliko...
                sigpic

                Comment


                • Pa vezni red nam je bio najveca rupa tokom cele sezone(a i prosle).Mi smo titulu pre svega osvojili zato sto smo odigrali izvanredno kao domacini i zahvaljujuci tome sto su drugi rivali previse kiksali.A kao gosti smo puno izgubili bodova i u bitnim utakmicama protiv Liverpula,Arsenala, i Celzija se nisu proslavili.Mislio sam pre svega na poziciju centralnog veznog.Krila su nam i vise nego odlicna.
                  A i Celzi nije bio isti od prosle sezone, pa su zbog toga i izgubili od nas 3 od cetiri utakmice.

                  Comment


                  • Ngog ce izgleda ipak u Sanderlend sledece nedelje za 5 miliona.S obzirom na to da ne vredi ni 2,odlican ce to biti posao ako se odradi.

                    A tih 5 miliona se pominje da ce da se proslede u London za Klisija,bio bi to jos jedan odlican transfer.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Ngog ce izgleda ipak u Sanderlend sledece nedelje za 5 miliona.S obzirom na to da ne vredi ni 2,odlican ce to biti posao ako se odradi.

                      A tih 5 miliona se pominje da ce da se proslede u London za Klisija,bio bi to jos jedan odlican transfer.

                      Ne znam vise jos koji smajlic da stavim, ne moze biti bolje vesti. Ako se sve to obistini, skakacu od srece.
                      Na celom svetu samo Crvena zvezda

                      Comment


                      • Originally posted by NebojsaNS View Post

                        Ne znam vise jos koji smajlic da stavim, ne moze biti bolje vesti. Ako se sve to obistini, skakacu od srece.
                        Nemoj se jos preterano radovati.Za Ngoga ce se to verovatno i ostvariti ali pitanje je da li ce Venger dati Klisija rivalu.Mada ne vidim sto nam ga ne bi prodao,jer ima gomile dobrih potencijala 93-94 godiste kojima moze da ga zameni.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bi on nama njega prepustio,ali problem je isti kao kod Nasri-a,Clichy ima jos samo godinu dana ugovora i jos nije potpisao novi pa je zato i mala cifra upitanju ako dodje do transfera.
                          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                          LFC:18+5=THE GREATEST

                          Comment


                          • Pominje se da Juve zeli da dovede Lassana Diaru iz Reala,jer je jeftiniji i "bolji" igrac od Inlera.Sad videcemo.
                            A Viola stavila Vargasa na transfer listu po ceni od 13 miliona evra.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Bice sta je sa Bastosom ,a Inler je koliko znam blizu Napoli-a.

                              Belgian youngster Romelu Lukaku has insisted he is not about to finalise a move to Chelsea.

                              Atletico Madrid star Sergio Aguero has failed to rule out the possibility of a switch to Real Madrid.

                              Argentina international Javier Pastore has announced his intention to leave Serie A club Palermo.

                              Sweden international Oscar Wendt, who had been linked with Liverpool, Tottenham and Fulham, is set to sign for German side Borussia Monchengladbach after leaving FC Copenhagen.

                              Juventus midfielder Felipe Melo, who has been linked with Arsenal, has admitted he would relish the opportunity to work with Real Madrid boss Jose Mourinho. (Ovaj Melo je kralj,cuj volio bi u Real,volio bih i ja u Liverpool pa ne mogu )

                              Sky Sports sources understand Ashley Young has agreed personal terms with Manchester United and will finalise his move when he returns from holiday.

                              Japan international Keisuke Honda has admitted to his frustration at current club CSKA Moscow, amid reported interest from Arsenal and Liverpool.

                              Manchester City ace Carlos Tevez is refusing to commit his future to the club amid speculation linking him with a move away.

                              Dosta zanimljivih informacija i bit ce ovo po meni mozda jedan od najludjih prelaznih rokova.
                              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

                              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

                              LFC:18+5=THE GREATEST

                              Comment


                              • Bice, stvarno, sta bi sa tvojim Bastosom

                                Comment

                                Working...
                                X