Announcement

Collapse
No announcement yet.

Letnji prelazni rok 2011-Vesti,spekulacije,komentari

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://uk.eurosport.yahoo.com/020620...lham-boss.html

    Hughes bi vrlo lako mogao postit novi trener Aston Ville.

    http://uk.eurosport.yahoo.com/020620...m-england.html

    Scott Parker izjavio da ce morati otici iz West Hama ako zeli da nastavi da igra za reprezentaciju.
    TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

    "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

    LFC:18+5=THE GREATEST

    Comment


    • Ne znam, stvarno bi mi bilo čudno da Aguero završi u Realu... Doduše dobili bi više para od Reala nego od nekog inostranog kluba ali opet je veliki rivalitet da tamo pošalješ svog najboljeg igrača...

      To ako se desi neko sigurno leti iz Reala, Benzema ili Iguain.
      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
      C'E SOLO L'INTER

      Comment


      • Mislim da ce Parker najverovatnije da zavrsi u Totenhemu.Pokusavali su da ga dovedu u prethodnim prelaznim rokovima i sadasnja situacija je takva da ce Totenhem sada imati najbolju sansu da dovede Parkera, a time i da ojaca konkurenciju u veznom redu.

        Comment


        • Mančester odrešio kesu za reprezentativca Engleske

          Vicešampion Evrope Mančester junajted spreman je da plati 18 miliona funti za Ešlija Janga, krilnog igrača Aston vile i reprezentativca Engleske, piše The Mail on Sunday. Očekuje se da će ovaj transfer biti jedan od najvećih u letnjem prelaznom roku i da će biti realizovan u naredne dve nedelje. Jang je u subotu postigao izjednačujući gol protiv Švajcarske u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo.

          "Crveni đavoli" dogovorili su se navodno i sa golmanom Atletiko Madrida Davidom de Geom, koji bi trebalo da bude adekvatna zamena za penzionisanog Edvina van der Sara.

          Iako će za odva dva transfera klub izdvojiti 35 miliona funti, menadžer Aleks Ferguson ne odustaje od "glavne mete" - kreativnog veziste Intera Veslija Snajdera. Problem je cena, pošto Holanđanin u Italiji nedeljno zarađuje neto 170.000 funti.

          Procitah malopre,ne znam koliko je ovo tacno. ;)
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • 90% je tacno za Janga,svaki dan se pise kako je sve blizi Mancesteru.
            sigpic

            Comment


            • Stvarno ne razumem zasto United uopste hoce A.Younga, imaju Nanija, Valenciju, Parka, Giggsa. Pritom Rooney ima neku slobodnu ulogu, iza napadaca. Young se uopste ne uklapa, jedino kao rotacija, ali po meni davati 15/20M za rotacionog igraca je suludo. I zato mi nije ni jasno zasto Young hoce pre u United nego u Liverpool. Liga sampiona je jedini razlog.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Tony_G View Post
                Stvarno ne razumem zasto United uopste hoce A.Younga, imaju Nanija, Valenciju, Parka, Giggsa. Pritom Rooney ima neku slobodnu ulogu, iza napadaca. Young se uopste ne uklapa, jedino kao rotacija, ali po meni davati 15/20M za rotacionog igraca je suludo. I zato mi nije ni jasno zasto Young hoce pre u United nego u Liverpool. Liga sampiona je jedini razlog.
                Nije on izjavio da je Junajted njegova zelja,on vrlo malo prica i agent prica umesto njega.Ono sto je on jedino izjavio je to da zeli i da bi trebalo da mu se status resi u toku naredne nedelje,eventualno naredne dve nedelje.

                A mozda je covek navijac Mancestera pa zeli tamo ko zna.Cinjenica je da bi mu bilo bolje da ode u Liverpul jer ima mesta koliko zeli.Nani je jedini tamo trenutno bolji od njega ali Gigs je legenda kluba i igra dobro ipak,Valensija je miljenik Fergusona a Park je takodje uvek dobar kad treba.Ako zeli da igra,onda mu je to greska.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by S-Nash View Post
                  Nije on izjavio da je Junajted njegova zelja,on vrlo malo prica i agent prica umesto njega.Ono sto je on jedino izjavio je to da zeli i da bi trebalo da mu se status resi u toku naredne nedelje,eventualno naredne dve nedelje.

                  A mozda je covek navijac Mancestera pa zeli tamo ko zna.Cinjenica je da bi mu bilo bolje da ode u Liverpul jer ima mesta koliko zeli.Nani je jedini tamo trenutno bolji od njega ali Gigs je legenda kluba i igra dobro ipak,Valensija je miljenik Fergusona a Park je takodje uvek dobar kad treba.Ako zeli da igra,onda mu je to greska.
                  Slazem se. Kako ja vidim ovaj transfer, a da svi budu zadovoljni je ako Nani ode (a sigurno ne bih bio srecan da nam Jang bude resenje za to). Pazi realno da nama treba krilo, jer Gigs vise ne igra po levoj strani, vec po sredini, usput vec je na kraju 30-ih tako da on nece igrati nesto puno sledece sezone. Jang je igrac koji tek treba da cveta, i steta je da u Junajtedu greje klupu svaku drugu utakmicu.

                  Da se ja pitam, slobodno uzmite Janga.

                  P.S. Izasle su i neke vesti da smo "pobedili" Barsu u trci za Sancezom. Tako da je Jang mozda samo zavesa, za taj transfer. Ko zna... Svaki dan citam te Modric, te Snajder, te ovaj, te onaj...
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by 'bacpoola View Post
                    Slazem se. Kako ja vidim ovaj transfer, a da svi budu zadovoljni je ako Nani ode (a sigurno ne bih bio srecan da nam Jang bude resenje za to). Pazi realno da nama treba krilo, jer Gigs vise ne igra po levoj strani, vec po sredini, usput vec je na kraju 30-ih tako da on nece igrati nesto puno sledece sezone. Jang je igrac koji tek treba da cveta, i steta je da u Junajtedu greje klupu svaku drugu utakmicu.

                    Da se ja pitam, slobodno uzmite Janga.

                    P.S. Izasle su i neke vesti da smo "pobedili" Barsu u trci za Sancezom. Tako da je Jang mozda samo zavesa, za taj transfer. Ko zna... Svaki dan citam te Modric, te Snajder, te ovaj, te onaj...
                    Nani je jedini trenutno bolji u Mancesteru,Jang je ove sezone 3. najbolje krilo u ligi posle Nanija i Bejla,a prethodne 3 je isto odigrao fenomenalno,2 puta u postavi godine.Igrac koji moze da igra u bilo kom timu u ligi prvu s obzirom na trenutnu formu.

                    Nego bacpoola,koliko su Kol i Meireles proslo leto bili povezivani sa Mancesterom?Mislim da je bilo nesto slicno kao sada sa Jangom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by S-Nash View Post
                      Nani je jedini trenutno bolji u Mancesteru,Jang je ove sezone 3. najbolje krilo u ligi posle Nanija i Bejla,a prethodne 3 je isto odigrao fenomenalno,2 puta u postavi godine.Igrac koji moze da igra u bilo kom timu u ligi prvu s obzirom na trenutnu formu.

                      Nego bacpoola,koliko su Kol i Meireles proslo leto bili povezivani sa Mancesterom?Mislim da je bilo nesto slicno kao sada sa Jangom.
                      Meireles ne toliko, koliko Kol. Cak su u jednom trenutku kvote pale na "even" sto bi trebalo da znaci da potpisuje 100%.

                      Za Nanija se slazem, ali sam si rekao koliko Ferguson voli Valensiju zbog njegovog zalaganja, timske igre i radne etike. Vidim nesto se pise da ce Nani u Bajern. Ja bih najvise voleo da Nani ostane, makar ne doveli nijedno krilo vise. Vratice nam se Kleverli i bice odlican za rotaciju. Ako Nani ode, a dodje Jang - ok, postovacu to, ali cu biti mnogo razocaran. Jedina krila koja bi me usrecila kao zamena za Nanija bi bili ili Sancez, Daglas Kosta i Bejl (u slucaju Bejla, ipak ne gajim nikakve nade).

                      A mislim da bi Jangu pametnije bilo da ide u Liverpul. Platu sigurno mogu da mu isplate koju god trazi, imao bi standardno mesto u I postavi, jedino ako je bas zagrizao da igra Evropu (mada je do sada nije igrao, tako da moze da se strpi makar jos jednu godinu). Osim toga njega karakterise odlican centarsut a vi sva sreca, pa imate napadaca koji bi extremno profitirao od Janga u timu.
                      Last edited by ExEric; 05-06-11, 17:55.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by 'bacpoola View Post
                        Meireles ne toliko, koliko Kol. Cak su u jednom trenutku kvote pale na "even" sto bi trebalo da znaci da potpisuje 100%.

                        Za Nanija se slazem, ali sam si rekao koliko Ferguson voli Valensiju zbog njegovog zalaganja, timske igre i radne etike. Vidim nesto se pise da ce Nani u Bajern. Ja bih najvise voleo da Nani ostane, makar ne doveli nijedno krilo vise. Vratice nam se Kleverli i bice odlican za rotaciju. Ako Nani ode, a dodje Jang - ok, postovacu to, ali cu biti mnogo razocaran. Jedina krila koja bi me usrecila kao zamena za Nanija bi bili ili Sancez, Daglas Kosta i Bejl (u slucaju Bejla, ipak ne gajim nikakve nade).

                        A mislim da bi Jangu pametnije bilo da ide u Liverpul. Platu sigurno mogu da mu isplate koju god trazi, imao bi standardno mesto u I postavi, jedino ako je bas zagrizao da igra Evropu (mada je do sada nije igrao, tako da moze da se strpi makar jos jednu godinu).
                        Pa voli Valensiju,zato ne vidim sta ce Jang tamo a nema bas nekih prica o Nanijevom odlasku(bar ne za sada).A potcenjujes Janga,veruj mi da bi adekvatno zamenio Nanija i da bi Ferguson izvukao iz njega sve sto zna,a zna mnogo,prilicno je kompletan i moze na obe strane + u sredini,u Vili je cak i spica igrao u nekim utakmicama.A odlazak u Liverpul bi mu bio pun pogodak,samo za sada kazu da ce jako tesko doci do toga.Ali ako je bilo tako sigurno za Kola pa je na kraju dosao ovamo ima nade,nadam se da Jang zeli zagarantovano mesto u 11 i da ce to da presudi.

                        A jos jedna moguca stvar zasto Ferguson zeli Janga je to sto bi trebalo da se smanji broj stranaca i vec se radi na tome.Za koju godinu bi valjda trebalo da svaki tim ima 5 ili 6 Engleza u 11.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by S-Nash View Post
                          Pa voli Valensiju,zato ne vidim sta ce Jang tamo a nema bas nekih prica o Nanijevom odlasku(bar ne za sada).A potcenjujes Janga,veruj mi da bi adekvatno zamenio Nanija i da bi Ferguson izvukao iz njega sve sto zna,a zna mnogo,prilicno je kompletan i moze na obe strane + u sredini,u Vili je cak i spica igrao u nekim utakmicama.A odlazak u Liverpul bi mu bio pun pogodak,samo za sada kazu da ce jako tesko doci do toga.Ali ako je bilo tako sigurno za Kola pa je na kraju dosao ovamo ima nade,nadam se da Jang zeli zagarantovano mesto u 11 i da ce to da presudi.

                          A jos jedna moguca stvar zasto Ferguson zeli Janga je to sto bi trebalo da se smanji broj stranaca i vec se radi na tome.Za koju godinu bi valjda trebalo da svaki tim ima 5 ili 6 Engleza u 11.
                          Ma ne potcenjujem ja Janga, sve stoji sto si napisao. Po nekom mom ukusu, mislim da bi nama vise pasovali igraci koje sam spomenuo, a vama Jang. Jang je i stariji od Nanija godinu dana (aj ok, nije to sad neka toliko velika razlika), tako da bih voleo da ga zamenimo nekim mladjim a vec dovoljno dobrim.

                          A sto se tice Engleza, imamo u podmlatku dosta talentovanih klinaca, i tu treba da trazi sansu za ispunjenje kvote.
                          sigpic

                          Comment


                          • Martin Jol novi trener Fulama

                            http://www.goal.com/en/news/9/englan...jol-as-manager
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Legenda Barselone Luis Enrike ce postati novi trener Rome.

                              Comment


                              • Phil Jones u Manu,odlicno pojacanje
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X