Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i ostali operateri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pozdrav svima,hteo bih da vas pitam da li ima neke sanske da Sportklub kanali budu u ponudu na Jotelu.

    Comment


    • Idem u inostranstvo na studiranje na nekih 5-6 meseci pa me zanima imam li mogucnosti da gledam Sport klub dok sam tamo(Poljska) i preko cega? Unapred zahvalan!

      Comment


      • Originally posted by wade View Post
        Idem u inostranstvo na studiranje na nekih 5-6 meseci pa me zanima imam li mogucnosti da gledam Sport klub dok sam tamo(Poljska) i preko cega? Unapred zahvalan!
        Nettv Plus

        Provjeri kod njih..

        via Tapatalk

        Comment


        • Šta se desilo sa SK 2HD, 3HD i HD na Totalu?
          Piše da kanali nisu dostupni, imam samo SK1 HD

          EDIT:

          Našao sam, sad su na 61, 62 i 63
          Last edited by Dzeki; 20-10-16, 17:21.
          www.facebook.com/MilanVesti sigpic

          Comment


          • Izbacene su SD verzije, dje su one bile sad su HD verzije.
            sigpic

            Comment


            • Od juce nisam vise u mogucnosti da preko svog operatera "Sat Trakt" pratim kanale Sport Kluba.Da li je stvarno toliki problem da se medjusobno dogovore dve strane?
              Sa njihove strane kazu da im je od vas enormno podignuta cena i da bi se to moralo suvise odraziti na cene usluga korisnika.Zar je moguce da par godina normalno funkcionise i sad od jednom se napravi toliki problem i razlika da ne mogu dve strane da se dogovore.
              Postavio sam im pitanje zasto nisu sa vama dogovorili da za nas koji hocemo da pratimo Sport Klub i dalje sa vama naprave SK paket koji cemo mi koji zelimo doplatiti.Odgovor je da su sa vase strane za takvu ponudu glatko odbijeni
              Kroz njihove odgovore stekao sam utisak da ste vi namerno podigli toliku cenu jer ste znali da na toliku oni sigurno nece pristati samo da bi se sa njima iz nekog razloga razisli.Ne tvrdim da je tako ali tako mi izgleda.
              Ne mogu da verujem da u 21 veku ljudi ne mogu da se dogovore oko ovakvih stvari a naravno od svega ovoga ispastaju svi.I vi i operater a najvise mi korisnici koji smo u sred sezona Evro lige,Premijer lige,F1 i ostalog ostali uskraceni daljeg pracenja programa
              Last edited by Vatrogasac; 28-10-16, 09:00.

              Comment


              • Ima li sanse da se srpski Sport klub ponovo vrati u MKD?

                Comment


                • Pozdrav,
                  Dali mi neko moze ze reci zasto u ponudi Orion telekoma nema Sport klub kanala, njihov sam korisnik vec duze vreme. Oni kazu da nemogu da se dogovore sa vama, dajte molim vas nadjite zajednicki dogovor.

                  Comment


                  • Ovo je samo forum za sva pitanja obrati se njima direktno

                    Comment


                    • Kako je jos moguce gledati SK kanale, osim preko kabl operatera?

                      Konkretno, kako bi korisnici MTS kablovske i TV, koji nema u ponudi SK kanale, mogli da prate SK?
                      Ako znate jos neke opcije, podelite.

                      Comment


                      • Imaš razne ljude koji prodaju IPTV liste, platiš za neko vreme tipa mesec ili više i on ti da listu i gledaš u nekom playeru, tipa VLC.

                        Comment


                        • jebem vam majku i kriket i košarku


                          The trouble with referees is that they know the rules, but they do not know the game. - Bill Shankly

                          Some people think football is a matter of life and death. I don't like that attitude. I can assure them it is much more serious than that. - Bill Shankly

                          Liverpool loves you Matip

                          Comment


                          • Pozdrav, da li neko zna da li se SK moze gledati preko EON-a u inostranstvu (konkretno u Sloveniji)? Pozdrav

                            Comment


                            • Mozda bih i placao Telekom, da je pao u ruke stranaca pre 10 godina ili koliko vec. Ovako dok ih vodi domaca bagra su za izbegavanje u sirokom luku. Tu dok strani kapiral ne postane vecinski, nece doci do znacajnog pomaka.

                              Mom burazu cim istekao ugovor za D3, dobio je EON paket(potpisao je ugovor).

                              Comment


                              • Originally posted by wade View Post
                                Pozdrav, da li neko zna da li se SK moze gledati preko EON-a u inostranstvu (konkretno u Sloveniji)? Pozdrav
                                Dosta kasnim, ali ako šta vredi...ja sam ga gledao u Crnoj Gori. Na plaži, uz koktele.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X