Strana 1 od 11 1 2 3 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 1 do 15 od 163

Tema: Sport Klub i ostali operateri

milos
    Guest

Sport Klub i ostali operateri

Zanima me da li je bilo kontakta sa ostalim kablovskim operaterima iz Srbije da se SPORT klub nadje i u njihovoj ponudi i kolike su sanse da se to desi.
    Sta trebamo uraditi da Vas oni kontaktiraju kako bi pratili Vas program...

Hvala unapred na odgovoru

pozdrav

2. Your Google Adsense code here
    autarh
    Guest

Odg: Sport Klub i ostali operateri

SportKlub se nalazi na nekoliko kablovskih operatera,najbolji nacin je da kontaktirate svog operatera i pokazete interesovanje (trazite uvodjenje u osnovnu ponudu SPORTKLUB-a).

tenisfan
    Guest

26.oktobra KDS PTT kae:

POTOVANI,
    UREDJIVA?KI ODBOR NA SVOJOJ SEDNICI JE DONEO ODLUKU DA OD PO?ETKA 2007. POTPIE UGOVOR SA SPORT KLUBOM ,UKOLIKO TAJ UGOVOR BUDE POTPISAN OD STRANE SPORT KLUBA.

Dennis
    Guest

A ja vas molim kako i na koji nacin vas je obavestio sugavi "IKOM" da za sada nema saradnje,....Pa neverovatno je da oni drze pola Novog Beograda i vise,ali zbog ne-saradnje sa komsijama tesko se menja operater.Verujte da bi im ja platio i duplu pretplatu svaki mesec,samo da imaju u ponudi vas kanal.Sramota,.....

maxvel
    Guest

pozz svima u sk,vec nedelju dana ne mogu da pratim vas kanal preko mog operatera Jotela iz Nisa (pokriva oko 60 procenata Nisa i okoline)na moja pitanja upucena na ovu temu odgovaraju mi da su u pregovorima,pa me zanima sta je od toga istina i da li ima sanse da ponovo gledam vas kanal u njihovoj mrezi

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    498

[quote author=maxvel link=topic=78.msg6676#msg6676 date=1185294893]
    pozz svima u sk,vec nedelju dana ne mogu da pratim vas kanal preko mog operatera Jotela iz Nisa (pokriva oko 60 procenata Nisa i okoline)na moja pitanja upucena na ovu temu odgovaraju mi da su u pregovorima,pa me zanima sta je od toga istina i da li ima sanse da ponovo gledam vas kanal u njihovoj mrezi
    [/quote]

Postovani,

provericemo o cemu se radi. Koliko znamo, Jotel ima ugovor s nama da prenosi Sport Klub

nislija
    Guest

pozdrav,

jel znate nesto vise u vezi sa jotelom?
    ja sam ih zvao pre desetak dana i rekose nesto u vezi sa pregovorima...
    o cemu se radi,ako imaju sa vama ugovor?
    najbolji kanal u ponudi i izbacuju ga!!!

hvala na odgovoru,unapred

buffon22
    Guest

Sport klub je najbolji kanal na svetu,zato pomagajte jer ja vec mesec dana nemam ovaj kanal,i ja sam nazalost kod Jotela.Danas su mi rekli da je ugovor potpisan i da cekaju "odobrenje".Posto im ja bas i ne verujem mnogo recite mi kakva je realnost,da li da cekam ili kupujem TOTAL TV???

drdragan
    Guest

Prijavio sam se na forum samo da bih saznao kakva je trenutna situacija sa Jotelom. Molim za odgovor. Unapred zahvalan.

nislija
    Guest

molim moderatore da nam daju odgovor....
    oni iz jotela kazu da cekaju signal i da imaju potpisan ugovor( bar sam je tako razumeo)..
    ne znam u cemu je problem?
    jedan od retkih kanala koji vrede nam uskracuju...

molim bar za neko objasnjenje..

hvala

Support Moderator
    Datum registracije
    21.08.2006
    Moć reputacije
    498

[quote author=nislija link=topic=78.msg6971#msg6971 date=1186746907]
    molim moderatore da nam daju odgovor....
    oni iz jotela kazu da cekaju signal i da imaju potpisan ugovor( bar sam je tako razumeo)..
    ne znam u cemu je problem?
    jedan od retkih kanala koji vrede nam uskracuju...

molim bar za neko objasnjenje..

hvala
    [/quote]

proveravamo. verujte da nije lako sve saznati odmah, ali koliko sam saznao jotel kasni s uplatama, dakle ne postuje ugovor, pa im je zbog toga, privremeno, prekinut signal. Ako bude nekih jos informacija odmah obavestavamo

nislija
    Guest

ok,hvala na odgovoru...mogli su tako da kazu odmah (ovi iz jotela),a ne da nas zajebavaju..ko zna kad ce oni to da plate i da li ce uopste da plate....

pozdrav

drdragan
    Guest

Zelim da se zahvalim SPORT KLUBU sto su nama Jotelovcima omogucili da preko RTS-a pratimo finale mastersa.

meca7812
    Guest

koliko sam ja danas saznao Jotel nece potpisati ugovor sa SPORTKLUB-om (nisu uspeli da se dogovore) ali nam zato "izlaze u susret" sa kanalom slicne tematike Ukrajinski MEGASPORT tako da ce nas 60% ostati uskraceno za najbolji kanal u zemlji

Administrator admin avatar
    Datum registracije
    25.03.2006
    Moć reputacije
    8683

http://www.megasport.tv

nije ni to lose

Strana 1 od 11 1 2 3 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme