Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i ostali operateri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Boksi View Post
    Tipična žalopojka onoga ko se boji konkurencije. Al' će neko pevati tužbalice kad krene Liga šampiona.
    Паметан човек се снађе да гледа ако му се гледа.
    Vegetarian stuff is wrong ! You're supposed to eat the cows. They're big, lumbering, stupid things...They'd be everywhere if we didn't eat them.

    Comment


    • Koliko znam njima je dozvoljeno da imaju Madjarske kanale jer ljudi imaju pravo da gledaju kanale iz maticne zemlje, taj paket je legitiman.
      Ali bi isto trebali da skrembluju kad su utakmice na koje za teritoriju Srbije pravo ima bilo koja televizija koja je otkupila ekskluzivna prava.
      sigpic

      Comment


      • Ne znam stvarno za skremblovanje, ali sam radio povezivanje kompa na HDTV kod ortakinje,
        pa sam video taj Sport1.hu, sad nemam pojma da li se skrembluje ili ne. Kad sam ja bio, išla
        slika regularno, mada je moguće ovo što ti kažeš da za vreme tekmi ide mrak.

        Video sam i mađarski HBO da ide regularno. I Universal, ili šta već... Ima još nekih programa...
        It is not the violence that sets a man apart.
        It's the distance he's prepared to go.

        Comment


        • Kod nas se npr. skrembluje sve za sta su prava uzele nacionalne ili kablovske televizije. Zato i postoje satelitske verzije nacionalnih kanala za manjine. B92 je pustao Sundjera Boba, Vijesti imale pravo za CG, uvijek je B92 bio skremblovan. Isto je sa svim serijama, filmovima, sportom za sta pravo uzmu televizije koje su sredile prava za CG. Ali zato ne mogu da se skrembluju Foxovi, Cinestarovi, ESovi, SKovi, Arene jer imaju sredjena prava za CG.

          Ti kanali nikako nemaju sredjena prava za teritoriju Srbije i morali bi da se skrembluju kad neki drugi imaju ekskluzivitete.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by IgorPancevo View Post
            Паметан човек се снађе да гледа ако му се гледа.
            Snađe se i za Premier ligu i Primeru zahvaljujući Rusima i Sopcastu i to u HD. E, sad malo je teže pratitil nekvalitetne linkove domaćih liga, zar ne? Opet kažem, ne branim nikoga, ali SK mora da promeni odnos prema kablovskim operaterima. Arena Sport je nešto dobro za one male kablovske operatere koje je SK kategorički odbio i tražio im bezobraznu sumu novca za malo područje gledanosti. Bili smo osuđeni samo na Eurosport 1 i 2.

            Comment


            • Ti moras da budes svjestan da je ovo Balkan i da projekat pay paketa nece proci, pogotovo sa takvom ponudom kakvu ima Arena.
              Drzava ne smije da bude u medijima i to ce prije ili kasnije prestati.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Vladan View Post
                Kod nas se npr. skrembluje sve za sta su prava uzele nacionalne ili kablovske televizije. Zato i postoje satelitske verzije nacionalnih kanala za manjine. B92 je pustao Sundjera Boba, Vijesti imale pravo za CG, uvijek je B92 bio skremblovan. Isto je sa svim serijama, filmovima, sportom za sta pravo uzmu televizije koje su sredile prava za CG. Ali zato ne mogu da se skrembluju Foxovi, Cinestarovi, ESovi, SKovi, Arene jer imaju sredjena prava za CG.

                Ti kanali nikako nemaju sredjena prava za teritoriju Srbije i morali bi da se skrembluju kad neki drugi imaju ekskluzivitete.
                Ne znam da li se ovima daje da se cimaju oko skremblovanja, posto su dosta opustena varijatna,
                a i bilo bi malo neprijatnosti, tako da kapiram da su i jedna i druga strana okej s tim.

                Originally posted by Boksi View Post
                Snađe se i za Premier ligu i Primeru zahvaljujući Rusima i Sopcastu i to u HD. E, sad malo je teže pratitil nekvalitetne linkove domaćih liga, zar ne? Opet kažem, ne branim nikoga, ali SK mora da promeni odnos prema kablovskim operaterima. Arena Sport je nešto dobro za one male kablovske operatere koje je SK kategorički odbio i tražio im bezobraznu sumu novca za malo područje gledanosti. Bili smo osuđeni samo na Eurosport 1 i 2.
                Kad T-Com ili neko drugi kupi naš Telekom onda će i to da bude sređeno. Brže nego što neki misle.
                Makedonija ti je savršen primer za to.
                It is not the violence that sets a man apart.
                It's the distance he's prepared to go.

                Comment


                • Govori se i o SBB D3i preko ADSL-a. Ako su glasine tačne i ako to zaživi, svako će moći da odabere ono što mu se gleda. S tim da će korisnici Telekomovog ADSL biti u prednosti ako uzmu SBB-ov D3i, jer će za dodatnih 300 din mesečno imati sve SK i Arena kanale.

                  Comment


                  • Pozz svim clanovima foruma.
                    Od juce i korisnici Jotel kablovske imaju kanal Sportklub ( konacno ). Da li je u pitanju greska, ili je to konacno?
                    Hvala na odgovoru.

                    Comment


                    • Pozdrav.....

                      Jel mozete kako da se dogovorite sa Kablingom iz Budve kako bi vratili sport klub kanale?????? pozdrav

                      Comment


                      • Ja ne mogu da verujem , da kad se uzme sport klub HD paket u sbb-u da nemam mogucnost da gledam i sport klub 4,5,6 , jel ne mozete normalno da odvojiti te kanale po paketima ? Sta treba da dam jos 200 din. da bih gledao SK 4,5,6 koji povremeno prenosi neke meceve . Neka bude i 50 din. skuplji SK HD paket ali da ima i SK 4,5,6 . To je isto kao kad bih uzeo HBO HD paket i ne mogu da gledam HBO Comedy u okviru tog paketa nego moram da uzmem jos neki paket :roll:
                        Valjda sport klub moze da utice na to ili bar sugerise sbb-u.

                        Comment


                        • Originally posted by Boksi View Post
                          Govori se i o SBB D3i preko ADSL-a. Ako su glasine tačne i ako to zaživi, svako će moći da odabere ono što mu se gleda. S tim da će korisnici Telekomovog ADSL biti u prednosti ako uzmu SBB-ov D3i, jer će za dodatnih 300 din mesečno imati sve SK i Arena kanale.
                          Kako za 300 din. više? Moraš da plaćaš Telekomu IPTV i SBB-u 1 000 din. za D3i. Ja imam Telekomov box paket i uzeo sam D3i, ali ako postoji način da me to košta samo 300 din. objasni mi kako, dok još imam priliku da ispravim grešku.

                          Comment


                          • Odjaviš IPTV i pretplatiš se na ArenaSport na Telekomovom Web TV. Inače, otkako se pojavio D3i, smanjili su cenu ArenaSport paketa na 200 din. Znači, za 1190 din imaš sve 4 arene, 3 SK i 2 ES. Malo li je? Inače, slika nije baš nešto (800 kbps MPEG 4), ali je gledljiva i ne moraš da brineš da će da pukne kad je najzanimljivije kao na narodnim strimovima.

                            Comment


                            • Imao sam ranije Web TV. Zbog kvaliteta istog sam se i odlučio za IPTV. Da bi čovek gledao na TV-u ono što želi, izgleda da je jedino rešenje da ima dve kablovske.

                              Comment


                              • A šta ćeš kad od Nove godine Arena pređe u zasebni paket? Neće više da produžuju kampanju besplatnog gledanja Arene, sigurno će je naplatiti 400-500 din mesečno, jer treba pokriti propalu Pinkovu investiciju.

                                Comment

                                Working...
                                X