Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sport Klub i ostali operateri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Naravno da ce Arena ostati besplatna, zar mislis da bi ljudi ostali pretplatnici npr. Posta Net-a (bivseg PTT KDS-a) da nije Arene ?

    Comment


    • Pošta NET nije Telekom i nije IPTV provajder i dostupna je malom broju korisnika, a nije ni krenula u Pink avanturu sa svih 30-40 Pinkovih kanala. Otkako se pojavio Pink na Telekomu, polako ali sigurno svakog meseca izbacuju kanal-dva iz ponude, kako ne bi morali da povećavaju osnovnu pretplatu. A Telekom ionako drži mnogo korisnika na lancu, odnosno na ugovornoj obavezi od dve godine, naročito preko Boks paketa, pa može da radi šta hoće, pa i da konačno izbaci Arenu iz osnovne ponude, jer na sajtu stoji da je dostupna do 31. decembra 2013. Naravno, to nije merodavno, mogu opet da produže, ali mislim da nakon Pinka nemaju više razloga.

      Comment


      • Početkom svake godine oni na sajtu izbace da je Arena besplatna do kraja te godine i čim se uđe u novu produži se opet za godinu dana. Ako ne daj Bože i počnu da naplaćuju, uzeću onaj Polaris ili kako već, jer mi ugovor za BOX ističe u maju. Kod SBB-a je ovaj D3i dobra stvar, ali trebalo bi nekako da reše pitanje više priključaka. Kad sam se prijavljivao za njega, na pitanje koja je cena ako hoću da priključim još jedan TV, odgovor je bio: ''Pa još 990 din.'' Za IPTV je nekih 250-300 din. dodatni TV.

        Comment


        • Da li znate da u IPD1 paketu već 7 dana ne ide SK3? Mislim na paket za mobilne telefone.

          Comment


          • zanima me hoce li se ikada naci sport klub u ponudi na extra tv (crna gora)?

            Comment


            • SK2 i SK3 mi je seckala slika za vreme utakmice eurolige , od nedavno imam D3I i SK kanale nisam do sada imao problema ..pa me interesuje sta bi mogao biti razlog
              da li ste i vi imali smetnje (efes-uniks,cedevita-unikaha) ,da li se desava nekad na SK kanalima ,ne bi trebalo lose vreme uticati na D3I zar ne imam telekom 10mb internet .
              GIFSoup

              Comment


              • Originally posted by Bokirivaldo View Post
                SK2 i SK3 mi je seckala slika za vreme utakmice eurolige , od nedavno imam D3I i SK kanale nisam do sada imao problema ..pa me interesuje sta bi mogao biti razlog
                da li ste i vi imali smetnje (efes-uniks,cedevita-unikaha) ,da li se desava nekad na SK kanalima ,ne bi trebalo lose vreme uticati na D3I zar ne imam telekom 10mb internet .
                Imam SK kod SBB-a,i u zadnje 2 sedmice mi je povremeno seckao samo SK3(nekad prodje dan bez seckanja,a nekad secka ceo dan).
                Inace,obicna kablovska je u pitanju...;)
                Last edited by z0La; 16-10-14, 23:10.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Originally posted by cgmne View Post
                  zanima me hoce li se ikada naci sport klub u ponudi na extra tv (crna gora)?
                  ima li neko odgovor na moje pitanje

                  Comment


                  • Promenio ćale kablovsku i vise nemam sk, samo budjava arena ... Glupu iptv

                    Comment


                    • Pozdrav svima. Moj kablovski operater je Kopernikus koji ima u ponudi SK1, 2 i 3 medjutim ja imam samo 1 i 2. Kada sam pozvao operatera rekli su mi da je to mozda zbog tv-a ako je star. Tv jeste star (stari dobri EI NIŠ)ali da li je moguće da je zbog toga, da li se SK3 po nečemu razlikuje od ostalih kanala a imam ih oko 60? Da li neko ima sličan problem? Hvala unapred na odgovoru.

                      Comment


                      • Kupi novi tv i imaces besplatnu digitalnu sa sva 3 Sk i 4 arene na kopernikusu.

                        Comment


                        • Ма сигурно фура стари јер има сентименталну вредност, шта ти је...
                          Arise, Serbia!
                          You fell asleep long ago,
                          And have lain in the dark.
                          Now wake up
                          And rouse the Serbs!


                          sigpic

                          Comment


                          • Uroše provalio si me, svaka čast a i uvek sam kad je moguće za ono "kupujmo domaće...". Hvala Prince na preporuci, to će biti neminovno uskoro zbog ove digitalizacije nego sam mislio da li nekako mogu da rešim bez menjanja tv-a Nego kazi ti meni jel se vraća Pavlović?Mozda imaš neki info? E ako on dodje kupujem nov tv odmah!

                            Comment


                            • me interesira neznaev kade da prasam pa ako ne e za tuka izbrisete go deneska ima izvestuvanje na mojot operoator blizoo deka od 1.1 2015 ke bidat iskluceni programite sk1 sk2 sk3 SK Golf, Ultra, Cinemania, Lov i Ribolov moze li nekoj odgovor zasto e toa taka koja e pricinata za toa? fala i pozzdrav od skopje-makedonija

                              Comment


                              • ima li bre nekoj da odgovori ili jok???

                                Comment

                                Working...
                                X