Announcement

Collapse
No announcement yet.

Russell Westbrook

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by amare@stodermaire View Post
    pa nemisle bas svi da on nije dobar igrac...
    Pa nisam ja rekao da on nije dobar igra, naprotiv on je odlican, ali ipak ne dostize razinu Kobija ...
    sigpic

    Comment


    • #17
      cuo sam jednu odlicnu opasku juce.

      rasel vestbruk je jedini igrac u ligi koji moze da spreci kevina duranta da postigne 30 poena.

      pravi opis situacije.

      Comment


      • #18
        Originally posted by Debeli Majk View Post
        cuo sam jednu odlicnu opasku juce.

        rasel vestbruk je jedini igrac u ligi koji moze da spreci kevina duranta da postigne 30 poena.

        pravi opis situacije.
        Najsmesnija stvar koju sam cuo u poslednje vreme .

        Mada, koliko god on posustao u ovom PO-u, moramo priznati da je regularni deo odigrao veoma, veoma dobro . Bilo je par meceva gde je bukvalno sam odrzavao OKC u zivotu .

        Comment


        • #19
          Bio je Durant povredjen na jednoj tekmi,koja je meni licno omiljena ove sezone a to je Nets-OKC...3 produzetka i Russel i Green su sami pobedili...RW tad nije masio sa polu-distance ;)

          Nije mi drag,ali dobar je igrac

          Comment


          • #20
            Originally posted by Ljuba90 View Post
            Bio je Durant povredjen na jednoj tekmi,koja je meni licno omiljena ove sezone a to je Nets-OKC...3 produzetka i Russel i Green su sami pobedili...RW tad nije masio sa polu-distance ;)

            Nije mi drag,ali dobar je igrac
            e gledao samo to
            postigao je sve poene u poslednjem produzetku i nije nikom ni dodao tada xD

            Comment


            • #21
              Sto bi dodavao kad nije mogao da promasi

              Comment


              • #22
                Bas sam juce sa mojim trenerom diskutovao o ovom igracu.. Thunder mi je jedan od gotivnijih timova, ali da bi nesto vise uradili Rusell ce morati mnogo da sazri.. On ima jedan veliki problem, nije plejmejker, a nije ni suter.. Fizicki je neverovatan, u rangu sa D-Roseom, brz je, snazan u duelu, skocan... Slazem se i da je dosta popravio mid-range sut, ali ostaje veliki problem sa njegovom glavom.. Meni se licno ne svidjaju takvi igraci, cak ni D-Rose (koga izuzetno postujem), plejmejkeri koji uzimaju po 20-30 suteva... I nije sto uzima RW toliko suteva, on ima sekvence kada potpuno zaboravi sve svoje saigrace, on ima jednog Duranta pored sebe, a ume da ga po 7-8 minuta ostavi bez lopte... Kada (ako) bude sazreo, Thunder ce biti Championship tim, do tada tesko...

                rasel vestbruk je jedini igrac u ligi koji moze da spreci kevina duranta da postigne 30 poena.
                recenica koja, nazalost, najbolje opisuje ovog igraca

                Comment

                Working...
                X