Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Grand Prix de Monaco - Circuit de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Ma ne kapiram sta ce im to cudo uopste. Glupost, kompjuter da ti kontrolise trku... Sta DRS moze da uradi na 300m, nista rekao bih, mozda ce im doneti par destih sekunde u odnosu na kad ga ne bi koristili, a za preticanje nece imati nikakvu korist.

    Comment


    • #17
      Plus su brzine smesne na tom ,,pravcu``... I ja sam se iznenadio kad sam video.
      Na celom svetu samo Crvena zvezda

      Comment


      • #18
        Bezveze je da anketa uvek bude o tome ko ce pobediti. Da probamo malo drugacije.
        Na celom svetu samo Crvena zvezda

        Comment


        • #19
          Haha, 2-0 za losu odluku! Trebao si da stvis i neki hejt, tipa-Ma ko ga uopste dozvoli!

          EDIT: @ NebojsaNS

          Napravio sam grupu Fernando Alonso, vrbujem clanove ;), jel bi se pridruzio?
          Zvao sam i MikoSurvivora, ali nikako da klikne ono dugme JOIN...
          Last edited by Vanja #66; 25-05-11, 00:06.

          Comment


          • #20
            Even me...
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #21
              Ja sma glasao za losu odluku,koji ce to djavo kad vec imaju KERS ;)
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #22
                YES, ima 2 clana! Evo vam ga na! Svima!

                Comment


                • #23
                  Pazi dobro se pokazao, samo sto je ovaj put jako teko naci pravo mesto. Mi smo se ovde svi zalagali da bude u tunelu, a sada izgleda da u tunelu nece moci da se koristi ni tokom kvalifikacija i treninga. Ali, Barikelo kaze da je opasan, a takvom vozacu morate verovati.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #24
                    Da postujem nesto i na ovom delu foruma, mislim da je red.

                    Navijam za Lewisa Hamiltona, iz meni nepoznatog razloga, jednostavno ga najvise gotivim.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Tony_G View Post
                      Sad sam procitao da ce se DRS u trci koristiti na startno-ciljnom pravcu, koji je inace dugacak 300m. Odlucili su da ga ipak zabrane u tunelu. Ok, mozda bi i bilo previse opasno u tunelu, ali na glavnom pravcu nema nikakvog smisla, to cak i nije pravac, vise duga krivina koja se prolazi pod punim gasom, pritom je idealna putanja prakticno unutrasnja, gotovo nemoguce prestizanje. Stvarno ne razumem odluku. Ali dobro, i dalje ima nade da ce biti prestizanja, u Spaniji ih je bilo na zadnjem pravcu gde se nije koristio DRS, mozda i ovde bude na izlasku iz tunela i bez DRS-a.
                      Nema tu preticanja,ali bi mogao haos da bude zbog toga i mnogo izlazaka SCa na stazu
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Mogao bi Alonso i ove godine da napravi kiks,pa da opet pravi gomilu preticanja u rizicnim krivinama kako bi se progurao napred.Ili Hamilton.Sve samo da trka bude malo zanimljiva.

                        Comment


                        • #27
                          OK, gotov prvi trening. Najjaci utisak: konkurentnost Ferarija.Njima ce najvise prijati sto nema tvrdih pneumatika, vec samo meki i supermeki. Cini se da mogu da pokvare planove RBRu i Meklarenu. Jos uvek imaju problema sa zadnjim krajem, zbog kojeg Alonso nije prvi na ovom treningu. Fetel ponovo prvi, ali sa ne toliko znacajnom razlikom. Mark je imao problema sa menjacem, i zato je odvozio samo tri instalaciona kruga. Videcemo da li ce to srediti do drugog treninga, pretpostavljam da hoce. Svasta moze biti u subotu, ali se cini da ce Red Bul ponovo izvuci nesto iz rukava i pokazati ostalima zasto su najbolji. Meklareni na nivou koji smo navikli od njih, tu negde. Dobar tempo Mercedesa, jedino sto je Sumaher pokazao koliko je Monako nezgodna staza. Mala greska, gubitak kontrole - kraj treninga. Ovde se nesavrsenost ne prasta, cak ni kada ste sedmostruki sampion. Rikiardo solidan, treba pratiti razvoj tog momka.
                          U svakom slucaju, mirise na zanimljivo.
                          Last edited by Nebojsa; 26-05-11, 11:52.
                          Na celom svetu samo Crvena zvezda

                          Comment


                          • #28
                            Rezultati prvog slobodnog treninga.

                            Na celom svetu samo Crvena zvezda

                            Comment


                            • #29
                              Sto Webber nije imao vreme , slupao se ? Ili sta ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • #30
                                Op, op, op, pa sta je ovo!
                                Wau, nisam ovo ocekivao od Alonsa, pa ni od Ferraria, ali izgleda da im tvrde gume nikako ne leze. Drago mi je da se razbija dominacija RBR makar na jedan trening, kvalifikacije ili trku. Ipak ovo postaje dosadno...

                                Vamos Alonso, Forza Ferrari!

                                Comment

                                Working...
                                X