Announcement

Collapse
No announcement yet.

2011 Formula 1 Grand Prix de Monaco - Circuit de Monaco

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dobro jel da pocnemo da slavimo kraj Red Bullove dominacije ili jos da sacekamo?
    Inace odlicne su kvote u kladionicama na pol poziciju za sve osim za Red Bull, ako je sudeci po ovome preporucio bih svakome ko se kladi, da stavi na tipa Alonsa/Hamiltona, kvote su skoro 10 cini mi se. Mada evo sad gledam na bwin vise ne moze da se odigra pol pozicija, ali po kladionicama bi trebalo da i dalje moze...
    sigpic

    Comment


    • #32
      Uf kakav tempo Ferarija,ovo je prosto za nevjerovati!Nadam se da RB nece ni u subotu moci nista,kao ni na trci,ali ipak da sacekamo,ne mora ovo nista da znaci
      sigpic

      Comment


      • #33
        Alonso 1. na drugom treningu:

        http://www.formula1.com/results/season/2011/855/6852/

        Vrlo su bliska vremena, sto je super! Webber je sredio menjac, bio je osmi, a Vettel samo 2 mesta bolji, smesi se zanimljiv vikend!
        Jel postoji neki poseban razlog sto su treninzi danas, a ne u petak? Kvalifikacije su najnormalnije u subotu u 1400. Jel ovako bilo i ranije, ne znam, nisam ranije pratio treninge, samo kvalifikacije i trke?

        Comment


        • #34
          Treninzi u MC-u su uvijek cetvrtkom
          sigpic

          Comment


          • #35
            Aha, ok, hvala!

            Comment


            • #36
              vrlo iznenadjujuc poredak mada ovi treninzi cetvrtkom retko pokazuje pravu sliku gde neko stvarno pripada,tako da se ne bih bas previse uzbudjivao zbog ovih rezultata

              Comment


              • #37
                Biti ce svasta za vikend ;)
                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                Comment


                • #38
                  Red Bul se ne sme otpisati. Jaki su oni, imaju dobar bolid... Jos uvek su po meni glavni favoriti. U svakom slucaju, subota bi mogla da bude zanimljiva. Ako RBR opet pobedi, ja stvarno ne vidim nacina da ih neko stigne do kraja.
                  Na celom svetu samo Crvena zvezda

                  Comment


                  • #39
                    Samo ako Alonso opet izvuce neki onako strava potez kao u Katalunji!

                    Comment


                    • #40
                      Ma nije ovde Red Bull toliki favorit, ako je favorit uopste, to smo vec pricali, njima vise odgovaraju staze sa brzim krivinama, a takvih gotovo da nema u Monacu.
                      Ja ocekujem dosta i od Hamiltona...
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Ne kazem da su ogromni favoriti, ali po meni oni se jos uvek pitaju. Slazem se da im ova staza nije idealna. Razlika je mnogo manja nego na drugim stazama, ali meni se cini da i pored vremena, Meklaren i Ferari jos uvek nisu ispred njih. Zato sam i rekao onu recenicu na kraju, ako i ovde budu najbolji, ja ne vidim ko ih i gde moze stici.
                        Last edited by Nebojsa; 26-05-11, 22:07.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Da da slazem se da nisu jos uvek ispred njih onako generalno gledano. Ali na ovoj stazi imaju najvecu sansu da pobede Red Bull, u svakom slucaju kao sto ti kazes ako Red Bull i ovde pobedi onda prakticno nemamo cemu da se nadamo.
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            Moramo biti optimisti!
                            Ja verujem u italijanski inat, sad ce da luduju u fabrici, jer onaj debakl od prosle godine je malo dete za ovo sto im se sad desava. Ne samo zato sto navijam za njih, nego zato sto su takvi.
                            Naravno, tu je i McLaren, tiho ali sigurno, uvek poboljsavaju.
                            Ali Mercedes mi je nekako cudan, mislim na to da Ross Brawn i sa tolikim kapitalom kakv sad imaju ne moze da napravi bolji bolid. 2009. su imali bolid Honde koji je on razvio Hondinim novcem, prosle godine nisu imali dobar jer je u 2009. falilo novca za razvijanje, ali prosle godine s valjda imali dovoljno za smpionski bolid. Nekako mi se cini da Nemci ne daju Rossu potpuno odresene ruke... Jel imam istomisljenike? Ako ne, koji je po vama razlog. Ne kazem da je Mercedes los, ali mislio sam da ce biti bolji, otprilike kao McLaren, a i kao Ferrari na mekim gumama.

                            Comment


                            • #44
                              Da i ja sam ocekivao vise od Mercedesa, ali sto vise razmisljam o tome sve vise vidim da je bilo neosnovano, odnosno vise smo to ocekiavli zbog MSC-a, Rossa Brawna i Mercedesovog statusa uopste u auto industriji.
                              Ali realnost je ovo: Ferrariju je npr trebalo 4 godine da dodju do sampionske forme u periodu od 96' do 00'. 96' je dosao MSC, tu je bio Ross, i malo po malo su napredovali.
                              Isto vazi za Red Bull" osnovani 2005, a 2009 su prvi put usli u top formu. Najvece zasluge naravno ima Adrian Newey, ali eto uvek je potreban neki period postepenog dolaska na vrh.
                              Zato bih ocekivao da Mercedes bude odlican mozda sledece ili one tamo sezone, ako neko ume da razvije masinu onda su to Ross Brawn i Schumacher.

                              A sto se tice neocekivanog uspeha Brawn GP-a 2009 to je ipak zato sto su nasli rupu u zakonu i stavili onaj dvostruki difuzor sto im je dalo sekund po krugu u prvoj polovini sezone, tada je Button prakticno i osvojio, a druga polovina nije bila ni blizu na tom nivou jer su ostali vise napredovali.
                              Ali ti kazes imali su Hondin bolid? Ja se secam da je motor bio Mercedesov, a koristili su bolid od BAR Honde?
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                Da dodam i Reanult. Kupili su Beneton 2000, i malo po malo dosli na vrh i sovojili 2005 i 2006.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X