Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Draft 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije me mrzelo da citam 25 stranica od sinoć..
    Da ne ponavljam po Bog zna koji put kako sam malerozan,kako mi je nestano net bukvalno sinoć oko 20:00...no dobro,Draft je prošao i bez mene

    Vidim bilo je svega sinoć..i krađa i očekivanih poteza i sjajnih trejdova...
    Prvo pitanje koje mi pada na pamet,jeste da li će Veseli moći u startnu petorku u Vizardsima ?
    Oni imaju Džoša Hauarda i Rašada Luisa na toj poziciji,ali znamo kako je stanje sa njima,te očekujem ako ništa više,bar neke pristojne minute za Jana..
    Moram i spomenuti da je Dalas žestoko pojačan dolaskom Fernandeza,strašan posao su obavili..
    Timovi poput Portlanda,Jute i Denvera su sjajno birali i poslovali..

    Kako vam se čini Šarlot ?
    Deluje mi kao da su se Bobketsi strašno pojačali sa Bijombom i Kembom..baš kao u onom mom snu..
    Kingsi su dobili šta su hteli,imaju sada podršku Evansu u vidu Džimera,dobili su još moram da kažem sjajnog Salmonsa,u prošloj sezoni je bio jedan od najboljih igrača Milvokija..
    Ne kapiram šta je Milvoki postigao dovođenjem tih starihih igrača,jer svi jure te mlade nade...

    Aaa posebno mesto ostavljam za moje PISTONSE !
    Odličan,odličan posao !
    Brendona odmah u startnoj postavi da asistira za Monroa..Kajl Singler može imati zapažene minute sa klupe,pratio sam ga dok je bio na Djuku i svakako da može biti od velike pomoći..
    Još da se Jerbeko vrati u formu,opet će se igrati košarka u Detroitu..
    How do you know you've found Lebron James' cell phone?



    It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



    :dw::lol1: :pp:

    Comment


    • Slazem se za tvoje Pistonse Uzeli su Knighta,igraca koji mi je jako drag...I Singlera koji je "iskusan". Odlican posao nema sta.

      Vesely ce igrati dosta,u to sam siguran. Samo da li kao starter ili sa klupe,to vec ne znam

      Comment


      • PG sa 20 skokova ?!
        How do you know you've found Lebron James' cell phone?



        It vibrates and receives calls, but doesn't have a ring!



        :dw::lol1: :pp:

        Comment


        • Originally posted by fer_boy View Post
          PG sa 20 skokova ?!
          a to je koledz i to protiv smesne ekipe...lud je mali,definitivno-ako poboljsa sut za 3,nece biti lako Chalmersu

          Comment


          • Originally posted by Ljuba90 View Post
            a to je koledz i to protiv smesne ekipe...lud je mali,definitivno-ako poboljsa sut za 3,nece biti lako Chalmersu
            sve je to lepo ali hebi ga lik igra u drugoj diviziji,gde su dosta dosta losiji igraci,bas bih ga voleo da je igrao u nekom jacem timu pa da vidimo da li bi to ostvario
            ali sve u svemu moze vam pomoci,chalemrs sigurno ce biti starter u miamiju sledece sezone

            Sto se tice Jana,mislim da ce igrati...Howard jos od davno nije isti igrac kakav je bio,lewis skoro i da ne igra posle onog trejda odigrao je nekoliko utakmica uz malu minutazu tako da mislim da ce jan od pocetka uci u prvu postavu...
            Najgluplji potez na draftu uradili su Toronto raptorsi selektovanjem jonasa ne kazem da je on los,ali zaista on im je nepotreban sada...Na toj poziciji imaju Bargnanija i Davisa,plus Johnsona Amira,mislim da su trebali birati nekog boljeg playa tipa kemba ili knight,ili nekog sf,jer im tu najvise skripi,ali dobro...
            Detroit je uradio pravu stvar uzeo je playmakera i imaju odlicnog centra MOrnroea i mislim da cemo uzivati u sledecim sezonama sa detroitom,pitam se sta li ce sa stuckleyom?
            san antonio opet dobro selektovoa,uzeli leonarda sigurno jefferson ide na klupu ili neki trade,uzeli josepha solidnog playmarera kao i bertansa na koga se moze racunati u skorijoj buducnosti,uz blaira i andersona kao i splittera moze se dosta ocekivati,pomalo mi se cini da pocinju da podmaladjuju ekipu imaju jos i deshuana butlera,kao i dennyja greena,takodje ne moze se zaboraviti i gary neal koji je odigrao zaista strasno dobru rookie sezonu i zaista je premasio ocekivanja

            Comment


            • jos da je ovaj jedini ovakav od juce...
              According to several reports, Targuy Ngombo, Minnesota's second-round draft pick, lied about his age and spelling of his name. Jonathan Givony of Draft Express pointed out that Ngombo, who was believed to be 21-years-old, is actually a soon-to-be 27-year-old named Tanguy Alban Harrys Ngombo. Qatar's roster on the FIBA website also confirms that Ngombo was born in 1984.

              Comment


              • Kada smo se vec dotakli te teme, da napomenem da su Afrikancima podaci u pasosu ispisani rucno, i to hemijskom olovkom! Ja kad sam to video, frapirao sam se. Toliko o Afrikancim i njihovim pravim godinama. Mada cinjenica je da laziranja godista ima i kod nas... razlozi su mnogi...
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment

                Working...
                X