Announcement

Collapse
No announcement yet.

NBA Draft 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    David Kahn rekao da je dratf lutraja namestena.

    Minesota je osmi put izgubila mesto koje je trebalo da im pripadne. Imali su najgori skor u ligi i najveće šanse na lutriji, ali izbor na prvog pika dobili su Kavalirsi. Dejvid Kan je optužio NBA ligu za nameštanje lutrije.

    Kada je u pitanju generalni menadžer Timbervulvsa, nikada ne znate šta je sledeće što će reći.

    Dejvid Kan nije bio dirnut time što je 14–godišnji sin vlasnika Klivlenda, koji boluje od retke bolesti nerava, bio srećne ruke za Klivlend. Nije bio dirnut ni prošle godine kada je udovica Ejba Polina, koji je bio vlasnik Vašington Vizardsa, izvukla upravo Vašington na lutriji i time im dodelila pravo biranja prvog pika.

    "Ova liga ima naviku, i samo ću reći naviku, proizvodnje nekih poprilično neverovatnih naslova u novinama. Prošle godine je bila udovica Ejba Polina, sada je to 14–godišnji dečak i jedina zajednička stvar je da svake godine izvisimo. Bili smo gotovi. Rekao sam Kevinu O'Konoru (jedan od glavnih ljudi u Juti) da smo gotovi. Rekao sam mu da nemamo šanse, i bio sam u pravu."

    Bila nameštena draft lutrija ili ne, velika je verovatnoća da će komesar lige Dejvid Štern oštro kazniti i Kana i Timbervulvse za optuživanje lige da je draft lutrija naklonjena timovima koji imaju srceparajuću priču u pozadini.
    sigpic

    Comment


    • #17
      Originally posted by stefan12 View Post
      najbolje bi bilo za klivlend da dadnu cetvrtog pika i jos jednog igraca za drugog pika minesote
      Nema od toga nista u slucaju da Minny uzme Williamsa . Cavsima ne treba jos jedan visoki igrac + nemaju iskusnu individuu koja moze koliko toliko mentalno da stabilizuje mlade TWolves-e .

      Comment


      • #18
        Originally posted by K.Garnett 5 View Post
        Koliko ovaj turcin lici po igri na Milicica kad je bio mladji...
        Samo da li ce se neko opet zajebati ili uce na greskama drugih...

        e to se i ja pitam. samo da to ne budu Raptorsi (ukoliko recimo, svi skapiraju da uce na greskama drugih, pa ga mi kao peti pokupimo...)
        takodje se bojim da ne izaberemo Veselog (volim ja Veselog, ali jos jedan igrac iz Evrope nam nikako ne treba )
        http://i1180.photobucket.com/albums/...g?t=1298387143

        Comment


        • #19
          Ne verujem da Raptorsima treba neko vece pojacanje . Imaju sasvim, sasvim solidan tim, popunjem na svim pozicijama .
          Jedini problem je sto niko nije preuzeo ulogu lidera . Videli smo da je Andrea cesto uzimao poslednje suteve i glumio ludilo u poslednjim sekundama, ali jednostavno to nije to .
          Demar ili nista ...

          Comment


          • #20
            realno minesoti treba centar nemam ja nista protiv milicica i plej a ostale pozicije da razviju beasleya i wesa johnsona a o love-u nema sta da pricamo
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • #21
              Najzanimljiviju izjavu danas je dao Travis Leslie (ona zivotinja sa Georgia-e). Ako ne znate o kome se rade, decko ima bolesne atletske sposobnosti, ove sezone je imao nekoliko neverovatnih kucanja u NCAA-u i igra sjajnu odbranu.
              Elem, da se vratimo na ono o cemu sam poceo, posto su ga uporedili sa Tony Allen-om, evo sta je on odgovorio:

              Travis Leslie "I feel like I'm a little better than Tony Allen.Hopefully I can be compared to someone better.He's basically known for his D"
              Da li je u pravu ili ne, videcemo u godinama koje dolaze, ali da ima veliki potencijal, to stoji.



              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • #22
                Marshon Brooks- Marshon je jedan od najtalentovanijih igraca na shooting guard poziciji na ovogodisnjem draftu...
                Born: January 26, 1989
                College: Providence College
                Position: SG/SF
                Heighr/Weight: 196/91
                Country: USA



                Last edited by Ernesto; 20-05-11, 05:26.
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • #23
                  Jucerasnji intervjui sa draft combine-a sa nekim od najboljih igraca na predstojecem draftu...

                  Travis Leslie



                  Derrick Williams



                  Enes Kanter



                  Marcus Morris



                  Markieff Morris

                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • #24
                    Solid measurements for Enes Kanter. He's a legit NBA Center at 6-11 in shoes, w/a 7-1.5 wingspan, 259 lbs. He's having a good combine.
                    Moze Kanter biti mnogo dobar NBA igrac u buducnosti...


                    EDIT:
                    Kemba Walker just quieted a lot of people with his measurements. 6-1 in shoes, 6-3 1/2 wingspan. Not the midget people made him out to be.
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #25
                      Baš sam gledao za Knicks-e (oni imaju 17. pika) kao kog bi mogli da odaberu i baš je tamo pisalo Travis Leslie. I video sam ovo kucanje nad Cousins-om...

                      Mada ako je toliko dobar teško da ga neće draftovati neko ranije...

                      Strašne atletske sposobnosti ima.

                      http://www.nba.com/2011/news/feature...s=iref:nbahpt1
                      Last edited by Il Capitano; 20-05-11, 16:52.
                      IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                      ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                      C'E SOLO L'INTER

                      Comment


                      • #26
                        ovaj lesli mozda udje u top 10 ako ima ovakve atletske sposobnosti
                        "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

                        "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

                        Comment


                        • #27
                          Ovo je jedan jako specifican draft...nema mnogo vrhunskih igraca,ali ima veliku "dubinu",postoje velike sanse da ce igraci sa slabijih pozicija biti jako,jako dobri u buducnosti,pa cak i igraci kojima se predvidja druga runda imaju talenta ;)

                          Comment


                          • #28
                            Milwaukee zainteresovan za Alec Burks-a talentovanog sutera s Colorado-a...

                            http://www.jsonline.com/sports/bucks/122275034.html

                            Knicks-i zele da vide Jimmer-a u svojim redovima...

                            http://www.nypost.com/p/sports/knick...J9pmIcesFcx3SP

                            Kanter zeli da ide u Wizards-e...

                            http://www.csnwashington.com/05/19/1...747&feedID=273

                            Jos jedna od mnogobrojnih losih strana potencijalnog lockout-a...

                            http://www.nba.com/2011/news/05/20/r....html?rss=true
                            "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                            odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                            fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                            Comment


                            • #29
                              Kanter je vec rekao da ne zeli nikako da ide u Jazz, e sad, ne znam bas koliko se on tu pita...
                              Verovatno je glavni razlog cinjenica da imaju mnogo visokih igraca i da bi mogao da zavrsi isto kao Darko.
                              sigpic


                              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                              Comment


                              • #30
                                Burks bi bas legao Bucksima,treba im neko pored Brandona,a s' obzirom kako se se ispromasivali u prethodnom off-seasonu,nadam se da ce u ovom da pogode

                                Comment

                                Working...
                                X