Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31

    Comment


    • #32
      Odg: seria a

      slazem se,sa tim,.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • #33
        Odg: seria a

        liga sa najvise namestanja. liga u kojoj mafija vodi rec. liga u kojoj se igra najprljaviji fudbal...prosto rece mafijasko dzubre od lige , eto sta je Serija A.
        Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

        madden balkanska liga

        Comment


        • #34
          Odg: seria a

          [quote author=dr.dule link=topic=631.msg28973#msg28973 date=1217689409]
          liga sa najvise namestanja. liga u kojoj mafija vodi rec. liga u kojoj se igra najprljaviji fudbal...prosto rece mafijasko dzubre od lige , eto sta je Serija A.
          [/quote]
          potpisujem
          trenutno je italijanska 4,5 liga po kvaliteteu....

          Comment


          • #35
            Odg: seria a

            [quote author=Patriota link=topic=631.msg28975#msg28975 date=1217689537]
            [quote author=dr.dule link=topic=631.msg28973#msg28973 date=1217689409]
            liga sa najvise namestanja. liga u kojoj mafija vodi rec. liga u kojoj se igra najprljaviji fudbal...prosto rece mafijasko dzubre od lige , eto sta je Serija A.
            [/quote]
            potpisujem
            trenutno je italijanska 4,5 liga po kvaliteteu....
            [/quote]
            gde ti vide kvalitet? i ono kvalitetnih igraca koje imaju u ekipama , totalno se utopi u to sivilo. pa kakva je to liga kada nas Deki Stankovic priznati igrac. a o Marku Materaciju da nepricam.
            Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

            madden balkanska liga

            Comment


            • #36
              Odg: seria a

              1. kolo (31.8.08 - 25.1.09)
              Atalanta-Siena
              Cagliari-Lazio
              Catania-Genoa
              Chievo-Reggina
              Fiorentina-Juventus
              Milan-Bologna
              Roma-Napoli
              Sampdoria-Inter
              Torino-Lecce
              Udinese-Palermo

              2. kolo (14.9.08 - 28.1.09)
              Bologna-Atalanta
              Genoa-Milan
              Inter-Catania
              Juventus-Udinese
              Lazio-Sampdoria
              Lecce-Chievo
              Napoli-Fiorentina
              Palermo-Roma
              Reggina-Torino
              Siena-Cagliari

              3. kolo (21.9.08 - 1.2.09)

              Cagliari-Juventus
              Catania-Atalanta
              Fiorentina-Bologna
              Lecce-Siena
              Milan-Lazio
              Palermo-Genoa
              Roma-Reggina
              Sampdoria- Chievo
              Torino-Inter
              Udinese-Napoli

              4. kolo (24.9.08 - 8.2.09)
              Atalanta-Cagliari
              Bologna-Udinese
              Chievo-Torino
              Genoa-Roma
              Inter-Lecce
              Juventus-Catania
              Lazio-Fiorentina
              Napoli-Palermo
              Reggina-Milan
              Siena-Sampdoria

              5. kolo (28.9.08 - 15.2.09)
              Bologna-Napoli
              Catania-Chievo
              Fiorentina-Genoa
              Lecce-Cagliari
              Milan-Inter
              Palermo-Reggina
              Roma-Atalanta
              Sampdoria-Juventus
              Torino-Lazio
              Udinese-Siena

              Comment


              • #37
                Odg: seria a

                slazem se shto se tiche nfl...svaka nfl utakmica je mnogo bolja od italijanske lige...slazem se za prenose al dok traje sezona nfl-a mogli bi da pomere tekmu od 20:30 na sk+...

                Comment


                • #38
                  Odg: seria a

                  [quote author=spiki link=topic=631.msg28986#msg28986 date=1217694097]
                  slazem se shto se tiche nfl...svaka nfl utakmica je mnogo bolja od italijanske lige...slazem se za prenose al dok traje sezona nfl-a mogli bi da pomere tekmu od 20:30 na sk+...
                  [/quote]

                  Comment


                  • #39
                    Odg: seria a

                    valjda nisu toliki brate da nam zajebu NFL...dajte ljudi sezona traje samo do februara pa je nema ponovo do septembra...nemoj da batalite NFL to bi bio veliki udar za nas ljude koji svake sezone pratimo NFL i bilo bi velika sramota...calcio je ok al daj brate zajebite tu tekmu u 20:30...bar do februara...kad mozete tenis danonocno da pustate shto nebi mogo i NFL!!!

                    Comment


                    • #40

                      Comment


                      • #41
                        Odg: seria a

                        evo i ja da kazem nesto

                        pa sta da kazem,eto taman stigli do nekog minimuma koji svaki NFL fan zeli a to je 2 nedeljno uzivo i pola playoffa,moze mnogo bolje,i trebalo bi ali nije lose,nazalost uskace nam utakmica serije A,pocinje u 20:30,drugim recima najnezgodniji termin sto se NFLa tice,eto toliko smo se ganjali sa Francuzima,kad oni odose dodje kalco,meni je ovde najstrasnije sto ko god udje ima privilegiju u odnosu na NFL,pa da se i badminton pojavi odma bi dobio status popularniji od NFLa,uveren sam da nijedna utakmica serije a koja se inace prenosi jos na Avali i OBNu nece biti popularnija od NFLa koji dobija sve vise fanova,nazalost po svemu sudeci idemo na proslogodisnji mod,prve utakmice nece biti,jedino snimak u ponedeljak,a druga ce kasniti celu cetvrtinu,drugim recima jadno ili bedno,okrenite ga kako god hocete,mislim da bi ipak trebalo cekati zvanicno saopstenje,ali do sada nazalost sve ukazuje na prethodno pomenuti razvoj dogadjaja,zao mi je toliko kao i vama,zaista sam bio srecan zbog nove NFL sezone koja se procenjuje da ce biti najinteresantnija u poslednjih 20 godina,steta ja to propustiti zbog jedne Italijanske lige,koja moze i u SK plus i na snimak,medjutim eto izgleda ponovo tuzan kraj za nas.... :'(

                        Sa druge strane nista ne zavisi od nas,nego SK procenjuje sta ce se pustati i kako,tako da,bice kako oni kazu,a vi pokusajte da se snadjete preko satelitske,ako ne preko nje,zadovoljite se odlozenim snimcima kad vec znate rezultat,skupljanjem mrvica druge utakmice uzivo bez pocetka,ili na kraju krajeva,gledajte tackice kako se pomeraju na NFL.comu,tuzno ali i realno

                        Jesam moderator,ali sam ovu poruku napisao kao jedan veliki NFL fan,neka drugi daju odgovore,ja cu da se odaljim

                        Pozdrav :'(

                        Comment


                        • #42
                          Odg: seria a

                          posto je po svemu sudeci SK otkupio prava za italijansku ligu ali samo utakmice u kojima ne igra juve,inter,milan,roma sto znaci da cemo jedino kvalitetno od fudbala gledati kada igraju palermo,sampdorija,napoli,udine,genova,i mozda jos 1-2 ekipe ali samo u medjusobnom duelu onda mislim da treba da se napravi izuzetak kad se igra NFL iako nisam fan doticnog sporta....izgleda da mi ostaje avala i da jurim kada ce da prenose juve....pozz

                          Comment


                          • #43
                            Odg: seria a

                            [quote author=NE Patriots link=topic=631.msg29028#msg29028 date=1217703685]
                            evo i ja da kazem nesto

                            pa sta da kazem,eto taman stigli do nekog minimuma koji svaki NFL fan zeli a to je 2 nedeljno uzivo i pola playoffa,moze mnogo bolje,i trebalo bi ali nije lose,nazalost uskace nam utakmica serije A,pocinje u 20:30,drugim recima najnezgodniji termin sto se NFLa tice,eto toliko smo se ganjali sa Francuzima,kad oni odose dodje kalco,meni je ovde najstrasnije sto ko god udje ima privilegiju u odnosu na NFL,pa da se i badminton pojavi odma bi dobio status popularniji od NFLa,uveren sam da nijedna utakmica serije a koja se inace prenosi jos na Avali i OBNu nece biti popularnija od NFLa koji dobija sve vise fanova,nazalost po svemu sudeci idemo na proslogodisnji mod,prve utakmice nece biti,jedino snimak u ponedeljak,a druga ce kasniti celu cetvrtinu,drugim recima jadno ili bedno,okrenite ga kako god hocete,mislim da bi ipak trebalo cekati zvanicno saopstenje,ali do sada nazalost sve ukazuje na prethodno pomenuti razvoj dogadjaja,zao mi je toliko kao i vama,zaista sam bio srecan zbog nove NFL sezone koja se procenjuje da ce biti najinteresantnija u poslednjih 20 godina,steta ja to propustiti zbog jedne Italijanske lige,koja moze i u SK plus i na snimak,medjutim eto izgleda ponovo tuzan kraj za nas.... :'(

                            Sa druge strane nista ne zavisi od nas,nego SK procenjuje sta ce se pustati i kako,tako da,bice kako oni kazu,a vi pokusajte da se snadjete preko satelitske,ako ne preko nje,zadovoljite se odlozenim snimcima kad vec znate rezultat,skupljanjem mrvica druge utakmice uzivo bez pocetka,ili na kraju krajeva,gledajte tackice kako se pomeraju na NFL.comu,tuzno ali i realno

                            Jesam moderator,ali sam ovu poruku napisao kao jedan veliki NFL fan,neka drugi daju odgovore,ja cu da se odaljim

                            Pozdrav :'(
                            [/quote]

                            Comment


                            • #44
                              Odg: seria a

                              [quote author=Layzick link=topic=631.msg29032#msg29032 date=1217705256]
                              posto je po svemu sudeci SK otkupio prava za italijansku ligu ali samo utakmice u kojima ne igra juve,inter,milan,roma sto znaci da cemo jedino kvalitetno od fudbala gledati kada igraju palermo,sampdorija,napoli,udine,genova,i mozda jos 1-2 ekipe ali samo u medjusobnom duelu onda mislim da treba da se napravi izuzetak kad se igra NFL iako nisam fan doticnog sporta....izgleda da mi ostaje avala i da jurim kada ce da prenose juve....pozz
                              [/quote]
                              drago mi je sto imas takvo misljenje,tako je,nece biti jaki timovi,pa sve spada na te timove sto si pomenuo.....pozdrav

                              e pa Hogare,ti ovde dajes najstroze komentare,ali i najpametnije,tako ispade ;)

                              Comment


                              • #45
                                Odg: seria a

                                pa mozda nisam fan NFL-a ali sam realan....ne znaci mi nista da gledam utakmicu lecce-reggiana

                                Comment

                                Working...
                                X