Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: Serie A

    Milan ove sezone deluje odlicno.A ko ce ih spreciti da uzmu titulu?Inter je grupa crno plavih dubioza,koju bi ja rasformirao i ostavio samo Milita i maicona,eventualno Stankovica.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • Odg: Serie A

      Ma kakav Milan,neaju oni veze sve na silu uzmaju,jedino napad valja,a odbrana i sredina slaba i stara,prije svega stara.
      sigpic
      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

      Comment


      • Odg: Serie A

        Ahahahahahahahahaha Juventus got owned! *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR *T_*@SR
        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

        Comment


        • Odg: Serie A

          [quote author=Liverpool FC link=topic=631.msg194816#msg194816 date=1289578867]
          Inter je grupa crno plavih dubioza,koju bi ja rasformirao i ostavio samo Milita i maicona,eventualno Stankovica.
          [/quote]

          #%d* #%d* #%d*
          No comment
          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
          C'E SOLO L'INTER

          Comment


          • Odg: Serie A

            Hahha jesi li ti lud?Pa sta fali Cezru?Luciu?Eto-u?Snajderu? #%d* #%d* #%d*
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Odg: Serie A

              Da je on pratio Inter ove sezone znao bi da se Maikon i Milito raspadaju...
              A sad da se rasformira tim koji je osvojio sve živo prošle sezone #%d*
              Pa kad su već nabrojani ovi igrači kao dobri gde su onda što bice kaže Sneijder, Eto'o, Lucio...

              Bolje napiši Milan će da pobedi, Inter nema pojma nego ove gluposti o rasformiranju tima i da se svi izbace osim Milita, Maikona i Stankovića #%d* #%d*
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • Odg: Serie A

                [quote author=bice link=topic=631.msg194976#msg194976 date=1289589468]
                Hahha jesi li ti lud?Pa sta fali Cezru?Luciu?Eto-u?Snajderu? #%d* #%d* #%d*
                [/quote]

                Ti navijas za Inter?

                Comment


                • Odg: Serie A

                  Sto mora da znaci da navija za Inter ako je realan?ne kapiram $%&5qw7
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • Odg: Serie A

                    [quote author=dusan1610 link=topic=631.msg194989#msg194989 date=1289589740]
                    Ti navijas za Inter?
                    [/quote]

                    Dečko na inteligentan način razmišlja &+I}\
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Odg: Serie A

                      [quote author=-dacha- link=topic=631.msg194991#msg194991 date=1289589786]
                      Sto mora da znaci da navija za Inter ako je realan?ne kapiram $%&5qw7
                      [/quote]

                      Pa, nije realan, Ako jedna ekipa koja je bila sampion, kiksne od Lecea onda ne znam sta.

                      Comment


                      • Odg: Serie A

                        Naravno dule je najintaligentniji clan foruma
                        sigpic
                        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                        Comment


                        • Odg: Serie A

                          Ne ja ne navijam za Inter vec za Juventus a to znaju i vrapci sa grane.Kod mene u kuci kada igra Juve ja se jedini cujem jer skacem kao da sam fudbalski trener. %QWT&W
                          Samo sam bio realan.Ne branim ja Inter nego samo kazem da npr. Real prosle godine nije imao igru a imao igrace.Inter je upao u krizu igraci su pali u formi ali oni ljudi koje sam naveo su u odlicnoj formi. @(*6sd$%Pricam REALNO!!!
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • Odg: Serie A

                            Snajder se podrazumeva pobogu ljudi sta vam je?
                            Lucio je kreten,kao ovek,i takve necu u ekipi,moze on biti najbolji stoper svih vremena,ako je govedo od coveka MRS! Za Cezara bih razmislio,mozda i Etoa.
                            Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                            Comment


                            • Odg: Serie A

                              Kad se Snajder prepucavao na tviteru sa Van der vartom, sta je na kraju bilo? Van der vart zakovao gol u LS protiv Intera.

                              Comment


                              • Odg: Serie A

                                I kakve sad to veze ima?
                                sigpic
                                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                                Comment

                                Working...
                                X