Pogledati rezultate ankete: 25.02. subota 20:45h, stadion San Siro, vodeći timovi na tabeli, Milan vs Juve?

Glasača
23. Vi ne možete glasati u ovoj anketi
  • pobeda rosonera

11 47,83%
  • pobeda bjankonera

10 43,48%
  • nerešeno

2 8,70%
Strana 3 od 303 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 4544

Tema: Serie A

fergi 2
    Guest

Odg: seria a

Nisam hteo nikog da uvredim,ali mislim da ?e se 90% ljudi sloiti da je svaka tekma NFL-a zanimljivija od pomenute tekme abara.

2. Your Google Adsense code here
    Active Member Liverpool FC avatar
    Datum registracije
    26.08.2007
    Moć reputacije
    21475410

slazem se,sa tim,.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    493

liga sa najvise namestanja. liga u kojoj mafija vodi rec. liga u kojoj se igra najprljaviji fudbal...prosto rece mafijasko dzubre od lige , eto sta je Serija A.

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

[quote author=dr.dule link=topic=631.msg28973#msg28973 date=1217689409]
    liga sa najvise namestanja. liga u kojoj mafija vodi rec. liga u kojoj se igra najprljaviji fudbal...prosto rece mafijasko dzubre od lige , eto sta je Serija A.
    [/quote]
    potpisujem
    trenutno je italijanska 4,5 liga po kvaliteteu....

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

Senior Member dr.dule avatar
    Datum registracije
    23.09.2006
    Moć reputacije
    493

[quote author=Patriota link=topic=631.msg28975#msg28975 date=1217689537]
    [quote author=dr.dule link=topic=631.msg28973#msg28973 date=1217689409]
    [/quote]
    potpisujem
    trenutno je italijanska 4,5 liga po kvaliteteu....
    [/quote]
    gde ti vide kvalitet? i ono kvalitetnih igraca koje imaju u ekipama , totalno se utopi u to sivilo. pa kakva je to liga kada nas Deki Stankovic priznati igrac. a o Marku Materaciju da nepricam.

Active Member Layzick avatar
    Datum registracije
    31.07.2008
    Moć reputacije
    486

1. kolo (31.8.08 - 25.1.09)
    Atalanta-Siena
    Cagliari-Lazio
    Catania-Genoa
    Chievo-Reggina
    Fiorentina-Juventus
    Milan-Bologna
    Roma-Napoli
    Sampdoria-Inter
    Torino-Lecce
    Udinese-Palermo

2. kolo (14.9.08 - 28.1.09)
    Bologna-Atalanta
    Genoa-Milan
    Inter-Catania
    Juventus-Udinese
    Lazio-Sampdoria
    Lecce-Chievo
    Napoli-Fiorentina
    Palermo-Roma
    Reggina-Torino
    Siena-Cagliari

3. kolo (21.9.08 - 1.2.09)

Cagliari-Juventus
    Catania-Atalanta
    Fiorentina-Bologna
    Lecce-Siena
    Milan-Lazio
    Palermo-Genoa
    Roma-Reggina
    Sampdoria- Chievo
    Torino-Inter
    Udinese-Napoli

4. kolo (24.9.08 - 8.2.09)
    Atalanta-Cagliari
    Bologna-Udinese
    Chievo-Torino
    Genoa-Roma
    Inter-Lecce
    Juventus-Catania
    Lazio-Fiorentina
    Napoli-Palermo
    Reggina-Milan
    Siena-Sampdoria

5. kolo (28.9.08 - 15.2.09)
    Bologna-Napoli
    Catania-Chievo
    Fiorentina-Genoa
    Lecce-Cagliari
    Milan-Inter
    Palermo-Reggina
    Roma-Atalanta
    Sampdoria-Juventus
    Torino-Lazio
    Udinese-Siena

Member
    Datum registracije
    15.08.2007
    Moć reputacije
    447

slazem se shto se tiche nfl...svaka nfl utakmica je mnogo bolja od italijanske lige...slazem se za prenose al dok traje sezona nfl-a mogli bi da pomere tekmu od 20:30 na sk+...

Active Member
    Datum registracije
    05.09.2006
    Moć reputacije
    21475381

[quote author=spiki link=topic=631.msg28986#msg28986 date=1217694097]
    slazem se shto se tiche nfl...svaka nfl utakmica je mnogo bolja od italijanske lige...slazem se za prenose al dok traje sezona nfl-a mogli bi da pomere tekmu od 20:30 na sk+...
    [/quote]

mogu ali ne?e, jel ta...bole ih ...... za NFL....

2008. SK Nfl.com Fantasy Champion

Member
    Datum registracije
    15.08.2007
    Moć reputacije
    447

valjda nisu toliki brate da nam zajebu NFL...dajte ljudi sezona traje samo do februara pa je nema ponovo do septembra...nemoj da batalite NFL to bi bio veliki udar za nas ljude koji svake sezone pratimo NFL i bilo bi velika sramota...calcio je ok al daj brate zajebite tu tekmu u 20:30...bar do februara...kad mozete tenis danonocno da pustate shto nebi mogo i NFL!!!

hogarstrasni
    Guest

a tenis je tenis
    zato bi nam ostovali NFL,pogledaj samo dananji program
    red fudbal,red tenisa i tako narednih pet-est dana

NE Patriots
    Guest

evo i ja da kazem nesto

pa sta da kazem,eto taman stigli do nekog minimuma koji svaki NFL fan zeli a to je 2 nedeljno uzivo i pola playoffa,moze mnogo bolje,i trebalo bi ali nije lose,nazalost uskace nam utakmica serije A,pocinje u 20:30,drugim recima najnezgodniji termin sto se NFLa tice,eto toliko smo se ganjali sa Francuzima,kad oni odose dodje kalco,meni je ovde najstrasnije sto ko god udje ima privilegiju u odnosu na NFL,pa da se i badminton pojavi odma bi dobio status popularniji od NFLa,uveren sam da nijedna utakmica serije a koja se inace prenosi jos na Avali i OBNu nece biti popularnija od NFLa koji dobija sve vise fanova,nazalost po svemu sudeci idemo na proslogodisnji mod,prve utakmice nece biti,jedino snimak u ponedeljak,a druga ce kasniti celu cetvrtinu,drugim recima jadno ili bedno,okrenite ga kako god hocete,mislim da bi ipak trebalo cekati zvanicno saopstenje,ali do sada nazalost sve ukazuje na prethodno pomenuti razvoj dogadjaja,zao mi je toliko kao i vama,zaista sam bio srecan zbog nove NFL sezone koja se procenjuje da ce biti najinteresantnija u poslednjih 20 godina,steta ja to propustiti zbog jedne Italijanske lige,koja moze i u SK plus i na snimak,medjutim eto izgleda ponovo tuzan kraj za nas.... :'(

Sa druge strane nista ne zavisi od nas,nego SK procenjuje sta ce se pustati i kako,tako da,bice kako oni kazu,a vi pokusajte da se snadjete preko satelitske,ako ne preko nje,zadovoljite se odlozenim snimcima kad vec znate rezultat,skupljanjem mrvica druge utakmice uzivo bez pocetka,ili na kraju krajeva,gledajte tackice kako se pomeraju na NFL.comu,tuzno ali i realno

Jesam moderator,ali sam ovu poruku napisao kao jedan veliki NFL fan,neka drugi daju odgovore,ja cu da se odaljim

Pozdrav :'(

Datum registracije
    31.07.2008
    Moć reputacije
    486

posto je po svemu sudeci SK otkupio prava za italijansku ligu ali samo utakmice u kojima ne igra juve,inter,milan,roma sto znaci da cemo jedino kvalitetno od fudbala gledati kada igraju palermo,sampdorija,napoli,udine,genova,i mozda jos 1-2 ekipe ali samo u medjusobnom duelu onda mislim da treba da se napravi izuzetak kad se igra NFL iako nisam fan doticnog sporta....izgleda da mi ostaje avala i da jurim kada ce da prenose juve....pozz

hogarstrasni
    Guest

[quote author=NE Patriots link=topic=631.msg29028#msg29028 date=1217703685]
    evo i ja da kazem nesto

pa sta da kazem,eto taman stigli do nekog minimuma koji svaki NFL fan zeli a to je 2 nedeljno uzivo i pola playoffa,moze mnogo bolje,i trebalo bi ali nije lose,nazalost uskace nam utakmica serije A,pocinje u 20:30,drugim recima najnezgodniji termin sto se NFLa tice,eto toliko smo se ganjali sa Francuzima,kad oni odose dodje kalco,meni je ovde najstrasnije sto ko god udje ima privilegiju u odnosu na NFL,pa da se i badminton pojavi odma bi dobio status popularniji od NFLa,uveren sam da nijedna utakmica serije a koja se inace prenosi jos na Avali i OBNu nece biti popularnija od NFLa koji dobija sve vise fanova,nazalost po svemu sudeci idemo na proslogodisnji mod,prve utakmice nece biti,jedino snimak u ponedeljak,a druga ce kasniti celu cetvrtinu,drugim recima jadno ili bedno,okrenite ga kako god hocete,mislim da bi ipak trebalo cekati zvanicno saopstenje,ali do sada nazalost sve ukazuje na prethodno pomenuti razvoj dogadjaja,zao mi je toliko kao i vama,zaista sam bio srecan zbog nove NFL sezone koja se procenjuje da ce biti najinteresantnija u poslednjih 20 godina,steta ja to propustiti zbog jedne Italijanske lige,koja moze i u SK plus i na snimak,medjutim eto izgleda ponovo tuzan kraj za nas.... :'(

Sa druge strane nista ne zavisi od nas,nego SK procenjuje sta ce se pustati i kako,tako da,bice kako oni kazu,a vi pokusajte da se snadjete preko satelitske,ako ne preko nje,zadovoljite se odlozenim snimcima kad vec znate rezultat,skupljanjem mrvica druge utakmice uzivo bez pocetka,ili na kraju krajeva,gledajte tackice kako se pomeraju na NFL.comu,tuzno ali i realno

Jesam moderator,ali sam ovu poruku napisao kao jedan veliki NFL fan,neka drugi daju odgovore,ja cu da se odaljim

Pozdrav :'(
    [/quote]

ta vredi odloen snimak ako ga budu putali pre podne
    a verovatno o?e zato to ?e snimak talijana i?i u udarnom terminu,kao to se deavalo sa francuzima i ako je zavrena 0-0
    urednici programa su sve gori,treba da odu da ur?euju neku seosku televiiju i da batale ovako ozbiljan posao

NE Patriots
    Guest

[quote author=Layzick link=topic=631.msg29032#msg29032 date=1217705256]
    posto je po svemu sudeci SK otkupio prava za italijansku ligu ali samo utakmice u kojima ne igra juve,inter,milan,roma sto znaci da cemo jedino kvalitetno od fudbala gledati kada igraju palermo,sampdorija,napoli,udine,genova,i mozda jos 1-2 ekipe ali samo u medjusobnom duelu onda mislim da treba da se napravi izuzetak kad se igra NFL iako nisam fan doticnog sporta....izgleda da mi ostaje avala i da jurim kada ce da prenose juve....pozz
    [/quote]
    drago mi je sto imas takvo misljenje,tako je,nece biti jaki timovi,pa sve spada na te timove sto si pomenuo.....pozdrav

e pa Hogare,ti ovde dajes najstroze komentare,ali i najpametnije,tako ispade ;)

Datum registracije
    31.07.2008
    Moć reputacije
    486

pa mozda nisam fan NFL-a ali sam realan....ne znaci mi nista da gledam utakmicu lecce-reggiana

Strana 3 od 303 PrvaPrva 1 2 3 4 5 13 53 103 ... PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

• Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •