Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Oprostio se i Del Piero od Serie A Zadnji mec u dresu Juvea bice u 20. maja u finalu kupa protiv Napolia

      Comment


      • Del Piero podize trofej sampiona Italije.jpg

        Grazie Del Piero

        Comment


        • ode stara garda del piero,gatuso,nesta ,sedorf,zambrota,inzagi fala im za sve i sto su seria a predstavljali u najboljem svijetlu,imali su karizmu i sjaj koje druge lige nemaju. tuzno je bilo danas gledat kako gatuso zambrota inzagi placu i kako je milan jedna velika porodica,stvarno dirljiva slika sa san sira a evo i kako je to legendarni crudeli dozivio
          http://www.youtube.com/watch?feature...v=JzJ4k5MwFoA#!
          Last edited by goodboy; 13-05-12, 21:14.

          Comment


          • Stvarno mi je zao nekih igraca , del Piero , Gatuzo , Sedorf , Nesta , Pipo , pa i Raul sa druge strane , svi su ti igraci predstavljali i dali mnogo fudbalu , dolaze novi , rekonstrukcije , cuda ali svi su imali nesto svoje , neku karizmu , Gatuzo mesar Nesta jedan od najboljih defanzivaca koji su ikada igrali u Italiji , prvo u Laciju pa i Milan ... Sedorf jedan od najvecih ratnika ove lige , o Pipu i del Pieru ne treba trositi reci , dela govore za njih... Zambrota isto dok je igrao u Juveu prvo veznog pa onda i beka neke velike partije pruzao , steta , steta ali na mladima svet ostaje
            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

            Comment


            • Militoooooooooo
              sigpic

              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

              Comment


              • Di Natale u stilu pravog lidera...

                Destro opet strelac.
                IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • Udineze u kvale za LS , Lece u Seriu B a Pescara u Seriu A
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Svaka cast Aleksu,legenda je legenda... Mnogo mi je krivo sto nisam gledao utakmicu,bio sam na ekskurziji,ali gledao sam neke snikme,zaista svaka mu cast za sve sto ej pruzio Juventusu i veliko HVALA!!
                    Veliko postovanje za Nestu,Sedorfa,Inzagija i Gatuza,svaka cast na velikoj karijeri i sjajnim partijama... Vreme je za mlade igrace,steta za ove sarije,ali jednostavno svaki put se radja neki novi mladi talentovan igrac,ali i dalje se znaju legende klubova..

                    Svaka cast!
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Nikad nijedna liga u jednom danu nije izgubila toliko velicina. Od kad pratim fudbal ti ljudi su bili u Calciu, kad se pomene Calcio misli se na njih. Nista vise nece biti isto.
                      Ja bih se ipak zadrzao na Nesti i Aleksu. Nesta je jedan od najboljih stopera svih vremena, krivo mi je sto je iz meni omiljenog presao u klub koji najmanje volim ali je stvarno nevjerovatan stoper.
                      Aleks je igrac zbog koga se gleda fudbal. I stvarno je jadan potez uprave da mu ne produze ugovor. Covjeku se jos igra, moze i dalje. Citav zivot je u Juveu, napadac fantazista, sve je manje takvih igraca. Nevjerovatna legenda, primjer na terenu i van njega.
                      Danas se zavrsi i moje djetinjstvo.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Nikad nijedna liga u jednom danu nije izgubila toliko velicina. Od kad pratim fudbal ti ljudi su bili u Calciu, kad se pomene Calcio misli se na njih. Nista vise nece biti isto.
                        Ja bih se ipak zadrzao na Nesti i Aleksu. Nesta je jedan od najboljih stopera svih vremena, krivo mi je sto je iz meni omiljenog presao u klub koji najmanje volim ali je stvarno nevjerovatan stoper.
                        Aleks je igrac zbog koga se gleda fudbal. I stvarno je jadan potez uprave da mu ne produze ugovor. Covjeku se jos igra, moze i dalje. Citav zivot je u Juveu, napadac fantazista, sve je manje takvih igraca. Nevjerovatna legenda, primjer na terenu i van njega.
                        Danas se zavrsi i moje djetinjstvo.
                        Isti slucaj Cela ona generacija polako nestaje tj svi zavrsavaju svoje karijere.

                        Comment


                        • Calcio izgubi mnogo igraca koji su bili asocijacija kada se spomene Clacio upravo.
                          Gattusa cu da pamtim po njegovim startovima. Bio je pravi fudbaler i ratnik na terenu, igrao je tipicni talijanski stil fudbala. Za Nestu ne treba puno pricati. Mogao je jos da odigra jednu sezonu, jos on moze Messia da strpa u mali dzep, sto se pokazalo vise puta ove sezone. Steta sto Alex ne ostaje jos malo u Juveu. Ljudina je na terenu i van njega, ostao je uz Juventus kad je najteze bilo tom klubu, s njima se vratio u Seriu A i evo osvojio s njima ligu upravo. Uprava je mogla dati bar jos jednu godinu tom covjeku.
                          Pippo je prica za sebe

                          Comment


                          • Tim sezone po goal.com-u...

                            http://www.goal.com/en/news/1717/edi...di-natale-star
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Comment

                              Working...
                              X