Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravooo Juve...svaka cast na fantasticnoj sezoni,Juve je dokazao da je najbolji...

    P.S. Hvala Rosso,Dale i Dacha i svi ostali
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Naravno, cestitke Juveu na tituli
      "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

      Comment


      • Samo se nadam da ce u 38. kolu Juve odigrati koliko - toliko ozbiljno , jer u suprotnom bilo bi odvratno da izgube po prvi put u 38. kolu ..
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • Cela sezona bez poraza, zaista neverovatno. Jos jedna utakmica i Juve dobija epitet The Invincibles, iskrene cestitke na tituli od nerazzurrice
          "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

          Comment


          • Comment


            • Ja bar ne moralisem. Mrzim Juve necu sad lagati jer su prvi. Mrzim ih i krivo mi je. Jedini 'talijanski klub koji ne volim ali isto tako njegovu velicinu iz ugla sportskog i organizacionog aspekta nikad nisam zaobisao. Svaka im cast al' sve najgore im zelim

              Comment


              • Takodje ne simpatisem Juve, nikad nisam, ali su na fascinantan nacin osvojili titulu i za to im svaka cast!

                Comment


                • Cestitke svima koji vole Juve pa i meni samom na tituli nisam fan kao nekada ali i dalje je medju omiljenim timovima na svetu
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Sve cestitke Miko od srca
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Originally posted by Miko View Post
                      Cestitke svima koji vole Juve pa i meni samom na tituli nisam fan kao nekada ali i dalje je medju omiljenim timovima na svetu
                      Za tebe posebna cestitka

                      Comment


                      • Ima li dje Fante, on garant navija za Juve!
                        sigpic

                        Comment


                        • Ja sam pisao post kad sam dosao na forum a i u Juve temi spominjao da sam uz Juve poceo pratiti fudbal i da sam bio veliki fan tj bio mi je omiljeni klub dok je Davids igrao ;) Kad je otisao desio se onaj skandal , nisam veliki bjankoner ali definitivno u Italiji Juve pa Lacio

                          edit : hvala na cestitkama
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Ih sutra u skoli ima puknem najmanje 500 kinti,rekao sam drugovima ako Juve osvoji titulu izbacujem pivo(2 l ),a nece se stati na 1 sigurno
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • Originally posted by Vladan View Post
                              Ima li dje Fante, on garant navija za Juve!


                              Hvala svima na cestitkama, cekalo se punih 6 godina, zasluzili smo ovaj skudeto

                              Comment


                              • Čestitam momci, radujte se, ali izvin'te Inter mi je trenutno hit, pa još het-trik Milita.. ooooo daaa....
                                Nadam se boljoj sledećoj sezoni i nekim promenama.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X