Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Rossonero View Post
    Mozes li mi ovo malo bolje objasnit?

    Jel Milan kriv sto ste vi veceras uzeli samo bod protiv Lecce-a?

    O cemu ti ustvari pises?
    De tebra nemoj da me qutas, jer sam prilicno nervozan. Al vas sreca hoce ove sezone, cak i previse. Sve vam se nekako poklopi. Ne mozete vi ispasti iz trke za Skudeto pa da je smak sveta. Pa cak i Dacha napisa da bi bilo nerealno da osvojite ove sezone.

    Comment


    • Niej nerealno,nego ste vise zasluzili,a nas ne sere,i jedni i drugi su davali golove pred kraj utakmica,i jedni i drugi dobijali jedva,sa 1-0
      sigpic
      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        De tebra nemoj da me qutas, jer sam prilicno nervozan. Al vas sreca hoce ove sezone, cak i previse. Sve vam se nekako poklopi. Ne mozete vi ispasti iz trke za Skudeto pa da je smak sveta. Pa cak i Dacha napisa da bi bilo nerealno da osvojite ove sezone.
        Znam brate kako da kad izgubis bodove na ovaj nacin , al isto tako probaj malo neke stvari zadrzat a ne pisati onakve stvari.

        Naravno i ja se slazem s Dachom , pa brate 36 kola (utakmica) Juventus je bez izgubljene utakmice sto je za , ako oni nisu zasluzili (Scudetto) onda stvarno

        Realnost je da su dva kola do kraja i da Juventus ima +1 ispred Milana.

        Inter-Milan
        Milan-Novara

        Cagliari-Juventus
        Juventus-Atalanta

        Comment


        • Juve je normalno zasluzio titulu, uostalom ko dobija titule nezasluzeno? A i da mi osvojimo bice zasluzeno.

          -1, ja ne gubim nadu.

          Comment


          • Originally posted by Dusan View Post
            Juve je normalno zasluzio titulu, uostalom ko dobija titule nezasluzeno? A i da mi osvojimo bice zasluzeno.

            -1, ja ne gubim nadu.
            Tako je Dule brate

            Ceka nas veoma teska utakmica protiv Intera.
            Last edited by Rossonero; 02-05-12, 22:30.

            Comment


            • Kako su meni presmijesne te price zasluzili su vise. Tako je i Siti zasluzio vise jer je dobio oba derbija. Igra se 38 utakmica, onaj koji bude imao bod vise je zasluzio, nema prevare kad se odigra toliko utakmica. Ako je gol razlika ono sto ce rijesiti ni tu nema nikakvih problema, onaj koji ima bolju je zasluzio i to je to.
              Ja stvarno ne volim Milan i volio bi da Juve osvoji i sve od Juvea zavisi. Dobiju dvije do kraja osvojili su titulu, ne dobiju dvije, a Milan dobije Milan zasluzeno, simpe as that.

              Sto se pak Ljajica tice uvijek sam se pitao zasto je ponizenje izvesti igraca prije poluvremena. Ja da sam trener i da mi se igrac raspada izveo bih ga u 15. minutu. Ispilio se tek i nasao da aplaudira treneru i da se nesto buka. Jeste talenat ali je jedan od najgorih igarca Fiorentine ove godine, maltene nista ne radi na terenu. Treba da je srecan sto sa toliko godina koliko ima uopste i igra, posto mi je jedna od vecih misterija kako on igra u jednom Calciou. To opet uopste ne opravdava postupak Delija debila. Nista mu ovo nije trebalo. Zna se kako se kaznjava igrac u ovakvim situacijama, a posto on ode onda bi klub trebao da kazni Ljajica.
              sigpic

              Comment


              • A jbg posle onakvog gola ne ocekujte neki normalan/objektivan post. Al neporazeni smo i stvarno sve jace ekipe u Serie A smo pobedili, neke i 2x. Taman se odlepili od Milana i onda dodje neki bedni Lecce koji centar nije presao ceo mec i onda dobiju onakav poklon. Msm ne mogu se ljutit na najveceg golmana ikada, ali mi krivo u pm sto bas sad da nam se to desi.

                Pa verujte mi da bi u ovom trenu cak i pristao da izgubimo titulu al pod uslovom da ispadne ovo smece od ekipe zvano Lecce.

                Comment


                • Originally posted by Prototype View Post
                  De tebra nemoj da me qutas, jer sam prilicno nervozan. Al vas sreca hoce ove sezone, cak i previse. Sve vam se nekako poklopi. Ne mozete vi ispasti iz trke za Skudeto pa da je smak sveta. Pa cak i Dacha napisa da bi bilo nerealno da osvojite ove sezone.
                  Ma ajde bre Juventus nije igrao Evropu uopste a Milan dosao nadomak izbacivanja Barselone koju bi i izbacio da nije brutalno pokraden i opet ostao u trci. 2 puta su kvalitetnija ekipa, naravno da cu da navijam da osvoji Ibrahimovic titulu a ne Matri i Kvaljarela.

                  Comment


                  • Originally posted by Prototype View Post
                    A jbg posle onakvog gola ne ocekujte neki normalan/objektivan post. Al neporazeni smo i stvarno sve jace ekipe u Serie A smo pobedili, neke i 2x. Taman se odlepili od Milana i onda dodje neki bedni Lecce koji centar nije presao ceo mec i onda dobiju onakav poklon. Msm ne mogu se ljutit na najveceg golmana ikada, ali mi krivo u pm sto bas sad da nam se to desi.

                    Pa verujte mi da bi u ovom trenu cak i pristao da izgubimo titulu al pod uslovom da ispadne ovo smece od ekipe zvano Lecce.
                    Zasto? Ako je ko zasluzio da ostane to je Lece, igraju prelijep fudbal. Neka ispadne Fiorentina raspala i neka Jovetic bjezi iz te raspadne ekipe, samo neka Lece ostane!
                    sigpic

                    Comment


                    • Nije Lecce ovde krivo nista,jbg ja da igram za Lecce ne bih mogao da dam gol Juventusu realno,dobacio bih saigracu ili bih pucao u pizdu materinu van stadiona,al momci se bore za opstanak treba i njih razumeti. Ali uvek dodje ono kad ne iskoristis svoje sanse(a bilo ih je mali milion) sledi kazna sto se i dogodilo.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                        Ma ajde bre Juventus nije igrao Evropu uopste a Milan dosao nadomak izbacivanja Barselone koju bi i izbacio da nije brutalno pokraden i opet ostao u trci. 2 puta su kvalitetnija ekipa, naravno da cu da navijam da osvoji Ibrahimovic titulu a ne Matri i Kvaljarela.
                        Po cemu su oni to kvalitetniji. Pa sabili smo ih u 3/4 tekme koje smo odigrali ove godine. Svaki jaci tim smo pobedili. Kakva im je sredina raspala u odnosu na nasu, nebo i zemlja. Istina imamo slabiji napad. Al taj Milan ima jaci napad i od jednog Manchestera. Msm necu da diskutujem o pojedinacnom kvalitetu, ne pricamo o jbnom tenisu vec o timskom sportu. Gde smo kao kolektiv ispred Milana.

                        Cuj dosao nadomak izbacivanja. Kradja, ne secas se one kradje u prvoj tekmi i kad nije sudjeno 2 penala za Barsu. Ajd ne mora 2 ali bio je jedan cist penal nad Puyolom. Nije ovo provokacija upucena rosonerima vec objektivno misljenje o tom dvomecu.

                        Comment


                        • Tek sam sad vidio sta je uradio Buffon...

                          Ne znam sve sto mogu reci i najbolji grijese.
                          Last edited by Rossonero; 02-05-12, 22:50.

                          Comment


                          • Originally posted by Prototype View Post
                            Po cemu su oni to kvalitetniji. Pa sabili smo ih u 3/4 tekme koje smo odigrali ove godine. Svaki jaci tim smo pobedili. Kakva im je sredina raspala u odnosu na nasu, nebo i zemlja. Istina imamo slabiji napad. Al taj Milan ima jaci napad i od jednog Manchestera. Msm necu da diskutujem o pojedinacnom kvalitetu, ne pricamo o jbnom tenisu vec o timskom sportu. Gde smo kao kolektiv ispred Milana.

                            Cuj dosao nadomak izbacivanja. Kradja, ne secas se one kradje u prvoj tekmi i kad nije sudjeno 2 penala za Barsu. Ajd ne mora 2 ali bio je jedan cist penal nad Puyolom. Nije ovo provokacija upucena rosonerima vec objektivno misljenje o tom dvomecu.
                            Hahahahah koja smejurija, pokraden Milan najruznije svi videli samo ti i ostali koji za Barsu navijaju nisu. Jaca su ekipa bolja 2 puta i kvalitetnija videces sledece sezone kad Juve bude igrao i Evropu i prvenstvo koji ce bude i kako ce da prodje ako ne bude doveo 5 kvalitetnih igraca.

                            Comment


                            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                              Hahahahah koja smejurija, pokraden Milan najruznije svi videli samo ti i ostali koji za Barsu navijaju nisu. Jaca su ekipa bolja 2 puta i kvalitetnija videces sledece sezone kad Juve bude igrao i Evropu i prvenstvo koji ce bude i kako ce da prodje ako ne bude doveo 5 kvalitetnih igraca.
                              Videcemo tebra... naravno da bez kvalitetnih pojacanja necemo tako lako izaci na kraj sa tako gustim rasporedom. Treba nam kvalitet, praktivno vapimo za tim WC igracem u napadu koji ce resavati tekme.

                              Comment


                              • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                                Hahahahah koja smejurija, pokraden Milan najruznije svi videli samo ti i ostali koji za Barsu navijaju nisu. Jaca su ekipa bolja 2 puta i kvalitetnija videces sledece sezone kad Juve bude igrao i Evropu i prvenstvo koji ce bude i kako ce da prodje ako ne bude doveo 5 kvalitetnih igraca.
                                Ala ga ti pretera...2x puta bolja i kvalitetnija...

                                Comment

                                Working...
                                X