Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A gdje je Matri jbt...

    Comment


    • Tamo gde i treba da bude,vece je pitanje sta je sa Vucinicem,da l' je stvarno bolest u pitanju ili nema mesta.

      Comment


      • Nemoj tako ume Matrija da usere
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Jedan od glupljih transfera

          Comment


          • Barzalji jebem ti sunce.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Nije Barzalji nego Bonucci

              Comment


              • golasoooooo bravo milan............. ;)

                Comment


                • Sjebo sam se. Jos gore sto ej Bonuci
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by Layzick View Post
                    Tamo gde i treba da bude,vece je pitanje sta je sa Vucinicem,da l' je stvarno bolest u pitanju ili nema mesta.
                    Juventus je promijenio formaciju s pocetka sezone 4-4-2 na sadasnjih 3-5-2 sa tri visoka stopera,meni je odmah jasno bilo dolaskom Boriella da ce Mirko na klupu,jer trener tezi od pocetka sezone ovoj formaciji a Vucinic se ne uklapa u Conte-ove planove za ovaj nacin igre,sada ima igrace za to i mislim da ce nastavak sezone igrati ovako...Nocerino igra odlicno ove sezone,strasno pojacanje,vrlo miran i stavilan veznjak

                    Quaglarella je bolji igrac od Matri-a koji je teski prosjek
                    Last edited by AK47; 25-02-12, 20:17.
                    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


                    #the return

                    Comment


                    • Cist gol Milanov.
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Cist gol ponistise Milanu, jbm ti odbranu i formaciju

                        Comment


                        • Jel moguce da ovo pomocni sudac nije vidio da je lopta presla gol crtu ?????

                          Idi sudija u tri pm.

                          Comment


                          • jebem ti ovakve sudije...............oj majko mila

                            Comment


                            • E ovo je stvarno sramota iako sam Juventusov navijac ovo sam ja video da je usla u gol a sudija nije, no opet bice price o ovome.
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Kakve greske Juvea, da li je moguce da je Konte ovu formaciju izveo, pa za nju je najvise uigravanja i vremena potrebno a on je nasao da eksperimentise protiv ovako jakog Milana. Rezultat je posle ovakve greske trenera vise nego ocekivan.

                                Comment

                                Working...
                                X