Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Brajkula View Post
    Kapiram o cemu pricas, poludeo bih isto kao i ti!
    Mada prodali smo vam Pipa, mada je isti bio samo 3,4 sezone kod nas...nije isto.
    ma pipa ste prodali sa smjeskom misleci da ste nam ga uvalilikad ono kurkopipo se preporodio i postao jos jedna legenda kluba

    Comment


    • Originally posted by goodboy View Post
      decko smiri malo dozivljaj ,niko se ovde ne prepucava ccc.samo sam ukazao da imate topic juve pa tamo mozete da pricate kolko hocete o juvetu.ipak je ovo seria a topic a ovde ne pricate o ligi vec samo o svom timu i to na dvije vezane stranice.pa ni mi milanezi ne pisemo ovde .
      Tako mi se ucinilo da si nastupio....msm opusteno druze A sto se tice dela da ne pisete ovde, ja vam ne branim, samo izvolite ;)
      Originally posted by goodboy View Post
      ma pipa ste prodali sa smjeskom misleci da ste nam ga uvalilikad ono kurkopipo se preporodio i postao jos jedna legenda kluba
      hahaha....jeste kljusina kenjarska, realno je uz Maldinijia, Gatuza i Pirla igrac koga cenim iz AC-a

      Comment


      • mogu ga voljet ili mrzit ali lik uredno obavlja svoj posao a to je davanje golova hahah

        Comment


        • Originally posted by goodboy View Post
          mogu ga voljet ili mrzit ali lik uredno obavlja svoj posao a to je davanje golova hahah
          Ali sto sam Mrzeo Sevcenka dok je igrao za Milan, pa to je neopisivo...mada sa njim ili bez njega ipak to bila nasa era u Seriji A

          Comment


          • Takodje Sevcenko jedan od onih koje sam najvise mrzeo u Milanu.
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • U Seriji B, Padova pobedila Torino u gostima 2:0 i plasirala se u PO za ulaz u Seriju A zajedno sa Novarom, Varezeom i Ređinom. Već su se plasirali Atalanta kao šampion Serije B i Sijena koja je bila 2. na tabeli...

              Promotion play-offs
              Semi-finals, 1st leg
              Thursday June 2


              Reggina-Novara (17.30)

              Padova-Varese (20.00)

              2nd leg
              Sunday June 5


              Varese-Padova (17.30)

              Novara-Reggina (20.00)

              Play-off Final

              1st leg, Thursday June 9 (19.45)

              2nd leg, Sunday June 12 (19.45)

              http://www.football-italia.net/may29s.html
              IO NON RUBO IL CAMPIONATO
              ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
              C'E SOLO L'INTER

              Comment


              • IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                C'E SOLO L'INTER

                Comment


                • 7 golova Juventusovih igraca
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Originally posted by bice View Post
                    7 golova Juventusovih igraca
                    Brojao si

                    To znači da si gledao klip ;)

                    Ali kakvi golovi Alexis Sancheza
                    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                    C'E SOLO L'INTER

                    Comment


                    • Alexis

                      Comment


                      • Pa jesam
                        Ali Amauri 2 gola petom i makazicama
                        Najvise puta dobri golovi su dati Violi
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=516106

                          Lepo sam vam rekao da namestaju

                          Comment


                          • Originally posted by Vule_89 View Post
                            Opet krenuli

                            Ali nije ovo ni nalik Kalčopoliju gde su bili upleteni sami klubovi. Ovde je grupa određenih ljudi, među njima i bivša zvezda Serie A Đuzepe Sinjori (koji je navodno vodja organizacije) i pojedini bivši igrači kao i sadašnji iz Serie B. Spominje se i Doni iz Atalante...

                            Uglavnom su sumnjivi mečevi Serie B i nižih liga mada se pročulo da ima veze i meč Inter-Leće. Ali šta je bilo Sinjori je igrao tu 3+ a došlo je samo 1:0 za Inter. Kažu da je posle tog meča bilo dosta prepirki u samoj njihovoj grupi jer neko nije dobro odradio posao. Verovatno su pokušali da potkupe nekog igrača Lećea...
                            Inače u Seriji B se sumnja da su neki igrači bili i drogirani od strane ove grupe!?

                            Nije ni čudo što je neki put u Italiji kvota na X manja od 2,00 kad su se vršile ogromne uplate od strane ove grupe na kladionicama na Istoku...

                            Biće detaljna istraga sada... Još je Atalanta ušla u Seriju A ponovo a njihov najbolji igrač (Doni) je sumnjiv isto.

                            A Sinjori je inače bivši italijanski reprezentativac, imao je savršenu tehniku. Najbolji deo karijere je imao u Laciju, ja ga se sećam dok je igrao za Bolonju...
                            IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                            ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                            C'E SOLO L'INTER

                            Comment


                            • Originally posted by Vule_89 View Post
                              Znamo da namestaju ali ne namestaju u svakoj mogucoj ligi na svetu kao sto ti kazes,a Italijani nisu ni prestajali.

                              Italijani se opet brukaju,samo ce jos vise da padnu.
                              sigpic

                              Comment


                              • Pa ne bih bas rekao da ne namestaju u svakoj,ali dobro...;)

                                Comment

                                Working...
                                X