Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    [quote author=Layzick link=topic=631.msg41942#msg41942 date=1230507477]
    ma budala klasicna,al ko ga je doveo ne cudi me......jos kad se setim da su deshampsa oterali
    [/quote]

    Stvarno je uprava Juventusa nenadmasna u nevidjeno glupim potezima! Kad se setim da su pustili Anrija u Arsenal dok je ovaj bio jos mlad... debili..

    Comment


    • Odg: seria a

      [quote author=milanche link=topic=631.msg42047#msg42047 date=1230574460]
      [quote author=Layzick link=topic=631.msg41942#msg41942 date=1230507477]
      ma budala klasicna,al ko ga je doveo ne cudi me......jos kad se setim da su deshampsa oterali
      [/quote]

      Stvarno je uprava Juventusa nenadmasna u nevidjeno glupim potezima! Kad se setim da su pustili Anrija u Arsenal dok je ovaj bio jos mlad... debili..
      [/quote]
      To je bilo dogovoreno,i znalo se da ce Arsenal dobiti Anrija,jos pre nego sto je dosao u Juve,jer su Arsenal i Juventus kao neki bratski klubovi,a njima je onda trebao napadac,pa su im ga ovi dali,pod izgovorom ne talentovan.
      Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

      Comment


      • Odg: seria a

        [quote author=Liverpool FC link=topic=631.msg42049#msg42049 date=1230574618]
        [quote author=milanche link=topic=631.msg42047#msg42047 date=1230574460]
        [quote author=Layzick link=topic=631.msg41942#msg41942 date=1230507477]
        ma budala klasicna,al ko ga je doveo ne cudi me......jos kad se setim da su deshampsa oterali
        [/quote]

        Stvarno je uprava Juventusa nenadmasna u nevidjeno glupim potezima! Kad se setim da su pustili Anrija u Arsenal dok je ovaj bio jos mlad... debili..
        [/quote]
        To je bilo dogovoreno,i znalo se da ce Arsenal dobiti Anrija,jos pre nego sto je dosao u Juve,jer su Arsenal i Juventus kao neki bratski klubovi,a njima je onda trebao napadac,pa su im ga ovi dali,pod izgovorom ne talentovan.
        [/quote]

        pa i onda su glupavi.a i Vieri-a su bili prodali dok je jos bio veliki potencijal

        Comment


        • Odg: seria a

          ne pricam ja o tadasnjoj upravi,ta je bila odlicna jedina mrlja je da kazemo henry.....ali realno nije dovoljno dobar da bih igrao u takvoj ligi.....ja pricam o ovoj sada.....

          Comment


          • Odg: seria a

            [quote author=Layzick link=topic=631.msg42054#msg42054 date=1230577605]
            ne pricam ja o tadasnjoj upravi,ta je bila odlicna jedina mrlja je da kazemo henry.....ali realno nije dovoljno dobar da bih igrao u takvoj ligi.....ja pricam o ovoj sada.....
            [/quote]

            ko nije dovoljno dobar?

            Comment


            • Odg: seria a

              [quote author=milanche link=topic=631.msg42055#msg42055 date=1230579650]
              [quote author=Layzick link=topic=631.msg42054#msg42054 date=1230577605]
              ne pricam ja o tadasnjoj upravi,ta je bila odlicna jedina mrlja je da kazemo henry.....ali realno nije dovoljno dobar da bih igrao u takvoj ligi.....ja pricam o ovoj sada.....
              [/quote]

              ko nije dovoljno dobar?
              [/quote]
              Da to ni meni sad nije jasno?
              Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

              Comment


              • Odg: seria a

                Henry.......vidi se da mu ne odgovara italijanski fudbal.....

                Comment


                • Odg: seria a

                  otkud se to zna da li mu odgovara italija,bio u italiji prije oko 15godina ,
                  njega mozes staviti u bilo koju ligu,i on ce se priviknuti,ove sezone u barsi,sve bolji i bolji...samo treba vremena da se privikne igri,
                  ...nista to ne mora da znaci,kako je sevcenko sjeb. se u engleskoj,a sad kad se vratio prosjecan napadac...nema vise seve niti ce ga ikad biti...
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    [quote author=manda link=topic=631.msg42078#msg42078 date=1230630585]
                    otkud se to zna da li mu odgovara italija,bio u italiji prije oko 15godina ,
                    njega mozes staviti u bilo koju ligu,i on ce se priviknuti,ove sezone u barsi,sve bolji i bolji...samo treba vremena da se privikne igri,
                    ...nista to ne mora da znaci,kako je sevcenko sjeb. se u engleskoj,a sad kad se vratio prosjecan napadac...nema vise seve niti ce ga ikad biti...
                    [/quote]

                    Bas tako. Ali Anri sada cak i kada je u dobroj formi nije ni blizu onog Anrija od recimo 1999. do 2005. (neko vreme je bio ubedljivo najbolji napadac na svetu),A Seva bolje da se penzionise jer samo se bruka.Jos od finala LS kada je Milan izgubio od Liverpoola(hvala Bogu na tome) malte ne da nije odigrao mec na tako visokom nivou.

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      sevi je sad ovaj drugi dio sezone biti ili ne biti,a naj fascinantnije je za mene onaj gilardino iz fiorte...svaka mu cast...nisu mu dali radi inzagija idrugih(padavicara u milanu) da spoji pet utakmica u milanu u prvoj postavi...da igra ko covjeknego samo sa klupe ulazi izlazi,a sad trpa ko lud iz inata milanu..
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        [quote author=manda link=topic=631.msg42107#msg42107 date=1230655211]
                        sevi je sad ovaj drugi dio sezone biti ili ne biti,a naj fascinantnije je za mene onaj gilardino iz fiorte...svaka mu cast...nisu mu dali radi inzagija idrugih(padavicara u milanu) da spoji pet utakmica u milanu u prvoj postavi...da igra ko covjeknego samo sa klupe ulazi izlazi,a sad trpa ko lud iz inata milanu..
                        [/quote]

                        aha igra fenomenalno i prava je napast za svaku odbranu i golmane a u Milanu kao da je imao dve leve.neverovatno koliko sredina utice na neke igrace.

                        Comment


                        • Comment


                          • Odg: seria a

                            ?ordjo Kjelini...grohotom se smijem... ;D ;D ;D ;D

                            vidic i ferdinand uzese ligu prvaka i ostale titule da ih ne nabrajam...a nema ih,ali iskusni italijan... ???
                            Man.utd....samo ronaldo....a cudime sto njega stavisi,zabio samo 50-ak golova prosle sezone...malo je osvojio man.utd prosle sezone trebao je i dva kupa engleske...sramota...

                            italijani su italijani...nista cudno
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              Chieliini jeste sigurno u rangu vidica i ria...ne kazem da je bolji ali je ta klasa,isto kao i puyol....bilo ko od njih da je izabran ne bih bila greska....po meni terry ne zasluzuje mesto u ovom timu,iskreno bio mi je ispod proseka prosle godine,isto tako lampard definitivno ne zasljuzuje mesto,neznam na osnovu cega je dobio ispred nekih fudbalera mesto...za ostalo se slazem mada mi je cudna formacija biranja pomalo

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X