Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    muntari presudio...
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: seria a

      realno bio je bolji inter........losa postavka igre ranijerija i povreda tiaga je mnogo presudila

      Comment


      • Odg: seria a

        ne znam samo sam vidio gol, muntarija,austriski golman juvea mozda je mogao da odbrani,
        vazna pobjeda za inter posto vidim da milan izgubi dva boda od torina...sad su sami na vrhu...
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: seria a

          [quote author=manda link=topic=631.msg39456#msg39456 date=1227478723]
          ne znam samo sam vidio gol, muntarija,austriski golman juvea mozda je mogao da odbrani,
          vazna pobjeda za inter posto vidim da milan izgubi dva boda od torina...sad su sami na vrhu...

          [/quote]
          Da da,aj jos nekoga da cujem da se smeje zato sto navijam za Torino. >
          Forza Torino!
          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

          Comment


          • Odg: seria a

            grohotom se smejem

            Comment


            • Odg: seria a

              Ja ne mogu smisliti da neko moze navijati za liverpul,psz,valensiju i dobro torino,
              prve tri rodjeni gubitnici u zadnje dve sezone,narocito,
              malte ne borba za opstanak,to su ekipe koje mjenjaju velki broj igraca,sad su u vrhu, ali vec padaju,i na kraj sezone njima dosta liga sampiona 4.pozicija...ako uspju i to

              crveni djavoli iz mancestera i nebesko plavi sa olimpika su najjaci....samo da znas...osim torina oni melju sve od reda...samo da to naglasim!!!! ;D ;D
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: seria a

                [quote author=manda link=topic=631.msg39504#msg39504 date=1227573403]
                Ja ne mogu smisliti da neko moze navijati za liverpul,psz,valensiju i dobro torino,
                prve tri rodjeni gubitnici u zadnje dve sezone,narocito,
                malte ne borba za opstanak,to su ekipe koje mjenjaju velki broj igraca,sad su u vrhu, ali vec padaju,i na kraj sezone njima dosta liga sampiona 4.pozicija...ako uspju i to

                crveni djavoli iz mancestera i nebesko plavi sa olimpika su najjaci....samo da znas...osim torina oni melju sve od reda...samo da to naglasim!!!! ;D ;D
                [/quote] A zasto Torino stede? Kad sve melju nek se i njemu napiju krvi Pozdrav Manda!

                Comment


                • Odg: seria a

                  zato sto torino ima istoriju,on je 1909,bio tri puta prvak italije za redom,
                  i oni od tada imaju mentalitet pobjednika....
                  taj mentalitet im je pomagao,kad ispadnu serije A u seriju B,da se vrate brzo u prvu ....razumjes ;D
                  torino.................. ;D

                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    Valencia je baksuzan tim,i tu nema pogovora,ali kad osvojimo Primeru videcete,sta ce biti.
                    Liverpool hmhm pa pogledaj tabelu
                    PSG sad ima tim za velike domete
                    Kao ja sto ne razumem da neko moze da navija za Gijon u Spaniji.
                    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      [quote author=Liverpool FC link=topic=631.msg39525#msg39525 date=1227619230]
                      Valencia je baksuzan tim,i tu nema pogovora,ali kad osvojimo Primeru videcete,sta ce biti.
                      Liverpool hmhm pa pogledaj tabelu
                      PSG sad ima tim za velike domete
                      Kao ja sto ne razumem da neko moze da navija za Gijon u Spaniji.
                      [/quote]

                      gdje rece ja,da navijam za gion u spaniji...sta pricas ti... ??? ???

                      Prvo procitaj,rekao sam eto uvalio 4 u utakmici protiv giona7-0,kad navedem da je neko dao golove protiv nekog kluba ne znaci da navijam za njih(gion ???)
                      man.utd i lacio ko sto rece vise puta...navijam ;D

                      A sto se tice valencije ona je uradila sto je uradila,ove sezone,zadnjih tri cetri utakmice raspaju bodove,ako ovako nastave nece biti ni kupa uefe ;D ;D
                      Liverpul,liverpul...duga je sezona... ;D
                      Sad kad su uzeli lijon,najjaci su...,ali jednom utakmicom se ne dobija prvenstvo,vec sakupljanjem bodova..preko cijele sezone...

                      Man.Utd. i Lazio da ponovim....

                      Torinezi njih ne spominjes...
                      pozzz
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        Nisam reko da ti navijas nego da ima mnogo ljudi koji navijaju,izvini ako sam te uvedio,ja sam samo izneo cinjenicu.
                        A za bele jednoroge ,ja samo kaze da opstanemo u seriji A,to mi je glavna zelja.
                        Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          uredu, moja greska....
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Odg: seria a

                            juve lagano,4-0,Layzick,delpi iz penala...nastavljaju niz...
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              ma vise me raduje ulazak giovinca i napravljen penal nad njim... ,jer si video proigravanje del piera na prvom golu?

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                250 golova nije sala.
                                Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                                Comment

                                Working...
                                X