Announcement

Collapse
No announcement yet.

Serie A

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: seria a

    Slazem se,inter unistava sto imaju 5-6 napadaca,a niko ne zabija konstntno,
    osim donekle Ibrahimovic, ali niko nije kao,
    rud u realu,covjeka nema cjele utakmice,ali uvjek zabije gol,
    znas da rud u ligi prvaka iz 66 meceva dao 60 golova,skoro gol po mecu.
    gvarezma kosta 30mil ???,smo da naglasim...promasaj
    sigpic
    Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

    Comment


    • Odg: seria a

      mah videcemo sledece nedelje koliko je inter stvarno jak i koliko moze,mada se meni cini da se sve nesto poklapa da milan osvoji ove godine....

      Comment


      • Odg: seria a

        Interova prednost je u njegovoj relativnoj mladosti u odnosu na milan,(kostakurta i maldini) ???
        nisam gledao milan danas,ali neko mi rece da su ponovo iz sumljivog penala pobjedili1-0/
        Ibra juce uvali dva gola,i ja takodje mislim da bi milan trebao uzeti titulu,ali takodje mora se
        reci, da je tu i murinjo 8), koji koga trenira,barem uzme prvenstvo,
        ako i nesto vise....

        A sa kim inter igra sledece nedelje...
        sigpic
        Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

        Comment


        • Odg: seria a

          man.utd. je najjaci..... ;D ;D
          sigpic
          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

          Comment


          • Odg: seria a

            igra protiv juventusa,inace maldini ne igra a costacurta je zavrsio karijeru,kada sam rekao da se poklapa sve za milan mislio sam na pomoc sudija,ne igranje LS itd.
            Sto se tice Murinha on vrhusnki trener ali je dosao u kolevku taktike tako da cemo videti...


            p.s juve je najjaci

            Comment


            • Odg: seria a

              Moja greska za kostakurta, a ja se slazem za sudije da pomazu milanu i interu,
              a juve jos su zeleni da urade ista u italiji veca im je sansa u LS, naravno ako ne
              naidje na mancester... ;D
              posto nemaju oni klupu za dugu sezonu,osim ako u januaru ne kupe...
              sigpic
              Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

              Comment


              • Odg: seria a

                ... sedam igraca ;D

                Comment


                • Odg: seria a

                  [quote author=hogar link=topic=631.msg39224#msg39224 date=1227024992]
                  ... sedam igraca ;D
                  [/quote]


                  Pod uslovom da ne kupuju oronule bosance kao sto je hasan s.(braco) ,da
                  uzmu pravo pojacanje...
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • Odg: seria a

                    ne diraj te hasana ,mnogo zahvalan igrac...elem kupovine ce biti pominju se afeley,bastian,diego,dossena....sad videcemo koga ce da dovedu s obzirom da je secco odavno provaljen da je nesposoban za transfere mada mu skidam kapu za sissoka neverovatan igrac

                    Comment


                    • Odg: seria a

                      Sisoko je fantastican slazem se, covjek cjelu utakmicu igra 100% agresivno i korisno,
                      a za ove transfere afelaj mozda,bastian(bajern) ??? ili...,ako je bajern nema sanse,takodje dijego,nemaju para i dijego je werder,
                      werder bez njega bi postao prosjecna ekipa, a dosena recu samo...
                      Ja u italiji gotivim lazio,najaci klub,uvjek u besparici,ali uvjek iznad ocekivanog rezultati, da li si vidio kakav je mali argentinac...trpa golove ko nista,
                      a tu su pandev i roki...standardno....
                      sigpic
                      Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                      Comment


                      • Odg: seria a

                        sto se tice transfera mislim na bastiana iz bayerna,vrlo je moguc transfer jer njemu istice ugovor na kraju sezone a nece da produzi verovatno ce hteti da uzmu neke pare pa ce morati da ga prodaju,diego odavno vec hoce da ode i mislim da ako ne predje sad u januaru na leto sigurno ide,jednostavno nema werder ambicije tolike da bih mogao da ga zadrzi....za dossenu stvarno neznam kakav je znam samo da igra beka i to je to....

                        Lazio je solidna ekipa i nije bas da su u besparici ali nije ni da imaju nesto preterano,zarate odlican mada nije laziov igrac nego je na pozajmici tesko ce ga otkupiti pogotovo kad ga je videlo sad pola evrope

                        Comment


                        • Odg: seria a

                          E to ocu da se razvije diskusijai da se razmenjuju misljenja!
                          Sto se transfera tice Diego nece doci u Torino,a Svajni vrlo moguce,jer covek igra sve manje,a takav igrac nije za klupu!
                          Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

                          Comment


                          • Odg: seria a

                            svajni nece otici iz bajerna, to ti je kao kad je ronaldo trebao otici u real iz man.utd.,samo se prica o tome a svi znaju da nece otici,a bajern nece dati da ode,on je najbolji igrac nemacke,jedino da dobije ponudu vec pomenutog reala ili neke ozbiljnije ekipe od juvea, a dijego odlazi vec 2 tri sezona,a stalno ostane znas da je odlazio u barsu,pa nista...
                            Realno gledano fiorta ima po jacini jednak tim sa juveom,samo sto juve na ugled i iskustvo uzma bodove,
                            a lazio prosle i pretplosne sezone zamolo sto ih nisu izbacili u 2 ligu radi dugova,kako nisu u problemima novcanim,pola italije su lazijevi bivsi igraci sve su morali rasprodati...
                            tako ce i ove...i sledece...

                            ali nebesko plavi uvijek nahvataju nove igrace.....i tako stalno...

                            za zaratea nisam znao....da je napozajmici
                            sigpic
                            Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                            Comment


                            • Odg: seria a

                              Svajni je najblizi odlasku jer je dosta nezadovoljan statusom u bayernu sto je i logicno jer zasluzuje vecu minutazu,afeley je realna opcija a sto se tice diega mislim da ide sigurno na kraju leta jer decko trazi vec izazov i hoce da iskoristi svoj potencijal sto je vise moguce....

                              Za fiorentinu se ne bih slozio jer previse lice na arsenal a takve ekipe ne osvajaju trofeje......cuo sam da se za zaratea interesuje i real tako da tesko ce biti laziu da ga zadrze

                              Comment


                              • Odg: seria a

                                prije ce klinmsan otici,covjek uzeo trenirati, a ne zna,sto nije sjeo 5 godina pored hicfilda da nauci,ponesto, a nece jirgen....
                                A to ti govorim fiorta,juve,arsenal...sve su to slicne ekipe....
                                A vidicemo veceras da li ce stara dama u spjeti da srusi murinja i neroazzure... :-\
                                sigpic
                                Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                                Comment

                                Working...
                                X