Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 na Sport Klub kanalima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    U svakom slučaju, F1 ide samo na SK1, osim ako se nešto nije drastično promenilo u međuvremenu...

    Comment


    • #62
      Mogu li Tennis da ubače na SK2 il SK3 a na SK1 da stave F1

      Comment


      • #63
        Teško, ali ništa ne mogu sigurno da ti kažem. Režija i izvršna produkcija trenutno nemaju baš nikakvog kontakta i veze sa forumom. Radise na tome da se i to promeni.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #64
          Ja koliko sam video, IW ide na SK2, za SK3 nisam siguran. Ne znam im raspored meceva tamo, ali bi trebalo da sve moze da se uklopi sa F1 na SK1.

          Comment


          • #65
            Zaboravio sam da pitam, sad je kasno. Drugi sigurno ide, za prvi cemo vidjeti. Nista se nije promijenilo, F1 moze samo na SK1.
            sigpic

            Comment


            • #66
              Ništa onda,prostaje nam da čekamo uz Kafu il Gouranu

              Comment


              • #67
                Zanimljivo, zasto niste stavili na nekom od SK 1 2 3 kanala kvalifikacije nego na sk 6 (mozda i trku strpate tamo jednog dana) ... a usput na sk 3 gurnuli Championship Play-off 1/2 Finale (1st leg): Derby – Hull koje zanima valjda samo kladionicare tj. kockare....

                Comment


                • #68
                  Svaki, ali bas svaki sport ima prednost.
                  A to bas i nije najnormalnije.

                  Comment


                  • #69
                    Ja mogu da razumem, i postujem svaki sport.Ali mi upada u oci i nervira pojava tenisa i toliko forsiranje. Ok kada igra Nole ili neko od nasih naravno slazem se mora ici ,ali brate mili tamo neki nebitni likovi ili zenski tenis,nemam nista protiv zena ali aman zaman ko to gleda ???

                    Comment


                    • #70
                      Bio prenos na sk1, a u programskoj semi to nije pisalo. Sa tenisom se slazem u potpunosti.

                      Послато са GT-I9300 користећи Тапаток 2

                      Comment


                      • #71
                        izvukli se delimicno... zahvaljuci kisi u Rimu....

                        Comment


                        • #72
                          Prenos na Sport Klubu kasni vise od sekunde u odnosu na RTL???

                          Comment


                          • #73
                            Hoce li biti prenosa Formule ove sezone na SK? Naisao sam danas na neke info da su neke druge televizije otkupile prava za region? Ja sam prosle godine mijenjao kablovskog operatera i pakete samo zbog F1 Nasa nacionalna televizija (pisalo je da je RTCG 2 otkupio prava za neku sezonu) emituje nekakav mutni SD signal u sepia modu

                            Sent from my LG-K430 using Tapatalk

                            Comment


                            • #74
                              Naravno da SK prenosi i ovu sezonu
                              sigpic

                              Comment


                              • #75
                                kako mogu pratit srpski sk1 u hrvatskoj? kod teleoperatera mogu gledat samo hr sk1 a tu nema prenosa f1 jer maxtv ima prava kod nas.

                                Comment

                                Working...
                                X