Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 na Sport Klub kanalima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    To ne znamo. Mi i dalje čekamo.
    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

    sigpic

    Comment


    • #47
      prijavio sam se cim ste krenuli da prenosite f1 i toliko sam bio srecan sto je jedna televizija napokon uzela da prenosi f1 kroze ceo trkacki vikend, medjutim to je kratko trajalo posto su vam voditelji mlaka supa, i tad sam prestao da dolazim ali sam evo veceras toliko besan da je to nenormalno, naime zbog nekog razloga nisam mogao da gledam trku u 2 pa sam cekao REPRIZU U 21 30 koja je pocela oko 21 50 i trajala celih 20 minuta odnosno prvih 5 krugova i zadnjih 5 sto znaci da nije repriza vec snimak a to ne pise u programskoj semi a koliko vidim kasnili ste zbog hebene kosarke i da bi na vreme pustili mrtvi tenis onda se isekli f1...pa lepo bogami stvarno ste banana televizija sa banana voditeljima (auto sport).....
      "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

      Comment


      • #48
        Sledeće nedelje kada se bude održava trka za Veliku Nagradu Singapura SportKlub će sve treninge, kvalifikacije i trku prenositi direktno na glavnom kanalu.
        ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

        "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
        I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

        sigpic

        Comment


        • #49
          Originally posted by zamlatuljko View Post
          prijavio sam se cim ste krenuli da prenosite f1 i toliko sam bio srecan sto je jedna televizija napokon uzela da prenosi f1 kroze ceo trkacki vikend, medjutim to je kratko trajalo posto su vam voditelji mlaka supa, i tad sam prestao da dolazim ali sam evo veceras toliko besan da je to nenormalno, naime zbog nekog razloga nisam mogao da gledam trku u 2 pa sam cekao REPRIZU U 21 30 koja je pocela oko 21 50 i trajala celih 20 minuta odnosno prvih 5 krugova i zadnjih 5 sto znaci da nije repriza vec snimak a to ne pise u programskoj semi a koliko vidim kasnili ste zbog hebene kosarke i da bi na vreme pustili mrtvi tenis onda se isekli f1...pa lepo bogami stvarno ste banana televizija sa banana voditeljima (auto sport).....
          Isto i kod mene,kako sam bio besan...Zbog dodele nagrada na nekom u18 ili nesto turniru a onda 7 reklama za stadljivu sijalicu za redom...Upropastise mi celu trku,mogao sam sa neta da skinem ako vec nisam mogao direktno da gledam.

          Comment


          • #50
            Zna li se postoji li sansa da se ovo pocne prikazivati na SK,gledam dugo f1, a i IndyCar sampionat, i cini mi se da zadnjih 10 godina vecu popularnost ima od f1, naravnoo f1 je medijski dosta jaca , ali uzbudjenja su u IndyCar seriji ...

            sigpic

            Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

            Comment


            • #51
              Originally posted by tasa01 View Post
              Zna li se postoji li sansa da se ovo pocne prikazivati na SK,gledam dugo f1, a i IndyCar sampionat, i cini mi se da zadnjih 10 godina vecu popularnost ima od f1, naravnoo f1 je medijski dosta jaca , ali uzbudjenja su u IndyCar seriji ...

              U F1 bi onda trebali da pokraj staze postave snajperiste da pucaju u gume, sad jbg ako omase pa pogode nesto drugo bice jos interesantnije

              Comment


              • #52
                Originally posted by raven2005 View Post
                U F1 bi onda trebali da pokraj staze postave snajperiste da pucaju u gume, sad jbg ako omase pa pogode nesto drugo bice jos interesantnije
                Nisam rekao da treba snajperiste da postavljaju, vec nesto da promene,da bi vratili interesovanje narodne mase,a ovaj video sam postavio jer je najsveziji iz Indycar-a, a ne da pokazem da treba da se lome da bi bilo interesantno
                sigpic

                Dobar deo svojih para potrosio sam na pice, zene i brza kola. Ostalo sam procerdao.!!!

                Comment


                • #53
                  Originally posted by tasa01 View Post
                  Nisam rekao da treba snajperiste da postavljaju, vec nesto da promene,da bi vratili interesovanje narodne mase,a ovaj video sam postavio jer je najsveziji iz Indycar-a, a ne da pokazem da treba da se lome da bi bilo interesantno
                  Potpuno si u pravu, i ja mislim da su Indy trke jako interesantne. Bas mi je zao sto ih niko ne prenosi. Takodje, nadam se da ce Franchitti biti dobro.
                  Neverovatno simpatican lik i dobar vozac!
                  sigpic

                  Comment


                  • #54
                    Vidim da ova tema "ne ide baš najbolje" ... Mada bi ona trebala da bude Br.1 na celom forumu i trebalo bi neko od "glava" Sport Kluba da je pročita ... Moja poruka je: "Dragi moji urednici Sport Kluba, na ovom svetu postoje i drugi sportovi osim fudbala i tenisa, kao što postoje i fanovi drugih sportova a ne samo tenisa i fudbala. Imate toliki broj kanala, pa rasporedite. Na našu veliku žalost, Vi ste nam jedino mesto gde na TV-u možemo da pogledamo svoj omiljeni sport, a ostali sportovi su zastupljeni na svim mogućim kanalima u svako moguće vreme. Srećom po nas, postoje i druga mesta za gledanje, i ovim putem se ja ne žalim na Vas, nego Vam dajem savet. Što se komentatora tiče, to ne želim da komentarišem, posebno ne komentatora koji nije Srdjan Erceg. Žalosno je što jedan takav sport komentariše neko ko ne zna razliku izmedju timova i vozača a pogotovo ne zna gde se koji vozač nalazi na stazi a često ih i "izgubi" ... Sramota." Pozdrav ...
                    Last edited by Frenky; 08-10-13, 18:28.

                    Comment


                    • #55
                      Kako kaže sportska šema, u 1 sat posle ponoći u noći četvrtak na petak ćemo imati i F1 Studio.
                      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        To lutko!!!!

                        Comment


                        • #57
                          Oće li biti prenosa 1 Treninga,jer ođe piše da će biti

                          Comment


                          • #58
                            Da, trebalo bi da bude. Počinje u 2:30, ali pre toga u 01:00 počinje F1 Studio.
                            ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                            "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                            I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              A oće li prenositi cio trening ?
                              neđe sam čuo da će biti samo 30 minuta treninga,neđe da nema prenosa ,neđe da ima tenis prednost.Ludnica

                              Comment


                              • #60
                                Nikad se ne zna. Nadajmo se da hoće.
                                ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                                "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                                I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X