Announcement

Collapse
No announcement yet.

F1 na Sport Klub kanalima

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Kad je SK Prime otvaran, bilo je price da ce F1 uvek da ima prioritet na tom kanalu, sta sad bi?

    Comment


    • #17
      Originally posted by Vladan View Post
      Moto 2 trka bitnija od F1 kvalifikacija?Kako za koga,da je Moto GP u pitanju nema problema,ovako se ne bih razmisljao ni sekunda ;)
      Sto se Sene i Sumija tice to nije za ovu temu,ali meni Sena nije najbolji svih vremena,nije cak bio najbolji ni u svoje pero...
      Moto2 trka se zavrsava u 14 i 5, eventualno 10, podijum i pres konf. do 14:25. Za to vreme se zavrsava najmanje bitan deo kval. u F1, Q1. U prenos MotoGP trke obicno se ukljucuju 15 minuta pre starta, a start je sad u 15h. Do tad se Q2 vec zavrsio.
      Kvalifikacije za F1 pocinju u 14 sati, traju do 15, ako sve prodje ok, posle ima jos 10ak minuta konferencije i ostalo. Za tih 10 minuta MotoGP je vec poceo i najvaznija stvar, tj. start je uveliko propusten... Rekao bih da je ovde vrlo tesko odrediti prioritet, ali ipak je start trke, i to MotoGP, ne Moto2, bitniji od zavrsnog dela kvalifikacija F1. Nadam se da sam bio objektivan, podjedanko volim i F1 i MotoGP, tako da po meni MotoGP sad ima prioritet... Steta sto nije uradjeno da prenos MotoGPa bude na obicnom SK.

      Comment


      • #18
        ako se u buducnosti potrefi a oce da motogp i f1 idu zajedno sta ce imati prednost na sk prime?
        "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

        Comment


        • #19
          Ne razumem uopste ovakvu raspravu. Normalno bi bilo, a i pozeljno, da UVEK prednost imaju trke motogp-a.

          Prvo, prvo su za njih otkupljena prava,

          Drugo, milion puta su zanimljivije

          Trece, treninzi F1 su, blago receno, po malo smor..
          Trke su nesto drugo, mada su i one u vecini, uzasno dosadne.Srecom, pa uleti i poneka zanimljiva, kao ova u Kanadi, ali da se mere sa motogp-om, ne mogu.

          Comment


          • #20
            Originally posted by zamlatuljko View Post
            ako se u buducnosti potrefi a oce da motogp i f1 idu zajedno sta ce imati prednost na sk prime?
            Nadajmo se F1,ipak Moto GP moze da ide i na SK za razliku od F1.
            Sto se zanimljivosti tice svako ima svoj ukus,ali F1 je ipak najveci cirkus na svijetu,a mnogo se ocekuje od ove trke jer se nadamo da RB nece vise biti mocan kao do sad na kvalifikacijama.Vanja,nemam nista protiv da ide Moto GP od pocetka,neka se prekinu kvalifikacije,ali Moto 2 da dobije prednost je previse sto se mene tice...
            sigpic

            Comment


            • #21
              Originally posted by vesna8.11 View Post
              Ne razumem uopste ovakvu raspravu. Normalno bi bilo, a i pozeljno, da UVEK prednost imaju trke motogp-a.

              Prvo, prvo su za njih otkupljena prava,

              Drugo, milion puta su zanimljivije

              Trece, treninzi F1 su, blago receno, po malo smor..
              Trke su nesto drugo, mada su i one u vecini, uzasno dosadne.Srecom, pa uleti i poneka zanimljiva, kao ova u Kanadi, ali da se mere sa motogp-om, ne mogu.
              Vesna izvini, ali ovo je potpuno netacno.
              Trke F1 su ove godine mnogo zanimljivije od MotoGP, u Moto GP ne pamtim poslednju borbu za mesto vise od treceg. Bila je ona izmedju Danija i Lorenza za pobedu ali su zaravo vozili celu trku jedan iza drugog i na kraju Dani odmaglio.
              F1 je imao jedan dosadni period, od 2007-2010. Ove godine zahvaljujuci novim pravilima je potpuno ludilo. Sta da ti kazem da su novinari posle trke u Kini na pocetku sezone pricali kako je to mozda bila najbolja trka svih vremena.

              Ali sto se tice toga sta je znaimljivije F1 kval. ili trka MotoGP - tu prednost dajem trci. Mada ce se F1 Kval. zavrsiti tacno kad pocinje trka MotoGP, a posto ona uvek kasni makar minut/dva onda nece biti problema. Jedino nece biti konf. za stampu F1, ali to je nevazno.
              sigpic

              Comment


              • #22
                Originally posted by vesna8.11 View Post
                Ne razumem uopste ovakvu raspravu. Normalno bi bilo, a i pozeljno, da UVEK prednost imaju trke motogp-a.

                Prvo, prvo su za njih otkupljena prava,

                Drugo, milion puta su zanimljivije

                Trece, treninzi F1 su, blago receno, po malo smor..
                Trke su nesto drugo, mada su i one u vecini, uzasno dosadne.Srecom, pa uleti i poneka zanimljiva, kao ova u Kanadi, ali da se mere sa motogp-om, ne mogu.
                Sve to stoji, ali naravno i za F1 su otkupljena prava, a kada je Prajm otvaran, pricalo se da ce uvek F1 imati prednost u odnosu na MotoGP

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Vladan View Post
                  Nadajmo se F1,ipak Moto GP moze da ide i na SK za razliku od F1.
                  Sto se zanimljivosti tice svako ima svoj ukus,ali F1 je ipak najveci cirkus na svijetu,a mnogo se ocekuje od ove trke jer se nadamo da RB nece vise biti mocan kao do sad na kvalifikacijama.Vanja,nemam nista protiv da ide Moto GP od pocetka,neka se prekinu kvalifikacije,ali Moto 2 da dobije prednost je previse sto se mene tice...
                  Zasto je previse da Moto 2 dobije prednost? To su trenutno mnogo zanimljivije trke od MotoGP, pritom kao sto je Vanja rekao propusticemo samo Q1 koji nije tako vazan. Po meni svaka trka treba da ima prednost u odnosu na kvalifikacije.
                  A kada je pitanje - Dali trka F1 ili trka MotoGP, tu nema racionalnog odgovora. Mada necemo imati tu dilemu ove godine jer se trke ne p-oklapaju. Tacnije poklapaju se vikendi, ai su trke na razl. kontinentima tako da se vreme ne poklapa.
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Pa ja vec rekoh da se ukusi razlikuju
                    Ja vise volim F1,tolike godine pratim F1 i za mene su kvalifikacije veoma bitne.Mnogo bitnije od bilo koje trke ;)
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Originally posted by Tony_G View Post
                      Vesna izvini, ali ovo je potpuno netacno.
                      Trke F1 su ove godine mnogo zanimljivije od MotoGP, u Moto GP ne pamtim poslednju borbu za mesto vise od treceg. Bila je ona izmedju Danija i Lorenza za pobedu ali su zaravo vozili celu trku jedan iza drugog i na kraju Dani odmaglio.
                      F1 je imao jedan dosadni period, od 2007-2010. Ove godine zahvaljujuci novim pravilima je potpuno ludilo. Sta da ti kazem da su novinari posle trke u Kini na pocetku sezone pricali kako je to mozda bila najbolja trka svih vremena.

                      Ali sto se tice toga sta je znaimljivije F1 kval. ili trka MotoGP - tu prednost dajem trci. Mada ce se F1 Kval. zavrsiti tacno kad pocinje trka MotoGP, a posto ona uvek kasni makar minut/dva onda nece biti problema. Jedino nece biti konf. za stampu F1, ali to je nevazno.
                      Ocekivala sam ovakve odgovore.
                      I ocekujem da to ne mogu svi razumeti.
                      Kada kazem motogp, ja mislim na sve 3 kategorije, a ne samo na najjacu klasu, a koja je imala samo jednu dosadnu trku.
                      Pratim i ja i F1, usput i citam, najbolji nacin da se nesto i korisno radi, dok se vozaci F1 vozikaju iza sigurnosnih kola. Posto to obicno traje, i traje, i traje, preporucujem i drugima.

                      Comment


                      • #26
                        Originally posted by vesna8.11 View Post
                        Ocekivala sam ovakve odgovore.
                        I ocekujem da to ne mogu svi razumeti.
                        Kada kazem motogp, ja mislim na sve 3 kategorije, a ne samo na najjacu klasu, a koja je imala samo jednu dosadnu trku.
                        Pratim i ja i F1, usput i citam, najbolji nacin da se nesto i korisno radi, dok se vozaci F1 vozikaju iza sigurnosnih kola. Posto to obicno traje, i traje, i traje, preporucujem i drugima.
                        Ok mislis na sve 3 kategorije, ali 125cc i Moto 2 se nikad nece poklapati sa F1, a da se poklope prednost bi morala da ima F1. Moto Gp je postala krajnje nezanimljiva kategorija, trke su prosecne, nema borbi, povremeno gledamo borbe za 3/4/5 mesto. Od 2009 nisam iskusio pravo uzbudjenje u MotoGP. U F1 ove godine toga je bilo na svakoj trci, a voznja iza SC-a se ne desava uvek, a i kada dodje do nje ne traje dugo, 3/4 kruga, sto nije strasno u F1 koja traja 60/70 krugova... Plus posle restarta SC-a izjednace se stvari i trka dobije na zanimljivosti...
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Sad, da sam toliko ljut na Repsol kao i Rossini, sd bih ovde stustio hiljadu negativnih komentara na racun Repsola i njegovog unistavanja MotoGP kat. ove sezone...
                          U sustini, svako ima svoj stav po ovom pitanju, ali ovo je jedinstvena situacija, tako da ne verujem da ce se desavati preklapanja u buduce. Joj, kako mi treba taj SKPRIME, kako me nervira PTT, oca im neodgovornog...

                          Comment


                          • #28
                            da formulisem pitanje ako se potrefi trka motogp(stoner i kopmanija moto 2 i 125 ni ne gledam niti me interesuje) i trka f1 u 14 casova po nasem vremenu sta ce imati prednost? to me je interesovalo?
                            sto se tice ukusa ne vredi raspravljati jer nemogu se porediti motori i formula jer to nije isto....kao da ja kazem e gledao sam trke camaca a neko oda vas kaze da to smara i da voli da gleda mighty ships na diskaveri kanalu....
                            "I think I've proved that, in equal cars, if I want someone to stay behind me... well, I think he stays behind..." Gilles Villeneuve

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by zamlatuljko View Post
                              da formulisem pitanje ako se potrefi trka motogp(stoner i kopmanija moto 2 i 125 ni ne gledam niti me interesuje) i trka f1 u 14 casova po nasem vremenu sta ce imati prednost? to me je interesovalo?
                              sto se tice ukusa ne vredi raspravljati jer nemogu se porediti motori i formula jer to nije isto....kao da ja kazem e gledao sam trke camaca a neko oda vas kaze da to smara i da voli da gleda mighty ships na diskaveri kanalu....
                              Stvarno nemam pojma sta bi imalo prednost. Ali ja mislim da se MotoGP i F1 dogovaraju da se nikad ne poklope, jer ja evo godinama vec pratim i motore i formulu i nikad se nije desilo da obe trke budu u 14h.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                Petak

                                10:00 Velika Nagrada Velike Britanije: F1 Practice 1 DIREKTNO
                                11:45 Velika Nagrada Velike Britanije: GP2 Practice DIREKTNO
                                12:35 Velika Nagrada Velike Britanije: GP3 Practice 1 DIREKTNO
                                14:00 Velika Nagrada Velike Britanije: F1 Practice 2 DIREKTNO
                                15:45 Velika Nagrada Velike Britanije: GP2 Qualifying DIREKTNO
                                16:40 Velika Nagrada Velike Britanije: GP3 Practice 2 DIREKTNO
                                17:35 Velika Nagrada Velike Britanije: Porsche Mobil 1 – Practice DIREKTNO

                                Subota

                                09:10 Velika Nagrada Velike Britanije: GP3 Qualifying DIREKTNO
                                11:00 Velika Nagrada Velike Britanije: F1 Practice 3 DIREKTNO
                                12:15 Velika Nagrada Velike Britanije: Porsche Mobil 1 – Qualifying DIREKTNO
                                14:00 Velika Nagrada Velike Britanije: F1 – Qualifying DIREKTNO
                                15:30 Velika Nagrada Velike Britanije: GP2 1. trka DIREKTNO
                                17:10 Velika Nagrada Velike Britanije: GP3 1. trka DIREKTNO

                                Nedelja

                                09:00 Velika Nagrada Velike Britanije: GP3 2. trka DIREKTNO
                                10:15 Velika Nagrada Velike Britanije: GP2 2. trka DIREKTNO
                                11:30 Velika Nagrada Velike Britanije: Porsche Mobil 1 – trka DIREKTNO
                                13:15 F1 Studio DIREKTNO
                                14:00 Velika Nagrada Velike Britanije: F1 trka DIREKTNO
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X